Draugystė siekiant naudos – kurių Zodiako ženklų merginoms to reikia?

Draugystė yra tai, kas turėtų teikti malonumą, duoti teigiamų emocijų, galimybę pasidalinti savo patirtimi ir džiaugsmu. Tai suvokia visos dailiosios lyties atstovės, stengiasi atsirinkti artimas dvasiai drauges, tokias, su kuriomis joms bus malonu.

Tai pavyksta daugeliui, bet ne visoms. Yra merginų, kurios su kuo nors draugauja tik dėl naudos sau. Jos gimsta po 3 Zodiako ženklais.

Ožiaragis

Šio Zodiako žvaigždyno atstovės su niekuo nedraugaus vien tam, kad turėtų su kuo apie bet ką paplepėti. Ožiaragės rinksis drauges, kurios gali jas ko nors išmokyti, kurios gali joms ką nors duoti.

Jos bus pasirengę šalia savęs pakęsti tas damas, kurios išsiskiria nepakenčiamu charakteriu, kurios kartais būna grubios, jei tik jos gali padėti, gali pagelbėti susitvarkyti gyvenimą, padaryti ką nors, kad Ožiaragio ženklo atstovės pasiektų visus užsibrėžtus tikslus.

Dvyniai

Keisti drauges – mėgstamiausia šio ženklo jaunų damų pramoga. Dvynio ženklo damos draugaus tik su tomis, kurios gali būti joms naudingos konkrečiu momentu, galinčiomis duoti ką nors vertingo.

Jos taip pat turės vieną vaikystės draugę, kuria visada ir visur galės pasikliauti. Šio ženklo atstovės ją laikys savo „liemene“, į kurią galima paverkti, su kuria galima dalytis bet kokiais išgyvenimais, nebijant pasmerkimo.

Skorpionas

Sėkmė gyvenime yra pagrindinis šio žvaigždyno merginų tikslas. Skorpionės supranta, kad aplinka lemia, kuo jos galiausiai tampa.

Jos stengiasi bendrauti tik su tais, kurie gali juos ko nors išmokyti, su tais, iš kurių galima pasimokyti. Dėl to visą jų aplinką sudaro sėkmingi draugai ir draugės, kurios turi pasiekimų ir yra gerbiamos visuomenėje. Šalia tokių Skorpionės jaučiasi užtikrintai.

Tačiau su paprastomis jaunomis panelėmis joms tiesiog nuobodu, nelabai jauku. Jos tiesiog negali priversti savęs bendrauti su jomis.

Šių ženklų damos draugystėje siekia tik naudos sau. Niekas kitas jų nedomina.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *