Kokia jūsų karma pagal gimimo datą

Karma yra sudėtinga ir labai įdomi sąvoka, kuri pastarąjį dešimtmetį buvo plačiai aptarinėjama. Karma yra kažkas panašaus į asmeninę išmoktų ir neišmoktų pamokų, kurias paveldėjome iš praėjusių gyvenimų, naštą. Apie asmeninę karmą žmonių, gimusių skirtingais metų laikotarpiais, skaitykite šiame straipsnyje.

Sausio 21 d.–vasario 19 d.

Šiuo laikotarpiu gimę žmonės išsiskiria potraukiu teisingumui: žinoma, nes visi jų praeiti gyvenimai buvo kupini kovos už tai. Dabar šie harmoningai išsivystę žmonės gali būti labai įkvepiantys asmenys, kovojantys už savo ir aplinkinių laimę.

Vasario 20 d.–kovo 20 d.

Šiuo laikotarpiu gimusiųjų karma tokia, kuriai teko susidurti su daugybe negandų ir apribojimų, dėl kurių pagaliau jie turi išmokti apsiginti ir iš aukos būsenos išeiti į kūrėjo būseną.

Kovo 21 d.–balandžio 20 d.

Šių žmonių karma yra jauna. Jie yra visiški egoistai, kurie turėtų išsiugdyti gailestingesnį ir rūpestingesnį požiūrį į kitus. Praeituose gyvenimuose jie patyrė sunkų nusikaltimą, nors paaukojo save dėl savo artimųjų – reikia jiems atleisti ir suminkštinti jų širdį.

Balandžio 21 d.–gegužės 21 d.

Šiuo laikotarpiu gimusieji turi karmą, kuri susijusi su gebėjimu pažaboti savo emocijas. Ankstesniuose gyvenimuose šie žmonės neišlaikė jausmų išbandymo, tačiau šiame jiems tenka užduotis tapti logiškesniems ir ramesniems, pirmenybę teikti kūno pojūčiams, o ne patirti ryškias emocijas.

Gegužės 22 d.–birželio 21 d.

Šiuo laikotarpiu gimusiųjų karma slypi svarbios ir naudingos informacijos sklaidoje. Tiesa  tokia, kad praeituose gyvenimuose buvo kaupiamos vertingos žinios, kuriomis jie nesidalino, o dabar jie turi ištaisyti situaciją ir perteikti savo žinias žmonėms.

Birželio 22 d.–liepos 23 d.

Šių žmonių karma slypi jų proto būsenos priklausomybėje nuo to, kiek emociškai dosnūs jie yra kitiems. Jie linkę užsidaryti nuo žmonių, nes jaučiasi pažeidžiami, o tai daro juos nelaimingus, nes atima ryšį. Viskas, ko jiems reikia, yra dalintis savimi, nebijant išsekti.

Liepos 24 d.–rugpjūčio 23 d.

Šie žmonės įpratę gailėtis savęs, kaltinti gyvenimą dėl paramos stokos. Jų karma yra gana sunki ir tai susiję su tuo, kad jiems niekas niekada nepadėjo pasiekti užsibrėžtų tikslų. Būtina paleisti šį apmaudą ir būti kaip tik tuo, kas padeda atskleisti kitų žmonių, kuriems reikia pagalbos ir globos, talentus.

Rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.

Šiuo laikotarpiu gimę žmonės sugeba subtiliai pajusti kūną ir sielą, ir netgi turi gydomąjį poveikį kitiems žmonėms. Praeituose gyvenimuose jie buvo įgudę gydytojai, bet slėpė savo dovaną nuo kitų, o dabar turi atsiverti pasauliui.

Rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.

Šiuo laikotarpiu gimusiųjų karma – padėti kitiems patarimais apie santykius. Taip pat dalyvauti šiuose santykiuose, juos kurti ir formuoti. Anksčiau jie buvo pernelyg aktyvūs draugai ir mylimieji, o dabar visa ši patirtis gniuždo, jei jie neranda išeities.

Spalio 24 d.–lapkričio 22 d.

Šiuo laikotarpiu gimę žmonės turi labai sudėtingą karmą. Praeituose gyvenimuose jie tūkstantį kartų krito ir kėlėsi, žemė slydo iš po kojų, ir jie kūrė savo gyvenimą iš naujo. Dabar jų užduotis – parodyti sau ir kitiems, ką reiškia atgimti iš pelenų ir eiti savo keliu.

Lapkričio 23 d.–gruodžio 21 d.

Šių žmonių karma yra nesugebėjimas susikoncentruoti ties vienu tikslu ir prisiimti atsakomybę. To jie turi išmokti, nes praeituose gyvenimuose būtent jie rodė ryžto ir atkaklumo pavyzdį, siekdami ambicingiausių tikslų.

Gruodžio 22 d.–sausio 20 d.

Praėjusiuose gyvenimuose šie žmonės užėmė aukštas pozicijas visuomenėje, todėl dabar siekia pakartoti savo sėkmę, kopdami vis aukščiau karjeros ir socialiniais laiptais. Jų užduotis – nesustingti ir atverti savyje emocijų sferą, tapti sentimentalesniais ir išmokti atsipalaiduoti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *