Kodėl Visata mus skaudina?

Pasaulyje nėra žmogaus, kuris nebūtų susipažinęs su skausmu. Kiekvienas iš mūsų tai patyrė ir dauguma nori kuo greičiau to atsikratyti. Šiandien atskleisime, kodėl Visata mus skaudina.

Mažai kas galvoja, kad skausmas yra ne bausmė, o Visatos bandymas pasiekti mus, perduoti svarbias žinutes, kurių nesame pasirengę išgirsti kitaip. Aukštųjų jėgų supratimu, skausmas yra ne bausmė, o galimybė pamatyti savo silpnybes, jas įveikti ir sustiprėti, pamatyti naujus horizontus, atsikratyti pasenusių elgesio būdų. Skausmas verčia mus žengti kai kuriuos žingsnius, kurių be jo niekada nebūtume žengę.

Fizinis skausmas dažnai atsiranda ten, kur „energijos“ srautas jau seniai buvo užblokuotas. Kūno „gedimo“ atveju atsiranda raumenų ir kapiliarų spazmai, o skausmas rodo vietą, į kurią reikia atkreipti dėmesį. Ezoterine prasme liga ateina tada, kai žmogus ilgą laiką nekreipia dėmesio į kažkokią problemą. Kiekviena liga yra susijusi su tam tikru „energijos bloku“ kūne ir atspindi tam tikros mūsų gyvenimo srities problemą. Pradėję gydymą, daugelis žmonių pradeda matyti situaciją kitu kampu, kažką keičia savo gyvenime, rūpinasi savimi – tai suteikia galimybę pagerinti savo sveikatą. Priešingu atveju skausmas gali tapti amžinu žmogaus palydovu.

Emocinis skausmas kartais gali būti jaučiamas daug labiau nei fizinis. Tai gali būti sunkūs vaikystės prisiminimai, toksiški santykiai, neapykanta sau ar nuolatinės nesėkmės gyvenime. Bet būtent per šias būsenas Visata priverčia žmogų kitomis akimis pažvelgti į tai, kas vyksta jo gyvenime, pagalvoti, kad kažkas ne taip ir pradėti ieškoti būdų, kaip ištaisyti situaciją. Mus įskaudinę žmonės yra geriausi mūsų mokytojai, bet, deja, dauguma žmonių mano, kad skaudžios situacijos yra bausmė. Toks suvokimas paralyžiuoja valią, didina vidinę įtampą ir skausmą. Bet jei priimsite tai kaip užuominą, kaip galimybę atsikratyti baimių ir pasąmonės suvaržymų, tuomet suaktyvės vidiniai resursai, kurie padės ne tik susitvarkyti, bet ir tapti kur kas stipresniais, labiau pasitikinčiais savimi ir laimingesniais. Priimkite skausmą kaip Visatos pagalbą ir pakeiskite savo gyvenimą į gerąją pusę.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *