Kas tai yra karminė meilė?

Būna atvejų, kai sutinkame žmogų ir suprantame: tikrai tai yra meilė. Tačiau tai nutinka ne taip dažnai kaip norėtųsi.

Kaip sužinoti, ar santykiai yra karminiai, t. y. gilūs ir nulemti likimo? Štai keli geri požymiai, rodantys, kad iš tiesų sutikote savo antrąją pusę.

Jūs iš karto patinkate vienas kitam

Kai sutinkate savo karminį partnerį, suprantate tai akimirksniu. Jūs iš karto beprotiškai jį pamilstate, o jis jus taip pat. Kartais tai būna kažkoks neaiškus vidinis jausmas – tarsi tai būtų simpatija, ar kas nors kita, bet tai yra nepaprastai stipru. Ir būtent taip, nes pažįstami turbūt esate jau visą tūkstantį metų (ir tai ne metafora).

Jaučiatės taip, tarsi bėgtumėte ratu

Kai sutinkate savo karminį partnerį, patenkate į karminio ryšio ciklą. Ciklo užbaigti neįmanoma: kai vienas ciklas baigiasi, prasideda kitas. Tai tokia kelionė per meilės kančias – žinoma, saldžios meilės. Šie santykiai trunka labai ilgai dėl tam tikros priežasties – jūs negalėjote jų nutraukti ir praėjusiame gyvenime. Dabar, kai vėl susitikote su partneriu, turite galimybę aiškiau ir kokybiškiau išgyventi visus santykių etapus, tuo pat metu atlikdami savo karminę meilės pareigą.

Jaučiatės priklausomas nuo savo partnerio

Tai bene aiškiausias ženklas, kad esate susiję karminiais santykiais. Iš karto atpažinę savo karminį partnerį, pradedate jausti tokį stiprų ryšį su juo, kad tampa nebeįmanoma jo palikti. Tai yra meilės priklausomybė, paprasčiau tariant – priklausomybė, kuri, žinoma, turi ir neigiamų pusių. Šiuo atveju susiduriate su emocinėmis problemomis ir tikra depresija, kurią sukelia tikrai mylimo žmogaus ilgesys. Vadinasi, jums nuolat reikia, kad šalia jūsų būtų partneris, kad nesijaustumėte nutolę.

Taip, karminiai santykiai nėra lengvi. Viena vertus, dar nesate taip giliai plaukę – ir vargu ar kada nors vėl plauksite (karminiai partneriai vis dar nėra labai dažnai sutinkami). Kita vertus, reikia daug drąsos pripažinti, kad jūsų santykius lemia kažkas daugiau nei jūsų įsivaizdavimas, kaip viskas turėtų būti. Bet kokiu atveju, pasirinkti reikia jums.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *