Penkios gero ryto taisyklės, kad bet kuri diena būtų produktyvi ir pilna energijos

Geras miegas nėra vienintelis būdas puikiai pradėti dieną – štai kelios gudrios išeitys, kaip gerai pradėti bet kurią dieną!

Kiekvieną rytą mes ir mūsų artimieji išeiname į išorinį pasaulį, kur susiduriame su sunkumais, pagundomis, iššūkiais, blogiu ir chamizmu. Ir tik pasitikintis savimi, turintis pakankamai savigarbos žmogus bet kokioje situacijoje galės priimti vertingą sprendimą. Tačiau tam taip pat reikia turėti pakankamai resursų ir būti geros nuotaikos. Jūsų rankose yra galimybė išlaikyti šią teigiamą energiją. O tai padaryti bus lengva, jei laikysitės kelių paprastų taisyklių, – apie tai papasakojo Valentina Krasnikova, moterų laiko planavimo ir bei savo gyvenimo tikslų paieškos, vaikų auklėjimo ir moterų koučingo specialistė.

Laiku atsigulkite į lovą

Kad būtumėte sumanūs, turite pakankamai gerai išsimiegoti! Geriausias laikas pradėti produktyvią dieną yra 6-7 valandą ryto. Kad tuo metu nesijaustumėte pernelyg išsekę, eikite miegoti ne vėliau kaip 23 val. vakaro. Be to, šis laikas laikomas naudingiausiu einant miegoti. Svarbiausi moteriški hormonai pradeda veikti 23.00 val. Dėl miego trūkumo gali svyruoti nuotaika, padidėti svoris ir sutrikti sveikata.

Iš vakaro paruoškite darbų sąrašą

Sudarykite darbų sąrašą ir išdalinkite jį savo artimiesiems bei vaikams. Vakare supakuokite kuprines ir pasiruoškite drabužius. Ryte nueikite į vonios kambarį, apsirenkite, eikite pusryčiauti – padėkite vaikams (ir sau) laikytis šio plano, praktikuokite susirinkimo algoritmus ir po kurio laiko pamatysite, kad jūsų rytiniai susibūrimai bus daug ramesni ir laimingesni.

Atkreipkite dėmesį į savo išvaizdą

Išoriniai procesai reguliuoja vidinius procesus. Todėl patartina rytais skirti laiko pasirūpinti savimi. Nepamirškite grožio procedūrų, lengvo makiažo, kad pabrėžtumėte savo natūralų grožį ir kartu sukurtumėte tinkamą dienos nuotaiką. Juolab, kad garantuotai sulauksite susižavėjusių artimųjų žvilgsnių ir komplimentų. Taip pat tokiu būdu parodysite tinkamą savo įvaizdį.

Pasiklokite lovą

Atrodo, tokia smulkmena. Kaip lovos paklojimas gali paveikti jūsų rytinę nuotaiką, pasiruošimą darbui ir apskritai jūsų dieną? Iš tikrųjų, tai paprastas veiksmas, kuris pakelia nuotaiką, pagerina savivertę ir pasitikėjimą savimi.

Deja, daugelyje šeimų rytas prasideda nuo rėkimų ir keiksnojimų. Mama dažniausiai pabunda jau pavargusi. Ji barasi ant vaikų ir pyksta, kad jie nepasikloja lovos. Kuo daugiau ji šaukia, tuo lėčiau jie tai daro. Kodėl taip atsitinka? Streso metu nesusidaro neuronų jungtys, sulėtėja mąstymo procesas. Vaikai iš baimės tampa nervingi ir padaro dar daugiau klaidų.

Kad išvengtumėte tokio blogo ryto, pasistenkite, jog vaikai aiškiai žinotų, ką reikės ryte daryti.

Supaprastinkite savo kasdienybę

Supaprastinkite viską, ką tik galite. Iš anksto suplanuokite pusryčius: paruoškite duonos sumuštiniams, nustatykite atidėtą daugiafunkcinės viryklės paleidimą, palikite granolos ar dribsnių, o šaldytuve atidarykite pusryčių maisto skyrių.

Nepamirškite, kad rytas sukuria nuotaiką visai likusiai dienai, o išankstinis apgalvojimas ateityje suteiks daugiau laiko ir padės jums suderinti planus, kuriems reikės skirti mažiau laiko. Todėl turėsite daugiau energijos meilei ir rūpinimuisi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *