Penkios tikrosios moterų neištikimybės priežastys

Santykių pradžioje daugelis moterų yra įsitikinusios, kad niekada neišduos savo mylimojo. Tačiau gyvenime gali būti įvairių situacijų, o prieš tai buvę laimingi santykiai gali stipriai pasikeisti. Kas iš tikrųjų gali paskatinti moterį tapti neištikima?

Štai penkios realiausios ir dažniausios moterų neištikimybės priežastys

Sudėtingas pereinamasis periodas

Visos moterys yra linkusios nerimauti ir užsisklęsti savyje, kai įvyksta svarbūs gyvenimo įvykiai. Tai gali būti studijų baigimas, darbo pakeitimas, artimo žmogaus netektis ar net vestuvės. Bet koks perėjimas į naują gyvenimo etapą, net jei jis yra teigiamas, kelia nerimą, sumaištį ir verčia moteris susimąstyti apie savo vietą gyvenime.

Tokiu sunkiu metu gali kilti minčių susirasti naują žmogų, kuris padėtų atitraukti mintis nuo užplūdusių rūpesčių.

Ji nėra vertinama

Jei moteris sunkiai dirba arba daug laiko skiria vyro priežiūrai, jei ji surengė puikų vakarėlį visiems jo giminaičiams ir draugams, arba ji jam kaip nors padėjo, organizavo remontą ar gavo paaukštinimą darbe, vyras turi atkreipti dėmesį ir įvertinti savo mylimosios nuopelnus. Jei taip neatsitinka, moteris jaučiasi neįvertinta, patiria nusivylimą, nepasitenkinimą, nerimą ir nusivylimą.

Visa tai gali paskatinti ją ieškoti paramos pas dėmesingesnį partnerį.

Jausmas, kad santykiai baigiasi

Kartais moterys jaučia sunkią nuojautą, kad santykiai netrukus baigsis. Prie to prisideda nesusipratimai, kivirčai, dėmesio iš mylimo žmogaus stoka ar kiti veiksniai. Kai tokioje situacijoje moteris nusprendžia iškeisti savo partnerį, ji gali tai suvokti kaip bandymą pradėti kitą gyvenimą be santykių. Tai ypač aktualu, jei artėjantį išsiskyrimą inicijuoja pati moteris.

Jokio džiaugsmo

Daugelis porų santykių pradžioje smagiai leidžia laiką kartu, mėgaujasi bendra veikla, juokauja ir juokiasi. Jei po kurio laiko šeimyninis gyvenimas virsta vien rutina ir stresu be menkiausio atsipalaidavimo ir džiaugsmo, moteris jaučiasi nelaiminga.

Jei tuo laikotarpiu ji sutinka kolegą ar pažįstamą, kuris suteikia jai džiaugsmo ir linksmybių, malonių emocijų, kurių taip trūksta kasdieniame gyvenime, tampa labai tikėtina, kad ji bus neištikima.

Nuobodulys lovoje

Moterys turi jaustis geidžiamos. Ir joms taip pat reikia įvairovės ir jaudulio seksualiniame gyvenime. Monotonija ir naujų emocijų trūkumas sukelia tuštumos jausmą. Tai gali paskatinti ją ieškoti laisvesnio ir išradingesnio partnerio.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *