Požymiai, kad Visata apdovanojo jus ypatinga dovana

Nesėkmės gali sukelti ligas ir gyvenimo sunkumus… Galbūt jaučiate, kad esate kažkuo kitoks nei kiti žmonės. Galbūt jūsų gyvenime jau nutiko kažkas neįprasto, bet bijote patikėti, kad galite turėti antgamtinių sugebėjimų. Yra keletas ženklų, rodančių, kad Visata apdovanojo jus ypatinga dovana.

1. Atrodote jaunesnis už kitus ir nenaudojate kosmetinių procedūrų. Bėgant metams tai darosi vis akivaizdžiau – skirtumas tarp jūsų paso amžiaus ir jūsų išvaizdos gali būti daugiau nei 10–15 metų. Taip atsitinka todėl, kad energijos procesai jūsų kūne vadovaujasi skirtingais dėsniais ir jūs turite daug daugiau energijos nei paprasti žmonės.

2. Vaikai ir gyvūnai prieina prie jūsų, apkabina, net išrankiausia katė pradeda trintis prie jūsų kojų. Vaikai turi savybę pajusti galią ir magiją ir jie stengiasi būti šalia tokio žmogaus.

3. Sapnuojate pranašiškus sapnus ir jus aplanko mintys apie tai, kaip kažkas turi įvykti – ir būtent taip atsitinka! Tai gali būti spontaniški reginiai. Svarbiausia, nepainiokite gebėjimo matyti ateitį su gebėjimu ją pakeisti – tai visiškai skirtingi dalykai!

4. Kai jūsų emocinė būsena nestabili, aplink jus esanti įranga pradeda gesti. Taip gali atsitikti su keliais įrenginiais vienu metu, nes jie jautrūs didelei energijai ir gali jos neatlaikyti bei sugesti.

5. Jums sunku didelėse žmonių miniose – norisi pabėgti, pasislėpti, jaučiate spaudimą ir galvos skausmą, jums darosi sunku kvėpuoti. Jūs skaitote kitų žmonių energijas, o kai jų yra per daug, natūraliai pradedate jausti diskomfortą.

Jei tai panašu į jūsų gyvenimą, laikas pagalvoti, kaip gyventi su šiais sugebėjimais. Vienareikšmio atsakymo nėra, bet geriau šiuos sugebėjimus priimti ir pradėti ieškoti bendraminčių bei mokytojų, kurie jus suprastų ir priimtų tokį, koks esate. Atstūmimas ir gebėjimų slopinimas gali sukelti ligas ir gyvenimo sunkumus, tad geriau eiti jums skirtu keliu, kad to išvengtumėte!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *