Kodėl vyras nenori kurti šeimos?

Kai jaunuolis prisipažįsta meilėje, jo mergina atsiduria tiesiog devintame danguje.

Ji nekantriai laukia, kada jis jai pasipirš, tačiau išrinktasis nuolat tai atidėlioja. Merginai pradeda atrodyti, kad jis nenori kurti šeimos. Taip, ji teisi, tačiau naudinga pasidomėti, kokios yra to priežastys. Ekspertai įvardino kelias dažniausias priežastis, kodėl vyras gali neskubėti pasipiršti.

Jo nedomina santuoka su konkrečia mergina

Taip, jis gali gerai jaustis su mylimąja, tačiau jis gali nenorėti su ja kurti šeimos. Paprasčiausiai jis gali nematyti bendros ateities.

Jis bijo intymumo

Prisipažinti meilėje nėra labai sunku, tačiau kas kita – pasižadėti kitam žmogui ir jam atsiverti. Vyras gali bijoti tapti pažeidžiamu, gali slėpti tai, kas vyksta jo sieloje. Jis supranta, kad šeimos kūrimas reiškia suartėjimą ir emocinį kontaktą. Jei jis viso to bijo, jis tikrai nepateiks pasiūlymo tuoktis.

Jis labai prisirišęs prie savo motinos

Mama gali daryti stiprią įtaką savo vaikams, ir visai nesvarbu, kiek jiems metų. Jei vyro mamai nepatinka jo išrinktoji, tikėtina, kad jis su ja nekurs šeimos. Jis gali bijoti, kad priėmęs sprendimą kurti šeimą sulauks savo mamos atstūmimo.

Visa tai gali neleisti žengti rimto žingsnio ir pasiūlyti merginai tapti jo žmona. Ji yra priversta tiesiog laukti, kad greitu metu kas nors pasikeis, ir jis pagaliau pasiryš kurti šeimą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *