Kokie bus 2023-ieji skirtingiems Zodiako ženklams?

2023-ieji žada būti labai sudėtingi metai. Astrologai nevartoja žodžio „neigiami“, nes dauguma Zodiako ženklų turės galimybių pagerinti savo gyvenimą.

Pirmoji ir svarbiausia šių metų sėkmės taisyklė – vadovautis Visatos pusiausvyros dėsniais ir jokiu būdu jų nepažeisti. Žvaigždės ir planetos dažnai linkusios mus įvesti į chaosą, ypač metų pradžioje. Tai reiškia, kad mums reikės vidinės harmonijos, kurią galima pasiekti tik Visatos dėsnių pagalba.

Avinas

2023 metais Avinams svarbu nepamiršti poilsio. Jokiu būdu neturėtumėte pervargti ir skirti darbui daugiau laiko nei reikia. Svarbu daryti tik tai, ką norite daryti ir ką daryti malonu. Negalite pasiduoti ir mesti tai, ką pradėjote anksčiau. Prieš pradedant ką nors naujo šiais metais, svarbu pirmiausia viską ištirti ir tik tada imtis veiksmų. Jei sėkmė nusisuks nuo Avino, o tai gana tikėtina žiemos pabaigoje, liepos mėnesį ir rudens pradžioje, tada ją susigrąžinti bus galima trimis paprastais būdais.

Jautis

Tikėtina, kad Jaučiui 2023 metais prireiks apsaugos nuo piktos akies, nes blogai nusiteikusių žmonių skaičius sparčiai augs. Jautis turi nustoti provokuoti kitų žmonių pavydą. Negalite išsišiepti ir visiems iš eilės pasakoti apie savo pasiekimus meilėje, versle ir kitose srityse. Tradiciškai manoma, kad Jaučiai laimingi, kai yra namuose, tačiau šiemet geriau dažniau pagalvoti, kaip pailsėti gamtoje, geriausių draugų ir artimųjų apsuptyje.

Dvyniai

Dvyniams 2023 metų pradžioje teks daug bendrauti su žmonėmis, pažinti naujas asmenybes. Turite būti atsargesni ir pabandyti iš anksto išanalizuoti žmogaus charakterį pagal akių spalvą. Pirmas metų pusmetis idealus kalbų mokymuisi, bendravimui su užsieniečiais, kitų šalių lankymui ir verslo kelionėms. Laikui bėgant geriau šiek tiek sulėtinti tempą. Nuo vasaros bus svarbu daugiau laiko skirti ne verslui ir darbui, o šeimai.

Vėžys

Vėžiui žvaigždės ir planetos padės ugdyti jo gabumus. 2023-ieji bus malonių atradimų ir naujų galimybių metas. Vėžiai galės įžvelgti savyje naują potencialą ir tapti sėkmingesni. Jų gyvenimas pasisuks nauja linkme, jei jie nevengs pokyčių. Jiems reikės šiek tiek drąsos ir veiklumo. Tai reiškia, kad kartas nuo karto žvaigždės ir planetos Vėžiams suteiks naujų galimybių ir malonių akimirkų. Reikia išmokti pastebėti tai, kas geriausia.

Liūtas

Viskas, ko Liūtams reikia, kad jie išliktų paviršiuje ir įgytų stabilumą šių įtemptų ir sunkių metų pradžioje, yra kasdienės rutinos laikymasis. Tai teigiamai veikia energiją ir nuotaiką, todėl reikia eiti miegoti ir keltis tuo pačiu metu. Taip pat bus naudinga pasirūpinti mityba ir apskritai būti atidesniam. Liūtai gali netekti darbo, autoriteto ir sėkmės.

Mergelė

2023 metais Mergelės atstovams svarbu sekti karmą. Reikia elgtis sąžiningai ir neperžengti kitų žmonių kelio savo labui. Pirmoji šių dvylikos mėnesių taisyklė – neprisiimti nuopelnų už kitų sėkmę. Anksčiau ekspertai pasakojo, kodėl tai pavojinga. Jei Mergelės atstovai elgsis iššaukiančiai, jie gali tikėtis, kad pasikartos karčios praeities išgyvenimai. Žvaigždės ir planetos pasirūpins, kad problemos, kurias Mergelės atstovai jau pamiršo, sugrįžtų. Malonūs ir dėmesingi Mergelės atstovai taps sėkmingesni.

Svarstyklės

Svarstyklėms reikia saugotis apgaulės ir toksiškų bei negatyvių žmonių. Stipri empatija padės jiems tai pajusti. Kad metai nesibaigtų liūdnai, Svarstyklėms svarbu daugiau dėmesio skirti malonioms smulkmenoms. Galimos didelės meilės ir finansinės nesėkmės, tačiau jos niekaip nepaveiks Svarstyklių, jei šie žmonės neskirs per daug laiko savistabai. Vienišos Svarstyklės 2023 metais gali susitikti sielos draugą.

Skorpionas

Aplink Skorpionus gali kauptis neigiama energija, tačiau tai atsitiks tik tuo atveju, jei jie patys tai leis. Kad taip nenutiktų, svarbu abstrahuotis nuo negatyvių žmonių, kurie gali skųstis tik gyvenimu ir likimu. Jei dažniau bendrausite su optimistais, 2023-ieji gali būti daug žadantys metai, ypač meilės sferoje. Sėkmė meilėje bus tiesiogiai susijusi su Skorpionų nuotaika ir pasitikėjimu savimi. Astrologai pataria abstrahuotis nuo minčių, kurios užprogramuoja mus ligoms ir nesėkmėms.

Šaulys

Darbe Šauliams geriau laikytis planų ir jų nekeisti paskutinę sekundę. Meilėje svarbu būti švelniems ir nedaryti spaudimo mylimam žmogui. Tiems, kurie ieško sielos draugo, geriau sutelkti dėmesį į savo išvaizdą ir sveikatą. Ilgalaikiuose santykiuose galimos išdavystės ir apgaulės, ypač vasarą ir sausio mėnesį. Nuo pat metų pradžios turite išeiti iš savo komforto zonos. Jeigu tenka išmokti ko nors naujo ar daugiau dirbti, reikia prisiversti tai daryti, nekreipti dėmesio į abejones.

Ožiaragis

Ožiaragiai pavasarį, rugpjūtį ir gruodį gali tikėtis toksiškų žmonių ir priešų išpuolių. Anksčiau kalbėjome apie tai, kaip galite apsisaugoti nuo negatyvo. Tai bus labai naudinga šio ženklo žmonėms. Meilės reikaluose sėkmė lydės kur kas dažniau nei finansų srityje. Dabar pats laikas veikti, bet atsargiai ir saikingai. Kalbant apie pirkinius ir finansines išlaidas, geriau apsieiti be smulkmenų.

Vandenis

Tikimasi, kad Vandenio metai bus itin turiningi ir dinamiški. Štai kodėl jie turėtų atsikratyti septynių dalykų, kurie naikina gyvybinę energiją. Vandeniams pakeliui į sėkmę prireiks daug jėgų ir ištvermės. Taip pat šio Oro ženklo atstovams prireiks šiek tiek kuklumo. Astrologai taip pat pataria 2023 metais maksimalų dėmesį bet kuriuo metu skirti tik vienai sričiai – arba meilei, arba verslui ir finansams. Periodiškai turėsite pasirinkti ir koreguoti kelią, kuris nulems jūsų tolesnį likimą.

Žuvys

Žuvų atstovai 2023 metais gali atskleisti kitiems, kokie yra tinginiai, nes yra tikimybė pamiršti svarbius projektus ir reikalus. Jie gali būti ypač tingūs pavasario ir vasaros pabaigoje. Likusį laiką jų produktyvumas ir motyvacija bus aukšto arba patenkinamo lygio. Kai kuriose gyvenimo srityse Žuvys turėtų būti šiek tiek konservatyvesnės. Taip pat astrologai nerekomenduoja teikti ultimatumų ir rodyti agresiją aplinkiniams. Šie metai reikalauja supratimo ir harmonijos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *