Ženklai, rodantys, kad Visata netrukus išpildys jūsų norą

Valdote savo mintis ir žodžius, dėkojate, užrašote norus, praktikuojate vizualizaciją – kitaip tariant, darote viską, kad jūsų troškimai išsipildytų. Žinoma, jums įdomu, kada tai įvyks. Tai atskleis tam tikri ženklai, rodantys, jog Visata jau greitai išpildys jūsų norą.

Visur matote skaičių seką kaip 1:111, 1111 arba 11:11

Šie numeriai yra galinga ryšio forma ir rodo, kad visi jūsų gyvenimo dalykai yra suderinti ir juda teisinga linkme. Nesvarbu, ar matote vienetus ant automobilių numerių, laikrodžių ar čekių iš maisto prekių parduotuvės, atkreipkite dėmesį į šią akimirką ir padėkokite Visatai.

Pagerėja jūsų intuicija

Kai artėja norų išsipildymas, intuicija sustiprėja. Galbūt įvyks būtent tai, apie ką pagalvojote, arba nuspėsite, ką nori pasakyti kitas žmogus. Galbūt į rankas paimsite mobilųjį telefoną prieš pat jam suskambant, rasite vietą perpildytoje automobilių stovėjimo aikštelėje ar pan.

Pastebite savo dvasinius mentorius, gyvūnus ar totemus

Tai labai individuali patirtis, nes gali būti tam tikrų dalykų, kurie svarbūs tik jums. Galbūt pastebėsite baltų plunksnų (angelo simbolis), pamatyti paukščių, baltų drugelių, vienaragio atvaizdų.

Pamatėte vaivorykštę

Vaivorykštė turi magišką energiją ir yra grynumo simbolis. Nesvarbu, ar tikite, ar ne, vaivorykštė tikrai gali jus nudžiuginti ir padėti sutelkti dėmesį į tai, kas teigiama. Kai žavitės stulbinančiu vaivorykštės grožiu, jūsų virpesiai sustiprėja ir geriau sugebate pritraukti tai, ko norite.

Miegas tampa geresnis, o sapnai – ryškesni ir spalvingesni

Kai atiduodate savo gyvenimą į Visatos rankas, tuo pačiu leidžiate sau atsipalaiduoti – štai kodėl jūsų sapnai tampa spalvingesni, ramesni ir tikroviškesni.

Ar jau greitai išsipildys jūsų norai?

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *