Ženklai, kurie rodo, kad sutikote žmogų iš savo praeito gyvenimo

Žmogaus siela egzistuoja už laiko ir erdvės ribų. Ji periodiškai apsigyvena naujame kūne: nors dauguma žmonių nepamena savo praėjusių gyvenimų, tačiau ši informacija niekur nedingsta – ji yra saugoma pasąmonėje. Būtent todėl kartais atsiranda įvairios neracionalios baimės, pasireiškia aštri nuojauta  ir užslėpti talentai. Kai sutinkame žmones, kuriuos pažinojome ankstesniuose gyvenimuose, tai pasireiškia tam tikrais ženklais, kuriuos netrukus aptarsime.

1. Akimirksniu pajuntate simpatiją arba antipatiją

Šis jausmas gali pasirodyti gana keistas: staiga pajuntate stiprų ryšį ar trauką nepažįstamam žmogui. Tai gali reikšti, kad kažkada buvote labai artimi, galbūt tai buvo jūsų šeimos narys, sutuoktinis ar artimas bičiulis. Kartais nutinka priešingai: visiškai nepažįstamas žmogus sukelia jums stiprią antipatiją. Tikėtina, kad praėjusiame gyvenime šis asmuo jums smarkiai pakenkė. Neturėtumėte atstumti šio žmogaus: praėjusio gyvenimo nuoskaudos tegu ir lieka praeity. Pasistenkite užmegzti ryšį ir susitaikyti.

2. Jaučiate vienas kitą per atstumą

Gali atrodyti, kad jūs bendraujate telepatiškai. Pavyzdžiui, jūs norite ką nors pasakyti, o kitas žmogus tą pačią sekundę įgarsina jūsų mintis. Nutinka ir taip, kad jus pagauna impulsas jam paskambinti ar nuvykti į svečius. Maža to, jūs galite per atstumą jausti vienas kito nuotaikas.

3. Jūs žinote, ko kitam žmogui reikia

Šis žmogus jums atrodo iki skausmo pažįstamas. Šalia jo jaučiatės taip, tarsi jį pažinotumėte visą savo gyvenimą. Jūs žinote, kaip jį paguosti, prajuokinti, nudžiuginti. Jo akys jums atrodo labai pažįstamos: juk ne veltui teigiama, kad akys yra sielos veidrodis.

Ar kada nors sutikote sielos draugą iš praėjusio gyvenimo?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *