Kaip ginčytis su moterimi?

Pirmoji taisyklė

Jokiu būdu nesistenkite įrodyti savo teisumo. Laimi ne tas, kuris ištaria paskutinį žodį (kaip tiki dauguma moterų), o tas, kuriam pavyko sutrikdyti pašnekovo pasitikėjimą savimi. Norint sutaupyti laiko, lengviau iš karto pripažinti, kad moteris teisi, bet su išlygomis „savaip“, „iš dalies“, o tada pridurti kažką panašaus į „o dabar pagalvokime kartu, juk…“ ir sklandžiai įpinkite į kalbą savo argumentus. Tokiu būdu jūs tarsi pereinate į jos barikadų pusę ir būsite išklausytas kur kas atidžiau.

Antroji taisyklė

Pamirškite išsireiškimą „Aš visiškai nesuprantu, apie ką tu kalbi“ ir pan. Net jei ant jūsų galvos pasipylė visiškai absurdiškų ir beprasmių žodžių srautas, niekada nepripažinkite, kad nieko nesupratote ar visko neišklausėte. Pirma, nuo pakartojimo aiškiau vis tiek nepasidarys. Antra, moteris, ypač kai ji emociškai užsivedusi, paskutinėje eilėje pagalvos apie tai, kad visiškai nesuprantamai kalba. Užtat garantuotai apkaltins jus, kad ignoruojate ją ir kad jums nusispjauti į jos nuomonę. Teisingas variantas atrodo maždaug taip: „Aš supratau tavo mintį, bet norėčiau geriau išsiaiškinti šią problemą …“

Trečioji taisyklė

Nekelkite balso. Tai neišvengiamai išprovokuos klausimą „Kodėl tu ant manęs rėki?!” ir ginčas pavirs eiliniu skandalu, kur jus laikys netašytu stuobriu ir chamu, o moteris ims vaizduoti nekaltai nuskriaustą auką. Pabandykite sužaisti atvirkščiai: jei moteris užsidegusi pakelia prieš jus balsą, visada galima pasakyti: „Aš negaliu su tavimi kalbėti tokiu tonu“. Tada jau ji pasijaus kalta, o jūs gausite laikiną pranašumą.

Ketvirtoji taisyklė

Niekada nekritikuokite moters intelekto ginče, netgi netiesiogiai. Užeikite iš priešingos pusės: „Na, tu gi protinga mergina, tikriausiai pati supranti, kad…“

Penktoji taisyklė

Neteikite abstrakčių pavyzdžių, tokių madingų psichoanalitiniuose straipsniuose. Jokių „Įsivaizduokime, kad ši cukrinė – tai tu, o štai ši druskinė – aš“. Moterų logika veikia tokiu būdu, kad bet kurioje abstrakcijoje suras savo teisumo patvirtinimą, ir šioje srityje jūs jos neaplošite. Pavyzdys visada turi būti aiškus ir nedviprasmiškas. „Matai štai tą merginą? Ji stora, o tu ne.”

Šeštoji taisyklė

Negrįskite savo žodžių mamos, močiutės, buvusios merginos nuomone. Banalu ir akivaizdu, tačiau daugelis ginčo įkarštyje apie tai pamiršta. Pateikite nuomonę tų žmonių, kurie yra autoritetas jūsų pašnekovei, o ne jums.

Septintoji taisyklė

Moterų logikoje kiekvienas teiginys gali būti peržiūrėtas, paneigtas ir atmestas. Nereikėtų pasikliauti žodžiais „Na, tu gi pati sakei, kad…“ Vis tiek nepavyks prasibrauti pro toliau pasipilsiančius „Na ir kas?“, todėl stenkitės nepakliūti į tokius spąstus.

Aštuntoji taisyklė

Neleiskite savęs atitraukti nuo temos. Jausdamos, kad nėra kuo jus nuginčyti, moterys dažnai pasitelkia nesąžiningą triuką, tokį kaip: „Ir apskritai, kodėl tu dar neprikalei lentynos, juk pažadėjai!“, nors apie jokią lentyną išvis nebuvo kalbos. Lengviausias būdas užkirsti kelią tokioms provokacijoms yra pripažinti, kad klysti: „Taip, aš kaltas, aš būtinai tai padarysiu”. Paskui, kai moteris gavo norimą atsakymą ir atsipalaidavo, grįžkite prie temos.

Devintoji taisyklė

Įrodinėdami nenaudokite ilgų ir sudėtingų sakinių. Argumentas turi neviršyti vienos ar dviejų frazių. Kuo mažiau nereikalingų žodžių, prie kurių moteris galės prisikabinti, tuo geriau.

Dešimtoji taisyklė

Nepamirškite humoro jausmo. Jis visada užglaistys nemalonius pokalbio momentus, be to, visos moterys be išimties myli šmaikščius vyrus ir jiems daug ką atleidžia.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *