Astrologai atskleidė, kokie papuošalai tinka skirtingiems Zodiako ženklams

Tam tikri akmenys ir talismanai jau seniai traukia tuos, kurie tiki energijomis ir simboliais.

2024 metais jie gali padėti kiekvienam Zodiako ženklui rasti atramą ir pagalbą siekiant savo tikslų, teigia astrologai.

Avinas

Avinai visada kupini energijos ir iniciatyvūs, todėl jiems tinka granatas. Šis akmuo suteikia jėgų ir padeda kovoti su virškinimo problemomis, o tai ypač svarbu šio ženklo atstovams, linkusiems vis užkandžiauti.

Jautis

Jautis, ieškantis stabilumo ir laimės, gali dėvėti smaragdą. Akmuo padės nusiraminti, pritraukti meilę, taip pat sustiprins šeimos santykius.

Dvyniai

Dvyniai, siekiantys sėkmės ir materialinės gerovės, gali atkreipti dėmesį į perlus. Tai padės apsisaugoti nuo pavydo ir negatyvo, taip pat pagerins jų finansinę padėtį.

Vėžys

Mėnulio akmuo tinka emocionaliems ir jautriems Vėžiams. Jis padeda kontroliuoti emocijas ir pasiekti vidinę pusiausvyrą.

Liūtas

Pripažinimo ir sėkmės trokštantiems Liūtams tinka gintaras. Jis apsaugos jus nuo negatyvo ir suteiks jėgų siekti užsibrėžtų tikslų.

Mergelė

Tikslingai ir praktiškai Mergelei tinka žalias agatas. Jis padeda sutelkti dėmesį į tikslus ir išvengti klaidų.

Svarstyklės

Santykiuose harmonijos ieškančioms Svarstyklėms puikiai tiks rožinis kvarcas. Šis akmuo padės išspręsti konfliktus ir pritraukti naujų draugų.

Skorpionas

Skorpionai, norintys pripažinimo ir sėkmės, gali dėvėti ametistą. Jis padės įveikti sunkumus ir priimti protingus sprendimus.

Šaulys

Naujas aukštumas trokštantys užkariauti Šauliai galės lengviau pasiekti tai, ko nori, pasipuošę sidabriniais papuošalais su strėle. Simbolis padės laikytis teisingo kurso ir pasiekti savo tikslus.

Ožiaragis

Topazas padės praktiškiems Ožiaragiams, galvojantiems apie verslą ir reikalus. Akmuo padeda geriau matyti sėkmingas perspektyvas ir įveikti sunkumus.

Vandenis

Vandeniai, kurie visada nori būti sėkmingi tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime, gali dėvėti tigro akį. Akmuo padės išvengti nesėkmių ir pritraukti sėkmę.

Žuvys

Akvamarinas puikiai tinka emocingoms ir jautrioms Žuvims. Šis akmuo sugeba subalansuoti emocijas ir pritraukti į gyvenimą tinkamus žmones.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *