Požymiai, kad silpnas žmogus apsimeta stipriu

Silpnieji linkę apsimesti stipriais

Čia yra pagrindinis silpnųjų bruožas. Ir pagrindinis iš to kylantis pavojus. Pavyzdžiui, jis veda mokymus. Arba suburia bendruomenę. Arba tiesiog siūlo bendravimą, draugystę. Bet nieko gero iš to nebus. Galų gale jis neprisiims atsakomybės, kurią turėtų.

Silpnas žmogus yra kalbus

Jis daug kalba, sako tinkamus žodžius. Tačiau jo veiksmai prieštarauja jo paties žodžiams. Švelnumas, klišės, „savo pozicijos“ deklaravimas, o ji keičiasi priklausomai nuo aplinkybių, yra vidinio silpnumo požymiai.

Žodžiai ir darbai prieštarauja vienas kitam

Turi būti sąžiningas! Sąžiningumas yra geriausia politika! Taip sako ir silpnas žmogus, tačiau tuoj pat meluoja. Turime būti ištikimi savo idealams! — ir tuoj pat pamiršta šiuos idealus. Kuo didesnis skirtumas tarp žodžių ir darbų, tuo žmogus silpnesnis.

Jis turėtų užsičiaupti! Arba kalbėti apie ką nors kita. Bet tai yra esmė: jis kalba apie tai, ko nedaro. Apie tai, kas jam nepasiekiama. Taigi, ligoniai nuolat šneka apie sveikatą, niekšeliai – apie sąžiningumą. Sąžiningumas, atsidavimas, ištikimybė, idealai – gyvenime retai apie tai kalbame.

Silpnieji kalba nedvejodami

Nes žodžiai ir darbai jo gyvenime yra atskirti. Taip yra visada. Abejonių nebuvimas, beatodairiškumas, priesaikos ir pažadai „Aš niekada!..“ girdite kasdien? Tai taip pat nėra geras ženklas.

Silpnieji visus savo veiksmus pateisina aplinkybėmis

Jis niekada neprisipažins, kad melavo, kad jam kažkas nepavyko, ką nors apleido, pažeidė etikos taisykles… Viską paaiškins, pateisins ir pateiks kitaip, nei buvo iš tikrųjų.

Silpnas yra nemandagus tiems, kurie negali pasipriešinti

Jis muša savuosius, kad svetimi bijotų. O prieš stiprųjį jis net nebando kovoti. Bet slapčia jiems pavydi; pasitaikius pirmai progai, jis puola tą, kuris prarado gerą padėtį ir jėgas.

Silpnas yra pavydus

O savo ydas jis teisina taip: visi pavydi! Visi pavydi vieni kitiems! Tiesiog yra konstruktyvus pavydas, jis skatina sėkmę. Tačiau pavydas taip pat skatina blogus darbus. Tai vienintelis dalykas, kurį sukelia pavydas. Nes pagal apibrėžimą „pavydas yra destruktyvus jausmas, noras atimti iš kito pranašumus“. Pavydintiems žmonėms nesiseka.

Tačiau silpnieji savo žemus jausmus bando permesti kitiems. „Visi apgaudinėja“, „visi pavydi“, „visi vagia“…

Silpnas giriasi daiktais, turtu ir perdeda savo pasiekimus

Svarbu, kad jis atrodytų turtingas ir sėkmingas. Tuo pačiu metu pasiekimai ir turtas yra gana apgailėtini. Tačiau silpnieji to nesupranta. Ir kiša visiems po nosimi savo naują telefoną ar laikrodį.

Silpnas negali sukurti nieko gero: tam reikia rimtų pastangų, ilgo darbo

Bet jis nesigėdina savo „paveikslų“ ar „muzikinių kūrinių“, kurie yra gėdingi net moksleiviui. Jam atrodo, kad menas yra lengva. Arba filosofija. Arba literatūra. Kam mokytis? Jis ir taip išmano šiuos dalykus.

Taip yra todėl, kad silpnieji pervertina savo jėgas

Jis visada save pervertina. Jis turi labai aukštą nuomonę apie save ir labai žemą nuomonę apie kitus. Nors pats labai priklauso nuo aplinkinių nuomonės. Todėl jis demonstruoja savo įsivaizduojamą gerovę, abejotinas sėkmes, pirkinius ir visa tai, ką laiko dideliais pasiekimais…Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *