10 dalykų, kurių nedera sakyti moteriai apie jos kūną

Galima pamanyti, kad šie patarimai skirti tik vyrams, tačiau taip nėra. Prisiminkite , kokių dalykų pasako mylinčios mamos savo paauglėms ar jau suaugusioms dukroms, paskui stebisi, kad jos įsižeidžia.

Esi laiminga, tau nereikia rūpintis savo svoriu!

Nepaisant to, kad tai sakantis žmogus suvokia šiuos žodžius kaip komplimentą, vis tiek jis vertina kitą žmogų. O jam toks vertinimas gali nepatikti. Kiti žmogaus santykis su savo kūnu gali būti sudėtingas. Klausomas, kiek jis turi sverti, yra jo asmeninis reikalas, į kurį nederėtų kištis.

Tu nesi stora, tau reikia tik numesti porą kilogramų!

Faktas, kad moteris nėra liekna, dar nereiškia, kad ji stengiasi bet kokia kaina suliesėti. Galbūt jūsų pašnekovė brangina savo figūrą tokią, kokia ji yra. Ar verta jai sukelti papildomų kompleksų?

Koks mielas tavo pilvukas!

Epitetas „mielas“ tinka pūkuotam katinėliui ar zuikučiui, tik ne moteriai! Jei norite pagirti jos kūną, tai girkite jos gražias akis.

Atrodytumei dar gražiau, jei svertumei pora kilogramų mažiau.

Kas nustatė tokius kriterijus ar normas? Grožis juk priklauso ne nuo drabužių dydžio, o nuo laikysenos, pasitikėjimo, gyvenimo stiliaus.

Tau nereikėtų vilkėti dryžuotų drabužių, nes dryžiai storina.

Tokie patarimai tarsi reikalauja, kad visos moteriškų formų damos vilkėtų tik juodus drabužius ir nepatrauktų dėmesio. Įsidėmėkite: sodrios spalvos ir drąsūs raštai geriausiai įrėmina putnų kūną.

Esi pernelyg liesa, tau reikia daugiau valgyti.

Liesumas ne visada byloja apie tai, kad moteris ar mergina badauja. Kai kurie žmonės storėja, nors didvyriškai atsisako saldumynų ir miltinių patiekalų, o kiti gali suvalgyti po didelę picą ar pusę torto ir nepriaugti nė gramo svorio. Tokia jų prigimtis.

Tau reikia užsiimti sportu (joga, slidinėjimu, aerobika).

Drabužių mados nuolat keičiasi. Lygiai taip pat sparčiai keičiasi dietų, sporto rūšių, stebuklingų liesėjimo būdų mados. Ne visi metodai ne visiems tinka. Patarinėdami kitam, galime pakenkti. Verčiau palikti žmogui pasirinkimo laisvę.

Liaukis kompleksuoti, nieko nematyti!

Kai kurios raminamos frazės daro priešingą efektą. Patardami nekompleksuoti, mes pripažįstame, kad yra priežastis nerimauti ir tik primename ją.

Tikros moters turi būti daug!

Kyla klausimas: ar tos moterys, kurių yra nedaug, yra netikros? Moterų figūros gali būti skirtingos – kaip ir vyrų. Šiuolaikinė visuomenė verta įvairovės. Įsivaizduokite pasaulį, kur visi žmonės būtų sukurti pagal vieną šabloną. Ar gali būti baisesnis siaubo siužetas?

Tavo formos – tokios viliojančios, moteriškos!

Šie žodžiai paprastai ištariami kaip komplimentas, bet moters nuotaika būna visai dienai sugadinta, ypač jeigu ji jau mėnesį maitinasi salotomis, kad šių formų atsikratytų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *