Kodėl likimo atsiųstas žmogus gali išeiti pas kitą asmenį?

Likimas mėgsta įvairias staigmenas. Štai, atrodo, kad jau sutikote likimo atsiųstą žmogų, tačiau… jis išeina pas kitą. Kodėl taip nutinka?

Galvoje kirba daugybė neatsakytų klausimų: jei žmogus buvo skirtas jums, kodėl jis pasirinko kitą asmenį? Ar jis sugrįš? Ar įmanoma sulaukti kito likimo atsiųsto žmogaus, kuris sužadins tokius pat jausmus?

Taip gali nutikti dėl įvairių priežasčių. Viena jų – tai poreikis pasiruošti santykiams. Galbūt jums skirtas žmogus dar nėra pasirengęs sąjungai su jumis. Pirmiausia jis turi sumokėti karmines skolas.

Turite bandyti suprasti save, išspręsti gilius konfliktus, įvardinti savo tamsiąsias puses, ir t.t. Jei atrasite vidinę harmoniją, tai gali padėti sugrąžinti prarastą ryšį.

Gali būti, kad jūsų sielos draugas paprasčiausiai pamiršo, kas jis iš tikrųjų esantis. Mūsų visuomenėje įsišakniję stereotipai gali priversti užsidėti kaukę, nes būtent ji leidžia pritapti prie kitų žmonių. Galbūt ir jūs dangstotės po kauke? Turite prisiminti savo tikrąjį „aš“.

Jūsų sielos draugas tiesiog turi sugrąžinti prisiminimus apie tai, kas yra tikroji meilė. Galbūt praeityje jis buvo įskaudintas, ir dabar jis bijo vėl įsipareigoti. Nauji santykiai gali padėti vėl patikėti meile. Jei jūsų sielos draugas nebijos klausytis savo širdies balso, jis liks su jumis. Vis dėlto, proto balsas kartais būna stipresnis, todėl net ir sielos draugų keliai kartais išsiskiria…

Nepamirškite, kad sutikus savo sielos draugą yra svarbu nenustoti dirbti su savimi ir įsiklausyti į savo vidinį balsą, kuris jus tikrai pakvies eiti tuo pačiu keliu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *