Kaip pakeisti savo gyvenimą laikantis svarbiausio Visatos dėsnio?

Tikriausiai jau esate girdėję, kad viskas mūsų gyvenime grįžta bumerangu. Ką duodame, tą ir gauname. Viskas yra labai paprasta: jei norime kažką duoti, pirmiausia turime atlaisvinti tam vietos. Visata negali vien tik duoti ir duoti – ji taip pat turi gauti kažką mainais. Įsivaizduokite spintos stalčių, į kurį kasdien įdedate naujų daiktų. Anksčiau ar vėliau jis persipildys, todėl kažką teks iš jo išimti. Daiktų perteklius namuose gali sukelti tikrą sumaištį ir chaosą: nuolatos nerandame, kur padėjome svarbius daiktus, mus erzina siaubinga netvarka, ir t.t.

Mūsų gyvenime taip pat atsiranda chaosas, jei nuolatos bandome gauti kažką naujo, tačiau neatsikratome seno.

Kaitos dėsnis

Meilės sferoje kaitos dėsnis veikia aiškiausiai: neįmanoma mylėti dviejų žmonių vienu metu. Taip pat neįmanoma užmegzti naujų santykių, jei vis dar palaikote ankstesnius. Jei santykiai neteikia malonių emocijų, juos geriausia tiesiog nutraukti.

Karjeros srityje šis dėsnis veikia taip pat gana akivaizdžiai. Naujų įgūdžių galėsite įgyti greičiau, jei tam skirsite didžiąją savo laiko dalį. Visuomet yra lengviau susitelkti į vieną sritį nei į kelias iš karto.

Jei norite pakeisti savo gyvenimą, turite atsikratyti visko, kas nereikalinga. Pradėkite nuo senų dalykų. Išmeskite visus sugedusius, suplyšusius, suskilusius ar sudužusius daiktus, ir tik tuomet galėsite įsigyti kažką naujo. Būtent dėl šios priežasties bioenergetikos specialistai pataria kuo greičiau atsikratyti šiukšlių, nes tai padeda atlaisvinti vietą naujiems dalykams.

Jei pavargote nuo neigiamų emocijų, nelaukite, kol viskas išsispręs savaime. Įsileiskite į savo sielą visa, kas geriausia, ir nepalikite vietos apmaudui, apatijai ir skausmingai nostalgijai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *