Kaip mus supanti aplinka veikia mūsų gyvenimą ir lemia sėkmę?

Mūsų pasaulyje viskas tarpusavyje susiję. Tai, kas mus supa, veikia mūsų vidinį pasaulį, ir atvirkščiai. Taigi, metas išsiaiškinti, kaip tiksliai mus supanti erdvė veikia mūsų gyvenimo energiją ir lemia sėkmę.

Žmonės

Pirmiausias dalykas, kuris turi įtakos tinkamos energijos formavimuisi bet kurioje erdvėje: tiek namuose, tiek darbe ar bet kur kitur tai – žmonės. Būtent žmonės diktuoja toną viskam, kas vyksta aplink jus, ir viskam, ką jūs patiriame. Jei nemėgstate tų, kurie yra šalia jūsų, tai dar nieko nereiškia, bet jei jūsų nemėgsta visi, kurie dirba ar gyvena šalia jūsų, tokios erdvės energija jums bus itin nedraugiška ir neigiama.

Jei jaučiate, kad norite palikti kurią nors vietą, yra didelė tikimybė, kad joje esantys žmonės nėra jums patys maloniausi. Žinoma, jums tikrai nepavyks ramiai gyventi tokioje aplinkoje. Kalbėti apie sėkmę tokioje vietoje taip pat neverta. Išspręsti šią problemą vargu ar pavyks, nors verta pabandyti, jei esate priverstas būti tokioje aplinkoje. Bet visada galite pabandyti susitarti su žmonėmis.

Švara

Švara – tai ne tik dulkės ir nešvarumai namuose, darbo vietoje, biure ir pan. Tai ir švara gamtoje. Atsipalaiduoti šiukšlių apsuptyje nėra malonu. Užgriozdintoje erdvėje trūksta teigiamos energijos, todėl apsuptas šiukšlių ar purvo žmogus negali pajusti trykštančios energijos antplūdžio. Tai ypač jaučiama namuose. Netvarkingas butas ar namas su daugybe šiukšlių ir purvo yra neigiamos energijos šaltinis. Tokioje erdvėje žmonės gali dažniau sirgti, taip pat ilgiau jausti neigiamų emocijų antplūdį. Taip pat netvarkinguose kambariuose žmonės dažniau tarpusavyje barasi.

Spalvų sprendiniai

Gamta yra geriausia dizainerė. Todėl prie jūros ar kalnuose jaučiamės geriau. Pabūti paprasčiausiame parke mums visada maloniau nei namuose tarp keturių sienų. Net ir labiausiai užkietėjęs namisėda gali tai pilnai pajusti, jei pasistengs atsiriboti nuo nereikalingų minčių.

Ryškios spalvos namuose – dar ne viskas. Reikia šiek tiek įvairovės. Pavyzdžiui, labai gerai, kai vienas kambarys būna nudažytas viena spalva, o kitas – kita. Patalpų monotonija neigiamai veikia visų namų energetiką ir žmonių nuotaiką.

Geriausios spalvos namams: žalia, mėlyna, juoda, balta, geltona. Biure tokių spalvinių elementų gali būti kiek daugiau, nes ten praleidžiate ne visą savo laiką ir neatsipalaiduojate. Jei turėsite galimybę darbo vietoje pasirinkti spalvas, darykite tai teisingai – kad tai teiktų jums malonumą ir naudą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *