Kaip lengvai ir paprastai prarasti moterišką energiją

Vis mažiau ir mažiau moterų pasirengusios demonstruoti savo moteriškumą ir patrauklumą kasdieniame gyvenime. Esame įpratusios prie paprastų, funkcionalių drabužių ir pan. Tačiau yra dar ir psichologinis moteriškumo aspektas, kuris prarandamas, kai…

..kai mes, mes, moterys, perimame vyriško elgesio modelius ir nustojame būti patrauklios, kadangi…

Pirma

Išmokome viską daryti pačios. Visada galima ką nors užsisakyti, pasikviesti specialistą, pačiai pasiskaityti internete ir susitvarkyti greičiau, nei ko nors paprašius savo vyrų. Ir mes dažnai einame būtent šiuo keliu, manydamos, kad tai bus greita ir racionalu. Tačiau tokiu atveju vyras praranda vieną iš svarbiausių vyriškų pojūčių – būti reikalingu.

Antra

Įprantame viską ir visur totaliai kontroliuoti, o moteriška kontrolė – žymiai destruktyvesnė, nepalyginamai priekabesnė, nei vyriška. Todėl, kad moterys pastebi pačias menkiausias smulkmenas, į kurias vyrai gali tiesiog neatkreipti dėmesio. Be to, moteriška kontrolė visada yra žymiai griežtesnė, negailestingesnė, ne tokia atlaidi ir kilniaširdiška.

Trečia

Moterys nustojo būti statiškos, nebemoka palaukti ir parodyti kantrybę.

Mes galime pačios imtis iniciatyvos, išplėtoti audringą veiklą, šitokiu būdu pažeisdamos bazinį gamtos mums duotą moteriškos energijos dėsnį.

Tai pasireiškia visame kame, netgi fiziologiniame lygmenyje. Pavyzdžiui, kiaušialąstė visada yra savo vietoje, ji nelaksto paskui spermatozoidus. Demonstruoti iniciatyvą santykiuose reikėtų vis dėlto vyrui.

Moters aktyvumą vyrai suvokia kaip motiniško instinkto apraišką, ir retas suaugęs, psichiškai subrendęs vyras nori išbandyti šią galią savo kailiu.

Ketvirta

Dabar netgi madinga pasidarė pasakoti, kaip vaikystę sugadino nuosava mama, ir dėl visų savo bėdų kaltinti mamą, kuri, remiantis psichologinių tyrimų duomenimis, ankstyvaisiais vaikystės metais, traumavo mažą mergaitę.

Daugybės moterų mūsuose yra nepatenkintos savo mamomis, tačiau jei prisiminsime, kokiomis atšiauriomis sąlygomis šios mamos užaugo pačios, noras iš jų reikalauti kažko išskirtinio, tikriausiai sumažės.

O mamos nepriėmimas, nuoskauda dėl jų padarytų klaidų ir neatleidimas veda tiesiai į moteriškos energijos blokavimą.

Visgi labai norėtųsi, kad vyriško ir moteriško balansas žmonėse nebūtų pažeidinėjamas. Mūsų pačių labui.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *