Kokie klausimai iš tiesų erzina vyrus?

Visi psichologai vieningai sutaria, kad moterys ir vyrai yra labai skirtingos asmenybės. Mes skirtingai suvokiame tuos pačius įvykius, veiksmus ir procesus. Štai kodėl klausimai, kurie moterims gali atrodyti visiškai normalūs, jų išrinktuosius gali priversti susierzinti. Šiame straipsnyje jums norime papasakoti, kokie klausimai iš tiesų erzina vyrus ir esame pasiruošę pasidalyti jais su jumis.

Viena moteris, išsiskirdama su vyru, nusprendė aptarti su juo visus nesusipratimus, kad galėtų išsiskirti draugiškai. Ir kai buvęs sutuoktinis išsakė visas savo nuoskaudas, paaiškėjo, kad vyrą siaubingai erzina kelis kartus per dieną užduodami klausimai „Kur tu esi?“ ir „Kada grįši namo?“. Žinoma, tai neišgelbėjo santuokos, bet apsaugojo nuo būsimų klaidų ateityje. Kokie dar klausimai erzina vyrus? Sužinokite tai mūsų straipsnyje.

KLAUSIMAI, KURIE TIESIOG ERZINA VYRUS

Žinoma, visi vyrai yra skirtingi, todėl ir jų reakcijos skiriasi. Tačiau nemalonių vyrams klausimų sąrašas yra tai, kas daugumai stipriosios lyties atstovų tinka. Be to atminkite, kad dažnai erzina ne tiek patys klausimai, bet kaip dažnai juos užduodate. Ir būtent dėl to kai kurios damos persistengia. Taigi, prisiminkite arba užsirašykite.

„Ar tu mane myli?“

Tai klausimas, kuris 99% vyrų varo iš proto. Ir ne be pagrindo, nes labai sunku rasti tinkamą momentą jam užduoti. Jei jūsų išrinktasis jums dar neprisipažino savo jausmuose, šiuo klausimu jūs jam darysite spaudimą, o tai retai kada baigsis geruoju.

Jei santykiai tęsiasi jau seniai ir iš vyro jau girdėjote prisipažinimo meilėje žodžius, šis klausimas jam skambės keistokai. Juk niekas nepasikeitė, tad kam tai kartoti? Be to, daugelis vyrų mieliau savo jausmus išreiškia veiksmais, o ne žodžiais. Tiesa, kai kurie vyrai mielai išsako savo širdies draugei savo jausmus. Tačiau daugumai tai padaryti sunku. Vyrai dar nuo vaikystės yra mokomi laikyti savo emocijas ir jausmus savyje, o tai brandžiame amžiuje sukelia tam tikrų problemų išreiškiant meilės kupinus žodžius savo mylimajai.

Dažnai moterys šiuo klausimu naudojasi tiesiog norėdamos atkreipti į save dėmesį, pavyzdžiui, kol vyras žiūri futbolo rungtynes. Nedarykite to, tai bloga strategija, dėl kurios santykiai dažnai nutrūksta. Jei jums svarbūs patys žodžiai, pasikalbėkite apie tai su vyru tam tinkamu momentu. Tiesiog leiskite jam žinoti, kad jums būtų malonu juos dažniau išgirsti. Patikėkite, tai suveiks.

„Ar tau kažkas atsitiko? Pasakyk man, netylėk!“

Ar jums atrodo, kad vyras dėl kažko suglumęs? Galite jo paklausti, ar viskas gerai. Jei matote, kad jis nėra nusiteikęs pasakoti, blogiausia mintis – to reikalauti: „Pasakyk, aš nerimauju!“ Patikėkite, jis nerimauja lygiai taip pat, kaip ir jūs. Tik akivaizdu, kad jam reikia laiko susidėlioti mintis.

Moterims būdinga spręsti problemas kartu įtraukiant drauges, motiną ar mylimąjį. Vyrai šia prasme yra šiek tiek kitokie.

Jei nuoširdžiai norite tik geriausio, tiesiog priminkite jam, kad esate šalia ir kad bet kada esate pasirengusi išklausyti ir padėti, kai tik jis norės pasikalbėti. Taip vyras jausis jūsų palaikomas, tačiau jam nereikės susidurti su jūsų emocijomis.

„Ar tu man būtum neištikimas, jei…?“

Užduodama tokį klausimą pagalvokite, ar esate pasirengusi gauti nuoširdų atsakymą. Kodėl apskritai jį užduodate? Ar tam, kad pakeltumėte savo savivertę? Ar norėdama kuo nors apkaltinti vyrą? O gal pati galvojate apie nedidelį romaną? Ne? Būtent taip gali pagalvoti jūsų vyras.

Atminkite, kad vyras, kuris yra pasiruošęs apgauti, niekada to nepasakys jums tiesiai šviesiai. O jei jis neketina apgaudinėti, toks klausimas jį gali net įžeisti. Tai gali reikšti, kad jūs juo nepasitikite.

„Ar nieko nepastebi?“

Šis klausimas paprastai būna nukreiptas į jūsų išvaizdos pokyčius arba pasitobulinimus. Nesinori jums to sakyti, bet dauguma vyrų tiesiog nepastebi tam tikrų jūsų įvaizdžio detalių, kad galėtų apie jas kalbėti. Taip, yra tokių, kurie pastebi naują šukuoseną ar gražią suknelę. Tačiau dažniausiai tai klausimas, kuris vyrą privers suglumti. Nežaiskite su juo spėjimų žaidimo, geriau tiesiai pasakykite, į ką jis turėtų atkreipti dėmesį, ir paklauskite jo nuomonės.

„Kas tarp mūsų vyksta?“ „Kokia mūsų ateitis?“

Šios kategorijos klausimus paprastai užduoda nesusituokusios merginos, kol neaiškus jų partnerio požiūris į santykius. Tačiau tai klausimas, kuris gali iš tiesų išgąsdinti vyrą. Čia reiktų žiūrėti ne į žodžius, o į veiksmus. Jei vyras mato jumyse savo ateitį, tai parodys jo elgesys. Jei užduosite jam tokius klausimus, jis manys, kad kažką per mažai ar blogai daro.

„Kur esi?“ „Kada grįši?“

Šie klausimai erzina ne tik vyrus, bet ir daugelį moterų, nes dvelkia perdėta kontrole. Vienaip atrodo, kai motina kontroliuoja vėluojantį vaiką, ir visai kitaip, kai žmona nuolat skambina vyrui ir užduoda panašius klausimus. Vienintelė išimtis – jei jo laukiate, nes turite tam tikrų planų. Tačiau ir šiuo atveju užtektų paklausti vieną kartą, o ne skambinti kas 10 minučių, kol jis pakeliui.

Atminkite, kad socialiai atsakingas žmogus nenorės jaustis prižiūrimas ir tai gali sukelti nesutarimus poroje. Ir visai nesvarbu, kad jūs tiesiog nerimaujate. Nesąmoningai žmogus pajus spaudimą, kurį anksčiau ar vėliau norės neutralizuoti.

Tikimės, kad mūsų straipsnis jums buvo naudingas. O kad santykiai tęstųsi ilgai ir laimingai, elkitės atsakingai ir apgalvotai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *