Kodėl vyras gali ignoruoti moterį, kuri jam patinka

Susižavėjimas mergina – jausmas, kurį neretai patiria kiekvienas vyras. Jis puikiai suvokia, jog jam patinkanti moteris graži, gera ir pasižymi kitomis teigiamomis savybėmis. Regis, niekas jam netrukdo žengti pirmąjį žingsnį, imtis iniciatyvos, užmegzti ryšį su dailiosios lyties atstove. Tačiau net tada, kai nėra jokių akivaizdžių kliūčių, vyrukas gali nesiryžti užkalbinti jam patinkančią damą.

Tiesa, šis reiškinys lengvai paaiškinamas. Šiandien atskleisime, kokios priežastys trukdo vyrukui susipažinti su jam patinkančia moterimi.

Savigarbos stoka

Neretai vyrai jaučia nepasitikėjimą savimi šalia gražios ir įdomios moters. Vyrukas gali pamanyti, kad jis jai per prastas, esą ji nusipelno geresnio, įdomesnio, galinčio patenkinti visus jos poreikius ir troškimus.

Jis gali pabūgti, jog moteriai jis pasirodys nuobodus ir neįdomus, ir tvirtai tikėti, kad ji, be abejonės, jį atstums ir iš jo tik pasijuoks.

Abejonės

Abejonės nėra susijusios su tam tikra mergina, veikiau jos susijusios su vaikino abejonėmis: ar jam šiuo metu apskritai reikia romantinių santykių. Jis gali net nebandyti užkalbinti moters, gali analizuoti tos situacijos privalumus ir trūkumus, jei santykiai užsimegztų būtent dabar.

Jam gali kilti minčių, ar turės santykiams resursų, ar turės laiko eiti į pasimatymus, bendrauti su mergina.

Pasyvumas

Tai gali būti vaikino asmenybės bruožas. Jis gali niekada nesiimti iniciatyvos, gali laukti, kol kas nors tai padarys už jį, kad galėtų ramiai stebėti, kas vyksta.

Taigi, jis apsidraudžia nuo klaidų. Mat jaučia baimę, kad gali nukentėti jo reputacija.

Tam tikras žaidimas

Kartais vyras tiesiog žaidžia su moterimi, dėl šios priežasties gali būti be galo šaltas jos atžvilgiu. Mat jis tiki, kad būtent tai ir traukia damas, esą būtent uždraustas vaisius joms toks mielas.

Taigi, jis elgiasi taip, kad moteris į jį žvelgtų kaip į „uždraustą vaisių“. Jis siekia atkreipti jos dėmėsi ir užmegzti su ja romaną. Dėl šios priežasties vyras stengiasi sukurti barjerą. Jis laukia, kol ji prieis prie jo pirma, ir nuo tos akimirkos, anot vyro, užsimegs santykiai, kurie ateityje baigsis audringu romanu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *