Kiekvienas Zodiako ženklas turi du angelus sargus

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo angelą sargą, kuris padeda atskleisti visas dorybes, ir priešingą angelą, kuris suteikia pusiausvyros jausmą. Pasidomėkite, kokie angelai visada yra šalia jūsų.

Avinas – kūrybos angelas

Kūrybos angelas, saugantis Aviną, padeda tinkama linkme nukreipti šio Zodiako ženklo atstovų impulsyvumą. Kūrybos angelas skatina Aviną veikti ir suteikia jam jėgų. Šis angelas padeda šio Zodiako ženklo atstovams įgyvendinti visus savo sumanymus ir neleidžia pasiduoti.

Priešingas angelas – meilės angelas (Svarstyklės), kuris slopina Avino valdingumą ir apsaugo nuo neapdairumo.

Jautis – trejybės angelas

Kiekvienas Zodiako ženklas turi du angelus sargus. Trejybės angelas apdovanojo Jautį atsidavimu ir pastovumu. Nuo pat gimimo Jaučiai yra apdovanojami kantrybe ir ryžtu, todėl tai padeda ištverti įvairias negandas.

Priešingas angelas – reinkarnacijos angelas (Skorpionas), kuris padeda tuomet, kada Jaučiai susiduria su gyvenimo pokyčiais. Šis angelas padeda paprasčiau prisitaikyti prie naujovių ir į kasdienybę įneša šiek tiek romantikos.

Dvyniai – bendravimo angelas

Šis angelas padeda tinkamu laiku rasti tinkamus žodžius. Tai sukuria apsaugą ir padeda prisitaikyti prie bet kokios situacijos. Bendravimo angelas rūpinasi, kad visada išliktumėte atviri ir pozityvūs.

Priešingas angelas – laimės angelas (Šaulys) padeda išvengti negatyvių minčių ir neleidžia liūdėti. Laimės angelas taip pat suteikia stabilumo meilės srityje.

Vėžys – gausos angelas

Vėžį globoja gausos angelas, todėl šio Zodiako ženklo atstovai yra taikūs ir labai jautrūs. Gausos angelas padeda Vėžiui mokytis iš savo klaidų. Šis angelas padeda išvengti streso ir užtikrina ramybę.

Priešingas angelas – darbo angelas (Ožiaragis), kuris padeda įveikti vienatvę ir apsaugo nuo neigiamų ilgos izoliacijos padarinių.

Liūtas – žemės jėgos angelas

Šis angelas suteikia stiprybės. Jis  Liūtams dovanoja dar tris dovanas: atsidavimą, drąsą ir optimizmą. Būtent tai gali užtikrinti įdomų ir kupiną netikėtumų gyvenimą. Šis angelas suteikia dar daugiau pasitikėjimo savimi.

Priešingas angelas – laisvės angelas (Vandenis) ateis į pagalbą tada, kai nežinosite, kuriuo keliu eiti, ar tuomet, kai reikės priimti savarankiškus sprendimus.

Mergelė – gydymo angelas

Šis angelas suteikia galimybę sukurti taip trokštamą tvarką. Šis angelas Mergelėms dovanoja tris dovanas – išmintį, sumanumą ir darbštumą. Būtent todėl šio Zodiako ženklo atstovai yra ramūs, optimistiški ir tvirtai stovintys ant žemės.

Priešingas angelas – svajonių angelas (Žuvys), kuris apsaugo nuo nepilnavertiškumo komplekso ir suteikia daugiau lankstumo.

Svarstyklės – dangiškosios meilės angelas

Šis angelas dovanoja meilę ir labai lakią vaizduotę. Visa tai padeda taikiai ir harmoningai sugyventi su kitais. Šis angelas taip pat suteikia išskirtinį teisingumo jausmą.

Priešingas angelas – kūrybos angelas (Avinas), kuris apsaugo nuo nerimo ir padeda išspręsti įvairias sudėtingas situacijas.

Skorpionas – reinkarnacijos angelas

Šis angelas dovanoja Skorpionams tvirtą ir ryžtingą charakterį bei nepaprastą drąsą.  Šio Zodiako ženklo atstovai yra apdovanoti tokiomis savybėmis kaip intelektinė branda, romantika, gyvybingumas ir ištikimybė.

Priešingas angelas – trejybės angelas (Jautis), kuris suteikia  kantrybės, pastovumo ir emocinio stabilumo tarpasmeniniuose santykiuose. Jis padeda tada, kai jaučiatės nesaugūs.

Šaulys – laimės angelas

Šaulius saugo laimės angelas, kuris skatina norą pažinti pasaulį ir skirtingas kultūras. Jis Šaulius  apdovanoja trimis savybėmis: gera nuotaika, pagarba taisyklėms ir noru mokytis. Laimės angelas padeda Šauliams išlikti sąžiningiems ir nuoširdiems.

Priešingas angelas – bendravimo angelas (Dvyniai), kuris padeda įveikti polinkį į tuštybę, suteikia stiprybės ir padeda įgyvendinti įvairius projektus.

Ožiaragis – darbo angelas

Šis angelas padidina jūsų fizines ir dvasines galias. Darbo angelas padeda susikoncentruoti ir reikiamu momentu suteikia jėgų.

Priešingas angelas – gausos angelas (Vėžys), kuris padeda įveikti nepasitikėjimą savimi.

Vandenis – laisvės angelas

Šis angelas dovanoja kūrybiškumą. Laisvės angelas padeda Vandeniams tapti gerais partneriais ir nuoširdžiais draugais. Laisvės angelas padeda mokytis ir plėsti savo žinias, todėl šio Zodiako ženklo atstovai yra vieni protingiausių.

Priešingas angelas – žemės jėgos angelas (Liūtas), kuris padeda įveikti krizes ir įgyvendinti įvairius sumanymus.

Žuvys – svajonių angelas

Svajonių angelas dovanoja visuotinę meilę ir gailestingumą. Jis apdovanoja Žuvis aštria intuicija ir gebėjimu priartėti prie Dievo. Jis taip pat suteikia Žuvims aiškiaregystės gebėjimų.

Priešingas angelas – gydymo angelas (Mergelė), kuris suteikia jėgų įveikti bet kokias kliūtis ir išspręsti gyvenimo kelyje pasitaikančias problemas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *