Kas priverčia moterį, sulaukusią 45 metų, jaustis sena

Žmonės jau seniai juokauja, kad būdamos 45 metų moterys patiria antrą jaunystę. Deja, dažnai tokio amžiaus moteris atrodo pavargusi, „sukramtyta“ gyvenimo ir iškankinta buities darbų. Dėl to nuostabusis Balzako amžius, aksominis moteriško grožio ruduo virsta nuobodžiu gyvenimu. Kodėl kai kurios ponios po 45 metų patiria šansus antrai jaunystei, o kitas tokio pat amžiaus pasiduoda pernelyg ankstyvai senatvei? Taip yra dėl gyvenimo būdo ir požiūrio į pasaulį.

Ankstyva senatvė

Meilė skirta tik jaunimui

Puškinas rašė: „Visi amžiai paklūsta meilei“. Kas mes tokie, kad galėtume ginčytis su žinomu poetu? Meilė būdinga ir 17-mečiams, ir 60-mečiams. Sutikti sužadėtinį galite tiek mokyklos žaidimų aikštelėje, tiek slaugos namuose. Kiek daug istorijų pasakoja apie tai, kaip žmonės, gyvenantys tame pačiame name ar gretimame kaime, staiga surado švelnius jausmus savo širdyse vienas kitam!

Neturėtumėte atsisakyti savo laimės, jei peržengėte 45 metų etapą. Juk meilė įkvepia, suteikia antrą jaunystę ir grąžina gyvenimo džiaugsmą. Įsimylėjusi moteris netgi atrodo kitaip: jos eisena lengva, laikysena tolygi, o akys dega ypatingu spindesiu! Meilė – geriausias vaistas nuo senatvės, jaunystės eliksyras, kurio ieškojo alchemikai.

„Aš per sena sportui“

Ankstyvą senatvę dažniau pajus tie žmonės, kurie pamiršo, kas yra hanteliai ir bėgimas ryte. Fizinio aktyvumo trūkumas, sėslus gyvenimo būdas kartu su neigiamomis emocijomis, kažkada sveiką ir gražų žmogų paverčia pensinio amžiaus belaukiančiuoju. Be sporto žmogus išblunka, nublanksta prieš mūsų akis. Sportas – tai gera figūra, elastinga oda, žvalumas ir energija. Net ir minimalus fizinis aktyvumas išlaiko moterišką grožį ir jaunystę ilgiau. Maža to, treniruotės yra smagios! Grupinės jogos, pilateso ir kūno rengybos užsiėmimai leidžia rasti bendraminčių tarp 45 metų ir vyresnių moterų.

Pomėgiai nugrimzdo į užmarštį

Dauguma moterų po 45 metų turi tik tris pomėgius: namus, darbą, šeimą. Jokio užsiėmimo sielai, o vakare – tų pačių laidų žiūrėjimas per televizorių. Kažkas galvoja, kad būnant amžiaus į teatro būrelį nebepriims, ir gėda klausti. O jūs jau seniai praradote susidomėjimą jaunystės pomėgiais.

Niekada nevėlu išbandyti ką nors naujo. Kai kurie žmonės tiesiog įstoja į universitetą sulaukę 50 metų, o jums gėda užsirašyti į Lotynų Amerikos šokius? Galbūt mokslininkų argumentai jus įtikins: turintiems pomėgių lėčiau ima senėti atmintis ir sutrikti smegenų veikla. Ar sulaukusi 90 metų norite būti sveika ir energinga senole? Tada bėkite ieškoti naujo pomėgio!

Niūrios patarėjos

„O mes būdami jūsų metų…“, „Na, jaunystė jau baigėsi!“ – tai visų senų moterų žodžiai ant suoliuko prie įėjimo, o ne jaunos 45 metų moters požiūris. Su amžiumi kai kurie sprendimai tampa pernelyg konservatyvūs, o požiūris į gyvenimą siaurėja. Žmogus pradeda matuoti visus, taip pat ir save, vienu pasenusiu matu. Brandūs metai – puikus metas savęs tobulinimui, naujoms žinioms ir įgūdžiams. Tobulinkite save ir neduokite patarimų kitiems. Tapk jaunosios kartos draugu, o ne piktu kritiku.

Šykštumas ir ekonomija

Moteris, sulaukusi 45 metų, rizikuoja toli paslėpti savo jaunystę dėžėje kartu su savo santaupomis. Ji sėdi prie pigių makaronų lėkštės su sena suknele ir „tik“ 5 metų senumo batais. Kita vertus, juk svarbus kiekvienas atidėtas papildomas centas, kurį vėliau bus galima skirti vaikams ir jų poreikiams. Bet jūs negalite uždirbti ir sutaupyti visų pinigų, reikia galvoti apie save. Ar dera damai pačiame žydėjime sėdėti prie savo lobio ir.. nieko su juo neveikti? Tai atima gyvybingumą, žvalumą ir energiją.

Miego trūkumas ir persivalgymas

Miego trūkumas neigiamai veikia tiek sveikatą, tiek išvaizdą. Visada prastos nuotaikos, tamsiais ratilus po akimis ir vangiais judesiais – miego sutrikimų turintis žmogus užmiega vakarienės metu ir knarkia autobuse. Miego trūkumas turi ir kitą medalio pusę – persivalgymą. Miego trūkumą organizmas bando kompensuoti kalorijomis. Kaip šiuo atveju atrodys subrendusi moteris, neverta net pasakoti.

Prasta šukuosena

Jei ši šukuosena jums tiko būnant 20-ies, tai dar nereiškia, kad ji tiks ir sulaukus 45-erių. Laikas eina, mados keičiasi, o mes nejaunėjame. Tai, kas tinka jaunai merginai, subrendusiai moteriai nebėra mados klyksmas. Internete apstu istorijų apie tai, kaip vos vienas sėkmingas kirpimas radikaliai pakeičia moters įvaizdį, atjaunindamas ją keliolika metų. Nedvejodami kreipkitės patarimo į profesionalus.

Nesveiki dantys

Ankstyva senatvė aplenkia tuos, kurie rūpinasi savo sveikata. Kalbame apie tuos žmones, kurie į gydytojus kreipiasi tik tada, kai skausmas jau nepakeliamas. O kaip dėl profilaktinių patikrinimų? Nepamirškite laiku susitarti dėl vizito pas odontologą. Juk dantys yra pirmasis sveiko kūno rodiklis. Net ir pačią gražiausią išvaizdą nustelbs negraži šypsena.

Prasta mityba

Kaloringas maistas, blogi įpročiai, netinkama mityba lemia tai, kad moteris sensta anksčiau. Užkandžiai dienos metu, per sunki vakarienė ir sočių pusryčių trūkumas neigiamai veikia odos būklę ir figūrą. Visur turėtų būti aukso vidurys. Nekankinkite savęs dietomis, kad pailgintumėte jaunystę. Tačiau galite persvarstyti savo mitybą, jei manote, kad tai tikrai kenkia grožiui ir sveikatai.

Būdami 18-os laikėme 40-mečius senais žmonėmis. O dabar, kai mums jau 40 metų, norime gyventi linksmai ir laimingai, kaip būnant 18 metų. Nepaisant raukšlių ir besiformuojančių žilų plaukų, norime išlikti gražios ir jaunos. Ir tai yra visiškai realu, jei maitinatės teisingai, skiriate laiko sportui, bendravimui ir pomėgiams. Apskritai, nepraraskite gyvenimo džiaugsmo, net jei skaičiai pase toli gražu nėra tie, kuriuos norėtume matyti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *