Pagrindinės priežastys, dėl kurių vyrų negirdi moterų

Kaip dažnai moterys priekaištauja savo vyrams, kad šie jų negirdi. Išties pakankamai dažnos situacijos, kai vyrui kažką primenate, o jis, nustebęs, galbūt net pasipiktinęs atsako: „Tu man apie tai nieko nesakei!”.

Jūs pykstate ir galvojate, ar jis su klausa turi problemų, ar su atmintimi, ar su iškart abiem šiais dalykais. Su klausa, greičiausiai, jam viskas gerai, su atmintimi irgi neblogai. Tačiau čia yra vienas svarbus „bet”.

Vyras, skirtingai nei moteris, yra tik vieną darbą vienu metu galinti atlikti būtybė. Pačia geriausia prasme. Tai atsispindi ne tik bendraujant, bet ir kituose jo gebėjimuose. Tačiau šiandien mus domina būtent bendravimas.

Moteris gali kalbėti ir klausytis vienu metu, savo bendravime ji naudoja daugiau balso atspalvių, nei vyras. Taip pat moteris lengvai peršoka iš vienos temos į kitą. Visa tai ji daro lengvai ir natūraliai dėl to, kad smegenų pusrutulių turi daugiau ryšių, nei vyro smegenys. Ir jei pabandysime tą triuką atlikti su vyru, jo sistema užstrigs ir jis daug ko paprasčiausiai neišgirs ir nepastebės.

Taip pat jis gali praleisti jūsų svarbią informaciją, jei yra pasinėręs į kokį nors jam įdomų užsiėmimą. Jis, žinoma, linkčios galva ir sakys „gerai”, tačiau tai reikš viso labo tai, kad jis sutinka su jumis, kad daugiau netrukdytumėte jo šiuo momentu svarbiai veiklai. Ir jis tai padarys instinktyviai, kad neprarastų susikoncentravimo į užduotį, kuria šiuo metu yra užsiėmęs.

Kad jis išgirstų jus šioje situacijoje, jam reikės atidėti tą užsiėmimą, padaryti pauzę ir atidžiai jūs išklausyti. Dar kartą: vyras fiziškai negali tobulai atlikti dviejų užduočių vienu metu, jam reikia persijungti. Priešingu atveju rizikuojate būti neišgirsta.

Kaip priversti vyrą jus išgirsti

Trumpa instrukcija, kad jis jus geriau išgirstų ir suprastų:

1. Įsitikinkite, kad jo mintys šiuo metu nėra užimtos kita užduotimi.

2. Paklauskite, ar jis dabar gali jūsų išklausyti svarbiu klausimu. Arba tiesiog paklauskite, kada galėsite su juo aptarti konkrečią temą.

3. Svarbu! Suformuluokite savo prašymą kiek galima aiškiau ir konkrečiau, vengdamos nereikalingų patikslinimų ir detalių.

4. Veikite.

Taip, vyrai yra kitokie, bet jeigu suprasite šiuos skirtumus, galėsite tuos skirtumus panaudoti savo naudai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *