Koks bus kiekvieno Zodiako ženklo šūkis 2023 metais?

2023-uosius pradėti pozityviai ir pritraukti reikiamų pokyčių Zodiako ženklams padės horoskopai ir numerologiniai skaičiavimai. Įgyti pasitikėjimo ir sėkmingai praleisti ateinančius 12 mėnesių bus lengviau, jei naudosite ir teigiamus šūkius.

Naujasis 2023 metų globėjas Juodasis Vandens Triušis pakeis „žaidimo taisykles“, tad Zodiako žvaigždynų atstovai turėtų būti pasiruošę gyvenimo pokyčiams. Ekspertai rekomenduoja iš anksto susipažinti su horoskopais ir prognozėmis, kad pasirinktumėte tinkamą taktiką ir neprarastumėte savo laimės. Be to, Zodiako ženklams pravers ir šūkiai, kurių dėka bus lengviau nusiteikti teigiamai bangai ir rasti laimę.

Avinas

„Net drakonai gali būti balti ir pūkuoti.” Ryškūs Ugnies atstovai Naujaisiais metais susidurs su Juodojo Triušio energija, kuri nedera su Avino temperamentu. Nepaisant to, šio ženklo atstovai galės rasti savo laimę ir pritraukti teigiamų pokyčių. Sėkmės paslaptis paprasta: niekada nevėlu keistis į gerąją pusę, o tai reiškia, kad net impulsyviausi šio žvaigždyno atstovai sugebės suvaldyti savo emocijas.

Jautis

„Net ir metant kamuolį aikštelėje galite tvirtai stovėti ant kojų.” Naujieji 2023 metai Jaučiui bus gana įdomūs. Emocijos dažnai keisis, tad reikės jas suvaldyti. Šio ženklo atstovams nereikia keisti savęs ir savo pasaulėžiūros: tiesiog nusiraminkite ir mažiau kreipkite dėmesį į smulkias problemas.

Dvyniai

„Kartais geriausias pašnekovas yra jūsų paties intuicija”. Ryškūs ir charizmatiški Dvyniai galės išgirsti savo vidinį balsą. 2023 metais svarbu pasitikėti savimi ir neignoruoti savo intuicijos, kad nesukluptumėte per žingsnį nuo pergalės. Paprasti pratimai padės sutelkti dėmesį į savo interesus, nuspręsti dėl krypties pasirinkimo ir niekam neleisti jūsų valdyti.

Vėžys

„Niekada nevėlu išmokti ko nors naujo“. 2023-ieji Vėžiams bus pokyčių metas, galintis pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Naujasis energijos mecenatas puikiai dera su šio žvaigždyno atstovų charakteriu, vadinasi, sėkmė nuo jų nenusisuks. Truputis kantrybės, atsakomybės ir išradingumo padės per svarbius įvykius.

Liūtas

„Laimingas gyvenimas nereikalauja pakeitimų.” Naujaisiais 2023 metais šio ženklo atstovams svarbu prisiminti, kad laimės negalima nusipirkti. Liūtams svarbu prisiminti, kad jokie žygdarbiai neatstos jaukių vakarinių susibūrimų, nuoširdžių pokalbių ir galimybės pasitikėti artimaisiais. Nuoširdumas, gebėjimas kurti santykius su šeima ir maži džiaugsmai šiemet praskaidrins ir padės išspręsti laikinus sunkumus.

Mergelė

„Sėkmė reikalauja planavimo.” Naujaisiais metais Mergelės atstovai galės sulaukti svaiginančios sėkmės, jei laikysis iš anksto susikurtų planų. Gebėjimas laikytis grafiko, paskirstyti jėgas ir atsisakyti tenkinti momentines užgaidas leis greitai pakilti į naują sėkmės etapą. Poilsio, žinoma, reikės, o žvaigždyno atstovams svarbu skirti laiko energijoms atsargoms papildyti.

Svarstyklės

„Pasitikėjimas yra geriausias būdas pritraukti sėkmę“. 2023-ieji nebus patys lengviausi metai Svarstyklėms, ir tai nereiškia, kad naujasis globėjas nepakankamai jas palaikys.  Daugelis šio žvaigždyno atstovų dažnai abejoja savimi, bijo priimti atsakingus sprendimus. Dabar laikas patikėti savimi ir savo jėgomis, užsibrėžti tikslą ir eiti jo link.

Skorpionas

„Sėkmė ateina tiems, kurie jos siekia“. Skorpionai Naujaisiais metais turėtų daugiau laiko skirti valios lavinimo pratimams. 2023 m. nebus kada atidėlioti veiklų, nėra prasmės atidėti dalykus, kuriuos galima padaryti šiandien. Priešingu atveju daug žadančios galimybės atiteks konkurentams, o šio ženklo atstovams teks apgailestauti.

Šaulys

„Dviejų tiesų nėra – viena iš jų yra melas“. Šaulys Naujaisiais metais turėtų daugiau laiko skirti sąžiningumui. 2023 metais jums nereikia skubinti dalykų – turite juos analizuoti, kurti planus ir kuo mažiau skleisti savo idėjas. Sąžiningumas ir gebėjimas objektyviai vertinti situacijas ne kartą padės šio žvaigždyno atstovams.

Ožiaragis

„Tikėjimas geriausiu ir optimizmas daro stebuklus“. Ožiaragiams vargu ar 2023-ieji bus lengvi ir ramūs metai. Šio ženklo atstovams teks apginti savo nuomonę, ieškoti kompromisinių sprendimų, atsisakyti bendravimo su kai kuriais žmonėmis ir keisti savo pasaulėžiūrą. Kad laimė neverstų jūsų laukti, svarbu nusiteikti pozityvumo bangai ir tikėti savimi.

Vandenis

„Nėra baisesnio žvėries už nepagrįstą baimę“. Būtent toks šūkis tiks šio žvaigždyno atstovams. Vandeniai neturėtų bijoti kažko naujo ir nežinomo. Smalsus protas, gebėjimas susitvarkyti ir neišsenkantis naujų idėjų šaltinis yra tai, ko reikia norint užkariauti naujas aukštumas. Svarbiausia yra apsupti save bendraminčiais žmonėmis, kurie gali jus palaikyti sunkiais laikais.

Žuvys

„Nerti stačia galva į baseiną yra tarsi įkišti ranką į skorpionų dėžę“. Žuvys 2023 metais neturėtų stačia galva pasinerti į emocijas. Jums reikės atsakomybės, atidumo ir operatyvumo. Šio ženklo atstovams svarbu suvokti veiksmus ir laikytis plano.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *