Kai kurie žmonių įpročiai, dėl kurių jie tampa irzlūs

Agresija ir pyktis yra natūralios ir normalios emocijos. Jos svarbios tuomet, kai pasireiškia esant tam tikrai priežasčiai, kai yra kažkas, kas iš tikrųjų gali priversti žmogų prarasti savitvardą. Dažniausiai žmogus elgiasi taip, kaip reikalauja esama situacija, be reikalo nepersistengia ir išreiškia tik tai, kas vyksta jo viduje. Kitais atvejais jis gali išsibalansuoti ir be jokios priežasties prarasti savo savitvardą. Net gali būti taip, kad tam nėra jokios rimtos priežasties. Neretai pasitaiko, kad žmogus tampa irzlus. Prie to prisideda tam tikri įpročiai.

Jis laiku nepatenkina savo alkio

Ne tik maži vaikai gali būti nervingi, jei laiku nepavalgo. Tas pats tinka kalbant ir apie suaugusiuosius. Dėl esamo alkio, cukraus kiekis kraujyje sparčiai sumažėja, o tai sukelia hormoninius pokyčius.

Akivaizdžiausias iš jų – padidėjęs streso hormono kortizolio kiekis. Dėl to vyras tampa nekantrus ir negali susitvardyti.

Prieš eidamas miegoti žiūri netinkamas laidas per televizorių

Vien dėl to, kad laiku nenueina miegoti ir neleidžia organizmui gerai pailsėti, žmogus tampa irzlus. Jei žiūri prieš naktį įtempto siužeto filmą, jo nervų sistema susijaudina ir miegas tampa paviršutiniškas.

Esant tokiai būsenai neigiamų emocijų atsiradimas yra natūralus reiškinys.

Neišeina niekur iš namų

Jei žmogus visą dieną ar net kelias iš eilės praleidžia tarp keturių sienų, tokiu atveju taip pat pasireiškia dirglumas. Tai ypač dažnai pasitaiko, jei vietoj rytinio pasivaikščiojimo vartoja kavą.

Šiame gėrime esantis kofeinas turi stimuliuojančią medžiagą, kuri gali sukelti nemenką nerimą, todėl bet kuris žmogus tokioje situacijoje gali tapti dirglus.

Nuolat tikrina pranešimus telefone

Po kiekvienos tokios veiklos susikaupti ties užduotimi užtrunka 20 minučių, o tai yra labai ilgas laiko tarpas. Dėl šios priežasties atsiranda jausmas, kad trūksta laiko ir energijos.

Dienos pabaigoje žmogus gali sau imti priekaištauti, kad tinginiavo, kad vėl nieko naudingo nenuveikė. Tai išsekina nervų sistemą ir sukelia dirglumą.

Reikėtų palaipsniui atsikratyti visų šių įpročių. Tokiu atveju emocinis fonas bus stabilesnis ir tuo pat metu greitai nesusierzinsite.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *