Neišsenkantis išmintingų ir laimingų moterų stiprybės šaltinis

Kur nereikėtų jokiu būdu taupyti! Dabar labai atidžiai skaitykite ir pasinerkite į tai. Gyvenkite kiekvienu žodžiu… Norėtųsi išeiti ir sutikti šimtus ir tūkstančius degančių akių, skaisčių šypsenų, užkrečiančio juoko ir vidinio lengvumo, kuris net per atstumą skleistų galingą vibraciją.

Tačiau vis dažniau pavyksta sutikti pavargusių, išsekusių ir liūdnų moterų. Jas vargina mintys apie ateitį, baimės, kompleksai, nusivylimai, bloga asmeninė ir ne tik gyvenimo patirtis. Jas išvargina rutina, kuri kaip kerpė apjuosia kiekvieną jų gyvenimo dieną ir valandą.

Būtent ši rutina ir mintys praryja viską, kas būdinga moteriai. Tačiau kiekvienoje iš mūsų slypi neįtikėtinas pasaulis ir milijardai stebuklų, galimybių ir stiprybės.

Tiesiog svarbu išmintingai panaudoti šiuos išteklius. Ne per plačiai save tam atiduoti, nes taip buvo parašyta V a. pr. m. e. knygoje apie namų tvarkymą, bet reikia gyventi būtent čia ir dabar, prisitaikant prie dabarties realijų.

Puiku tai, kad šiais laikais galima išbandyti viską. Žinoma, jei tik yra noro, užuot ieškojus šimtų pasiteisinimų, šlovinant ir nusilenkiant įprastai rutinai.

„Ar turite savų pomėgių? Ką labiausiai mėgstate daryti šiame gyvenime?“, – man patinka paklausti savo draugių, pažįstamų, kolegių ir kitų moterų, kurias atsitiktinai sutinku kur nors per atostogas, kompanijoje ir pan.

„Turiu, žinoma. Bet aš neturiu tam laiko. Labai daug įvairių reikalų, kuriuos reikia nuveikti. Nėra laiko paprastiems pomėgiams.“

Šiame kukliame dviejų sakinių dialoge slypi svarbi informacija ir prasmė.

Dabar atidžiai perskaitykite ir pasinerkite į ją. Gyvenkite kiekvienu žodžiu. Įsigilinkite į prasmę:

NIEKADA NETAUPYKITE ENERGIJOS, KAI KĄ NORS DAROTE. RYTOJ BUS DAUGIAU. DVIGUBAI DAUGIAU!

Štai taip.

Leiskite visa tai paaiškinti.

Kai nuolat laikotės taisyklių ir įpročių tam tikruose rėmuose, eikvojate visą savo energiją. Jei jūsų pomėgiams būna likę tik kelios valandos ar minutės, juos atidedate arba rytdienai (sakykime, kad niekada), arba kurį laiką padarote tai, kas patinka, ir einate miegoti (arba tęsiate namų ruošos darbus ir t. t.).

Užburtas ratas kasdien darosi vis glaudesnis, o jūsų laimė, harmonija ir energija vis labiau tolsta. Jūs vis labiau tolstate nuo savęs.

Jūs darote nusikaltimą – taupote savo pomėgių sąskaita. Bet jums tokiu atveju reikia atrasti laimės ir pomėgių šaltinį. Jis yra neišsemiamas. Tai padarys jūsų gyvenimą šviesesnį, turtingesnį, prasmingesnį ir įdomesnį.

Svarbu kasdien stengtis elgtis priešingai: iš visų jėgų imtis to, kas jums įdomiausia. Svarbiausia – jūsų interesai ir pomėgiai. Pasinerkite į juos taip giliai, kad laikrodžio rodyklės suktųsi nepastebimai, o jūs išskristumėte į savo nuostabų pasaulį, kuriame jausitės labai nuostabiai, įdomiai, harmoningai ir žaviai.

Iš čia pasisemsite naujų jėgų, kurių daugiau nei užteks kitiems įprastiniams dalykams, nes jie bus atliekami ne per prievartą ir tarsi ne savo noru nešiojant sunkią naštą, o lengvai, ir tai taps kaip PRIEMONĖ JŪSŲ ĮDOMESNIAM GYVENIMUI.

Kodėl laimingos ir išmintingos moterys visada turi savo reikalų ir pomėgių, savo pasaulį ir interesus, į kuriuos kitiems kartais draudžiama įžengti? Nes jos daug žino apie savo vidinę energiją ir harmoniją.

Jos dažniau šypsosi, dievina gyvenimą, joms jis patinka, jos turi laiko ir energijos viskam. Ir nė viena iš jų niekada nepasakys, kad jos pomėgiai yra sąrašo gale, ir kad ji jau metus laiko neskiria jiems pakankamai dėmesio.

Ji pasakys maždaug taip: „Turiu tai, kas man patinka ir kuo domiuosi! Aš gaunu malonumą ir energijos užtaisą, pozityvumo ir laimės dozę. O rutina… Kokia rutina? Nėra rutinos. Viskas vyksta savaime, lengvai ir su vidiniu sielos šokiu“.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *