Zodiako ženklai, kurie turi blogiausią karmą

Visi žmonės yra skirtingi, net to paties ženklo atstovai daugeliu aspektų gali būti radikaliai priešingi žmonės. Tačiau yra Zodiako ženklų, kuriuose karmos problemos pastebimos dažniau nei kitose. Būtent apie juos ir bus kalbama šiame straipsnyje.

Liūtas

Liūtai yra itin savanaudiški ir žiaurūs artimųjų ir kitų žmonių atžvilgiu. Tai reiškia, kad jų karma nuolat prastėja ir ją reikia koreguoti. Jie dažnai galvoja, kad visi jiems kažką skolingi, todėl elgiasi ne taip, kaip geriausia. Tačiau tai nėra didžiausia jų problema. Pagrindinė problema slypi tame, kad jie negali pripažinti savo kaltės. Jei žmogus dėl ko nors kaltas ir tai jaučia, karma nuo to beveik nenukenčia arba visai nenukenčia, tačiau su Liūtu situacija yra kitokia.

Šie žmonės dažnai žodžiais ar poelgiais įžeidžia artimuosius, draugus ar nepažįstamus žmones, tačiau neskuba atsiprašinėti, manydami, kad dėl jų klaidų ir problemų kaltas kas nors kitas. Žinoma, toks požiūris nieko gero neduoda. Liūtai dėl to ne tik praranda pagarbą ir draugus, bet ir sugadina savo karmą.

Skorpionas

Skorpionai paprastai yra malonūs žmonės, ypač savo vaikams, tačiau apskritai jie dažnai yra pavydūs ir kerštingi. Kerštas nėra išeitis. Be to, jis pritraukia visus, kurie juo naudojasi. Taip, jis gali suteikti pasitenkinimo, bet karma dėl to nepagerės. Priešingai, gali pablogėti.

Skorpionams trukdo ir jų pavydas bei savininkiškumas. Jie dažnai elgiasi taip, lyg jų vaikai, artimieji ar draugai būtų jų nuosavybė. Visata taip pat negali to ignoruoti. Už tokį elgesį reikia sumokėti. Iš dalies jų karmą stabilizuoja geri darbai. Juk Skorpionai turi didelę širdį. Jei jie niekam nieko gero nedaro, kaupiasi karminės skolos, dėl kurių kyla problemų.

Šaulys

Šauliai dažnai naudoja melą ir manipuliacijas, kad pasiektų savo gyvenimo tikslus. Tai dažniausiai lemia tai, kad jų karma labai pablogėja. Astrologai rekomenduoja šio ženklo atstovams teisingai panaudoti savo psichologijos žinias – nukreipti jas kūrybine linkme. Pavyzdžiui, galite padėti žmonėms suprasti save, iškilusias problemas.

Šauliai dažnai eina trumpiausiu keliu į laimę ir sėkmę versle, darbe. Tai padeda jiems sutaupyti laiko ir energijos, kurią jie nori skirti pomėgiams, tačiau Visata negali to palikti be priežiūros. Retkarčiais likimas Šauliams siunčia įvairius karminius išbandymus dėl jų veiksmų ir požiūrio į žmones kaip į vartojimo reikmenis.

Žuvys

Kas galėjo pagalvoti, kad šiame sąraše bus malonūs bei mieli Žuvų atstovai. Jų problema, vedanti į blogą karmą, yra įprotis perkelti atsakomybę kitiems žmonėms. Jie dažnai dėl visko kaltina gimines, viršininkus, draugus. Kartais net pats likimas iš jų sulaukia nemalonaus atsiliepimo tokiais žodžiais kaip: „Dievas manęs nemyli“, „Likimas man nepalankus“ ir pan.

Viskas, ką Žuvų atstovams reikia padaryti, kad pagerintų savo karmą, tai pradėti ieškoti objektyvių savo problemų priežasčių. Turite nustoti laukti, kol kas nors jums padės, ir prisiimti atsakomybę už savo problemas. Tai labai svarbu, ypač tiems, kurie nori pagerinti karmą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *