Kaip Visata padeda mums padaryti teisingą pasirinkimą?

Visata veikia labai nenuspėjamai ir kartais nepaprastai keistai. Ji negali tiesiog duoti mums to, ko mums reikia. Vietoj to, ji nurodo trumpiausią kelią į sėkmę ir teisingą pasirinkimą, kai esame kryžkelėje.

Sunkūs sprendimai ir būtinybė rinktis dažniausiai iškyla sunkiu metu, kai viskas klostosi ne taip, kaip mums norėtųsi. Tokiais laikotarpiais stenkitės atsiminti vidinius atramos taškus, kad neprarastumėte pasitikėjimo savimi. Taip pat atkreipkite dėmesį į toliau pateiktus signalus.

Stiprus vidinis balsas

Jeigu kažkas jūsų viduje sako, kad esamoje situacijoje būtina daryti tai, ką norite, tuomet svarbu veikti, ir kuo užtikrinčiau. Vidinis balsas taip pat gali jus įspėti. Kartais mums atrodo, kad nepaisant faktų, sveiko proto ir kitų patarimų, reikia daryti kitaip. Intuicija kartais daro stebuklus, todėl sunkioje situacijoje, kai negalite pasirinkti, pravartu į ją įsiklausyti.

Staigūs sunkumai arba netikėti, geri dalykai

Pavyzdžiui, nusprendžiate pakeisti darbą. Pradedate kurti gyvenimo aprašymą, bet kažkas nutiko. Su sielvartu galiausiai baigiate kurti gyvenimo aprašymą, bet tada dingsta internetas. Jei gyvenime ima nutikti kažkas keisto, tuomet reikia laikinai atidėti daromus darbus.

Būna ir atvirkščiai, kai atrodo, kad pati Visata jus stumia kažko link. Pavyzdžiui, atsiranda malonių žmonių, kurie pasiūlo išbandyti ką nors nauja. Jei turite talentą, Visata tikrai pasistengs jums padėti jį atrasti. Žmogus, mokantis juokauti, gaus ženklą parašyti spektaklio scenarijų. Tie, kurie gali klausytis ir turi emocinio gydymo dovaną, sutiks žmogų, kuris padės teisingai panaudoti šią dovaną.

Keisti įvykiai

Pavyzdžiui, nusprendžiate parašyti savo buvusiam sielos draugui, bet tada į langą atsitrenkia paukštis arba ant grindų nukrenta puodelis. Tai reiškia, kad geriau to nedaryti. Visata aiškiai liepia jums sustoti.

Kartais nelaimingi atsitikimai yra tokie simboliniai, kad jų neįmanoma išvengti. Puikus pavyzdys: ketinate investuoti daug pinigų į nekilnojamojo turto pirkimą, bet staiga internete aptinkate straipsnį, kad iš tų žmonių geriau nieko nepirkti. Kartais kažką panašaus išgirstame iš sutiktų žmonių. Atkreipkite dėmesį į tokius ženklus. Jie tikrai padės teisingai pasirinkti, nes nelaimingi atsitikimai nėra atsitiktiniai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *