„Aš nekenčiu“ ir dar keletas žodžių bei frazių, kurie neleidžia sukurti laimingos ateities

Mūsų žodžiai yra galingas ginklas kovoje už laimę, tačiau jie taip pat gali tapti ir didžiausiu mūsų priešu. Bioenergetikos srities ekspertai papasakojo, kokius žodžius turėtumėte nustoti kartoti, kad nepritrauktumėte prie savęs problemų ir nesėkmių.

„Nekenčiu“

Tai pats baisiausias iš visų žodžių. Jei kažko labai nemėgstate, geriau išreikšti savo požiūrį kokiu nors kitu būdu. Žmonės, kurie dažnai taria tokius žodžius, nuolat patiria įvairių sunkumų gyvenime. Šis žodis kaip magnetas traukia visus blogus dalykus. Dėl šios priežasties svarbu kuo greičiau nustoti jį kartoti. Vietoj neapykantos pradėkite mylėti. Tai išeis jums į naudą ir padarys jus laimingesnius visais gyvenimo aspektais.

„Siaubas“, „košmaras“, „baisu“

Tai itin nemalonūs žodžiai, kuriuos daugelis iš mūsų dažnai vartoja bendrinėje kalboje. Atminkite, kad visiškai nesvarbu, kaip tiksliai vartojate vieną ar kitą žodį. Visata juos visada interpretuoja lygiai taip pat. Šie žodžiai pasižymi itin neigiama energija, todėl geriau juos sakyti tik tais atvejais, kai nėra galimybės vartoti kitų sinonimų.

„Nieko sau“

Labai dažnai taip sakome, kai esame labai nustebę. Atrodo, kad tame nėra nieko blogo, tačiau, vėlgi, Visata girdi ką kita. Šia fraze blokuojate finansinius srautus, nes sakote „nieko sau“. Jei nenorite turėti problemų dėl pinigų, pabandykite vartoti kokius nors kitus žodžius, apibūdinančius didžiulę nuostabą.

„Nevykėlis“

Bet kokia žodžio forma, įskaitant „neišmanėlis“ ar „žioplys“, yra labai pavojinga. Jei nenorite užsitraukti sau nesėkmės ir sudėtingose situacijose likti su sėkme šalia savęs, skubiai turite atsikratyti šių žodžių ir visų jų išvestinių formų vartojimo. Nesvarbu, ar tai pasakysite apie save, ar apie ką nors kitą – vis tiek prarasite fortūnos palankumą.

„Niekada“

Dar vienas pavojingas žodis, kuris gali jus išvesti iš kelio, atimti iš jūsų sėkmę ir sutrukdyti pasiekti savo tikslą. „Niekada“ yra inkarinis žodis, dėl kurio negalėsite pradėti ko nors daryti, negalėsite priversti savęs dirbti. Pakeliui vis susidursite su kokiais nors sunkumais, o jūsų galvoje nuolat suksis mintis „aš nesugebėsiu to padaryti“.

„Kad man tik tokios problemos“

Baisi frazė, kurios jokiomis aplinkybėmis nereikėtų sakyti. Jei nenorite, kad kieno nors kito problemos iš tikrųjų taptų jūsų problemomis, išmokite nesakyti šios pavojingos frazės. Jums tikrai nereikia svetimų problemų – nei dabar, nei ateityje.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *