Ką iš tikrųjų reiškia vyriškas tylėjimas?

Dauguma moterų yra įsitikinusios dėl vieno konkretaus bruožo. Jos visada nori jaustis žinančios visus atsakymus į klausimus. Ir nereikėtų stengtis to neigti, jei ir jūs esate viena iš jų. Pavyzdžiui, kai vyras staiga tampa jums abejingas, visada norite išsiaiškinti, kodėl taip atsitiko. Kai jis nustoja skambinti, bandote išsiaiškinti, kas nutiko. Kai jis ko nors nesako, iškart įsijungiate detektyvo režimą ir bandote išsiaiškinti pačios. Kartais smalsumas yra geras dalykas. Tai reiškia, kad trokštate daugiau sužinoti. Tačiau nėra gerai, kai pradedate kažką spėlioti, kai iš tiesų nieko nežinote. Tai erzina, kai nusiviliate ar supykstate ant vyro dėl to, ką tiesiog įsivaizdavote savo galvoje.

Vyrui dažnai sunku susidoroti su tokiu jūsų elgesiu. Pradedate jį kaltinti dėl dalykų, kurių jis nepadarė. Tuomet jūsų smalsumas gali tapti rimta problema. Vyras tiesiog gali nustoti jums skambinti ir rašyti žinutes. Ir jūs praleisite vis daugiau laiko bandydama atspėti, kodėl? Tuomet jūs pergalvojate kiekvieną kartu praleistą akimirką, bandote rasti užuominų, kurių galbūt iš karto nepastebėjote. Galvojate, kaip galėjote jį įskaudinti, kaip galėjote jį atstumti. Bandote išsiaiškinti, kur jūsų santykiai pakrypo ne į gerąją pusę. Jūsų galvoje atsiranda milijonas galimybių. Galbūt pasakėte ką nors ne taip, galbūt jam nepatiko jūsų draugai ar tėvai. Galbūt jam pasirodė keista, kad vieną dieną parašėte jam žinutę 2 valandą nakties. Galbūt jis nusprendė, kad jam nebepatinka, jog jūs spaudžiate patinka ant kiekvieno jo įrašo ir nuotraukos “Facebook”.

Tačiau jūs tam skiriate per daug dėmesio. Per daug energijos eikvojate beprasmiškai persekiodami tai, kas net nėra to vertas. Tik atminkite, kad kuo daugiau laiko praleidžiate galvodama apie jį, kuo daugiau dėmesio neskiriate sau, tuo labiau atimate iš savęs galimybę susirasti  tikrai jūsų vertą žmogų. Jūs tiesiog turite nustoti būti pamišusi dėl jo. Užteks. Susitaikykite, kad jis jumis nebesidomi, ir judėkite toliau.

Būkite stipri ir nepriklausoma. Jums nereikia tokio vyro, kad taptumėte tiesiog laiminga. Tačiau jei norite rasti savo meilę, turite prisiminti, kad laimė nebūtinai turi būti su vaikinu, dėl kurio esate pamišusi.

Kartais santykiai tiesiog nutrūksta, net jei neturite visų atsakymų į rūpimus klausimus. Ir jums nebūtina jų surasti, kad galėtumėte gyventi toliau. Ne visada turite viską žinoti ir suprasti, kad tai įveiktumėte. Galite tiesiog nuspręsti užversti šį puslapį ir pradėti rašyti naują, net jei ankstesnio puslapio pabaigoje yra daug klaustukų. Ne visi vyrai yra linkę paaiškinti savo veiksmus ir sprendimus, pasakyti jums tai, ką norite išgirsti. Daugelis jų bus itin bailūs. Kai kuriems tiesiog nerūpės jūsų jausmai. Štai kodėl negalite jais pasikliauti. Tiesiog turite tai pamiršti ir judėti toliau. Jei jis nieko nesako, nebandykite jo susigrąžinti. Jei jis nereaguoja, tai ženklas, kad turite judėti toliau. Jūsų savigarba ir orumo jausmas neturėtų priklausyti nuo tokio vyro.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *