Įsimylėjusių moterų tipai

Nepaisant to, kad visi žmonės panašiai suvokia meilės jausmą, jų elgesys tuo metu, kai jie yra įsimylėję, gali labai skirtis. Kiekviena moteris, būdama santykiuose su vyru, kurį ji myli, gali atskleisti tam tikrus skirtingus dalykus. Yra 5 labiausiai paplitę įsimylėjusių moterų tipai. Peržiūrėkite visus ir nuspręskite, kuriam tipui priklausote.

Moteris – miegančioji gražuolė

Pirmiausia, tokia moteris, net ir įsimylėjusi, niekada nesiims pirmo žingsnio. Ji tiesiog nemato tame prasmės. Vyras turi dėl jos stengtis, tačiau ji pati nenori nieko daryti. Antra, konfliktinėse situacijose šios moterys taip pat nemano, kad būtina pripažinti kaltę, net jei ginčas kilo dėl jų pačių blogo elgesio. Trečia, nepaisant išorinio pasitikėjimo savimi, viduje jos labai jaudinasi, nuolat įtaria savo vyrą užsiiminėjant „nešvariais darbeliais“. Santykių tikrinimas – toks šių moterų bendravimo su partneriu modelis.

Moteris – Briusas Li

Tokia moteris išleidžia savo vidinę jėgą. Pagal jas kiekvienas žmogus turi vyriškų ir moteriškų savybių, tačiau šio tipo moterys labai nori vadovauti santykiuose. Jos sąmoningai ieško partnerio, kuris būtų už jas silpnesnis, kad galėtų dominuotų ir paimtų visą valdžią į savo rankas. Problema yra ta, kad tai dažniausiai atsitinka nesąmoningai, tad tokia moteris rizikuoja nuolat kaltinti savo vyrą, kad ji atlieka visas jo pareigas. Norėdamos rasti harmoniją, turite sutramdyti savo pobūdį ir parodyti charakterio tvirtumą tik tais atvejais, kai to tikrai reikia.

Moteris – Lolita

Šio tipo moterys įsimyli vyresnius vyrus, kuris lengvai atlieka gali joms atstoti tėtį (tam tikra prasme). Jis jas globos, gins, rems, o kartais ir tik jomis pasinaudos. Kai taip yra, tokie santykiai trunka neilgai. Net jei vyrui patinka moters sukurtas jaunos merginos įvaizdis, tai nereiškia, kad ji visada turėtų tokia ir būti. Būtina sugebėti vienodai atskleisti, koks subtilus jų charakterio pobūdis, kokios jos stiprios bei nepriklausomos, turinčios savų interesų, o ne tik patikimą „tėvo“ petį.

Moteris – bailė

Kuo stipriau ji myli, tuo labiau bijo parodyti savo jausmus. Kaip jau galėjote atspėti, šios moterys laikui bėgant pradeda matyti save su vyru arba be jo, galvodamos apie visus jo trūkumus. Tokiu elgesiu jos nesąmoningai bando nukreipti dėmesį nuo savo subtilaus pobūdžio, nes atrodo pažeidžiamos, trapios ir švelnios, o tai vienos stipriausių jų baimių. Reikia su tuo susitvarkyti, nes artimų žmonių atstumimas nėra geriausias sprendimas. Jei kas nors toleruoja tokį jūsų elgesį, verta pradėti tam žmogui rodyti meilę ir rūpestį.

Moteris – globėja

Tokios moterys santykiuose žino, kaip būti tobulomis. Kodėl? Nes jos padaro viską dėl savo partnerio, o kartais ir dar daugiau. Šis elgesio modelis dar vadinamas „Mamyte“. Be abejo, kiekvienas vyras kartais mėgsta jaustis tarsi mažas berniukas ir būti apsuptas rūpestingumu, tačiau tai mėgsta daug mažiau vyrų, nei galite įsivaizduoti. Su tokiu elgesiu svarbiausia nepersistengti. Šios moterys konsultuojasi su jais net ir dėl smulkmenų, tai parodo jų savarankiškumo stoką. Jūs turite rasti nepriekaištingą priežiūros ir asmeninės erdvės balansą kiekvienam žmogui, tada viskas bus gerai.

Kiekvienas žmogus turi trūkumų ir privalumų, todėl jie ir atsispindi žmonių elgesio modeliuose. Svarbu mokėti sąžiningai susitaikyti su tiesa, kad greitai viską sutvarkytumėte. Ar sutinkate, kad šie moterų tipai puikiai apibūdina jų elgesį, kai jos yra įsimylėjusios? Laukiame jūsų nuomonės komentaruose! O gal kada patys bandėte išskirti, kokie gi egzistuoja moterų tipai šiame pasaulyje?

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *