Zodiako ženklai, kuriems išsiskyrimas yra nepakeliamas

Šiems Zodiako ženklams visada sunku nuspręsti nutraukti santykius, net jei poroje jau seniai nėra meilės. Kiekvienas iš jų turi savo priežastį, kodėl vis dar negali to padaryti.

Mergelė

Būsimajame savo partneryje šio žvaigždyno atstovai nori matyti giminingą dvasią. Tačiau jiems stabilumas svarbiau nei meilė. Kartais jiems to jausmo net nereikia, kad jie būtų santykiuose su kitu žmogumi. Mergelėms taip pat svarbu pasitikėti partneriu, nes be to neįmanoma sukurti tvirtų santykių.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovai netoleruoja jokių konfliktų ir kivirčų, todėl su partneriu visada elgiasi labai atsargiai, bijodami dar kartą jį įžeisti. Jie padarys viską, kad išlaikytų santykius, net jei jų pabaiga nėra toli. Išsiskyrimas yra sunkiausias dėl jų jausmų ir susiformavusių lūkesčių.

Ožiaragis

Ožiaragiams santykiuose svarbus stabilumas, ramybė ir saugumas. Jie taip pat turi jausti, kad niekas nesikiša į jų emocinį lauką. Tačiau pagrindinė šio Zodiako ženklo atstovų problema yra ta, kad santykiuose su partneriu jie gana dažnai užmerkia akis į daugelį dalykų. Todėl kartais Ožiaragiai nemato net pačių akivaizdžiausių išsiskyrimo priežasčių.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovai nuoširdžiai tiki, kad meilė gali pakeisti žmones. Štai kodėl jie vėl ir vėl atleidžia savo partneriui ir suteikia jam galimybę pasitaisyti. Faktas yra tas, kad Žuvys bando įtikinti save, kad galiausiai jų ir sielos draugo ateitis bus laiminga.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *