Požymiai, kad turite atstumiančios energijos

Tikriausiai pastebėjote, kad yra žmonių, kurie jums nieko blogo nepadarė, bet jus siaubingai erzina ir jūs nenorite su jais bendrauti. Atstumianti energija gali atsirasti dėl nuovargio, blogų poelgių ar pykčio, kurį jaučiate kitiems žmonėms. Patikrinkite save, ar spinduliuojate atstumiančią energiją kitiems. Atskleisime, kokie požymiai tai rodo.

Žmonės jūsų vengia

Žmonės su atstumiančia energija dažnai yra atstumiami. Galite būti nepaprastai bendraujantis žmogus, tačiau kitiems sunku su jumis bendrauti. Jei bandote pakviesti seną draugą išgerti kavos, bet ilgą laiką neišeina to padaryti, tuomet kažkuo jį atstumiate. Tačiau neturėtumėte vertinti savo energijos pagal vieną žmogų. Pagalvokite, kaip dažnai  artimi žmonės atsisako su jumis susitikti. Jei atvejis nėra pavienis, tuomet reikia apie tai pagalvoti.

Kiti jus erzina

Kalbame ne apie akimirką, kai esate blogos nuotaikos, o apskritai. Galite nuolat pyktis su kolegomis ir daryti tai be jokios priežasties. Jums nuolat norisi įskaudinti kitą žmogų ar su juo ginčytis, kad pastatytumėte jį į savo vietą ir įrodytumėte savo argumentus. Esant tokiai situacijai, svarbu neįgyvendinti savo planų. Esmė ta, kad jei jaučiate susierzinimą ir pyktį, neturėtumėte leisti šioms emocijoms prasiveržti. Suvaržykite impulsus ir jūsų energija pagerės.

Kalbėdamas žmogus tolsta nuo jūsų

Jūs galite to nepastebėti, bet susitikęs asmuo gali nuo jūsų fiziškai nutolti. Dažniausiai tai nutinka nesąmoningai ir nepastebimai, todėl negalite nekreipti į tai dėmesio. Kalbėkitės su žmonėmis ir stebėkite jų elgesį. Jei jie pradeda greitai tolti nuo jūsų, tai reiškia, kad jūs neturite pačios teigiamos energijos.

Žmonės užsičiaupia, kai pradedate kalbėti

Šis punktas susijęs ne tiek su atstumiančia, kiek su didžiule energija. Atkreipkite dėmesį, ar žmonės tyli, kai įeinate į kambarį. Kai kurie yra tikri, kad toks ženklas rodo, kad buvote apkalbėtas kambaryje, tačiau taip būna ne visada. Stebėkite, kaip bendraujate su kitais. Galbūt jūs tiesiog atstumiate kitus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *