Ideali santuoka – kokio amžiaus geriausia tuoktis pagal Zodiako ženklą?

Santuoka ir ilgalaikiai santykiai yra labai rimtas žingsnis bet kuriam žmogui. Astrologai papasakojo, kokiame amžiuje geriausia kurti šeimą pagal Zodiako ženklą.

Jei tikrai norite susituokti, naudokite tam tinkamus ritualus, tačiau atminkite, kad kartais sėkmingai santuokai svarbu pasirinkti tinkamą gyvenimo momentą.

Avinas

Avinams geriau kovoti su savo įkyriu noru kuo greičiau susituokti. Šios žmonės nemoka laukti ir priimti pagrįstų sprendimų. Kuo vėliau jie susituoks, tuo jiems geriau. Reikėtų atsižvelgti į artimųjų ir draugų patarimus.

Jautis

Jautis gali tuoktis bet kuriame amžiuje. Svarbiausia turėti tinkamą partnerį. Jų galinga meilės intuicija leis jiems tai žinoti. Apskritai Jaučiai gana dažnai tuokiasi anksti ir labai sėkmingai, ko negalima pasakyti apie daugelį kitų žmonių.

Dvyniai

Šie žmonės turėtų būti atsargūs, nes tarp daugybės juos įsimylėjusių žmonių tikrai gali būti toksiškų ir nepatikimų asmenybių. Dvyniai gali susituokti anksti, tačiau tokiu atveju jiems kaip antrąją pusę reikia pasirinkti patyrusį, 5-7 metais už save vyresnį partnerį.

Vėžys

Vėžiui santuokos amžius iš tikrųjų neturi reikšmės. Jiems svarbiausia yra rūpestis, ištikimybė ir meilė, o per jauni partneriai ne visada gali tai duoti. Būtent todėl Vėžiams geriau tuoktis ne anksčiau kaip 25-27 metų amžiaus, kad jie įgytų gyvenimo patirties ir nesuklystų.

Liūtas

Kad nesituoktų kelis kartus, Liūtams geriausia kelti vestuves sulaukus 30 metų, o kai kuriems net 35. Nusivylimai skaudžiai smogia jų savigarbai ir apskritai norui kurti šeimą, todėl dėl daugybės nesėkmių Liūtas gali prarasti tikėjimą santuoka ir nustoti ieškoti meilės.

Mergelė

Mergelės gali tuoktis bet kuriame amžiuje, tačiau santuoka nepasiteisins sulaukus 18-20 metų. Norint, kad santuoka būtų tvirta ir patvari, reikia tekėti už partnerio, kuriuo Mergelė yra tikra dviem šimtais procentų. Pasitikėjimui sukurti reikia laiko.

Svarstyklės

Svarstyklės tuokiasi dažnai ir ne visada sėkmingai. Taip nutinka ne dėl amžiaus ar patirties. Tiesiog Svarstyklės per daug romantizuoja vestuves. Norint sėkmingai susituokti, svarbu nesvajoti apie gerą vakarėlį, o susitelkti ties pasitikėjimo kūrimu. Idealus amžius tuoktis Svarstyklėms prasideda nuo 22-24 metų.

Skorpionas

Skorpionai, anot statistikos, labai dažnai susituokia vieną kartą ir visą gyvenimą palaiko laimingus santykius. Kaip tai pavyksta, kartais net patys Skorpionai nežino. Bet kokiu atveju šiems žmonėms geriau anksti nesituokti, geriausia maždaug 25-27 metų amžiaus.

Šaulys

Šaulio atstovai turi dvi įvykių raidos galimybes – arba tuoktis arčiau 40 metų, kai meilę laisvei pradeda keisti ramybė ir noras dalintis savo laiku su kitu, arba tuoktis bet kokio amžiaus, bet su tuo partneriu, kuriam Šauliai nepavydės darbo, pomėgių ir draugų.

Ožiaragis

Ožiaragiai dėl savo kruopštumo ir atsargumo gali tuoktis bet kuriame amžiuje, tačiau geriau to neatidėlioti. Geriausias laikas kurti šeimą – 25-30 metų. Be to, su savo pretenzingumu šiems žmonėms bus be galo sunku rasti svajonių partnerį.

Vandenis

Vandeniai vertina laisvę, todėl retai svajoja susituokti. Kad jiems kiltų noras gyvenimą susieti su vienu partneriu, turi įvykti stebuklas. Bet kokiu atveju astrologai pataria neskubėti, tačiau jei atsirado noras tuoktis, tuomet geriau tai realizuoti sulaukus 30 metų.

Žuvys

Žuvų atstovai gali labai ilgai ieškoti sielos draugo. Meilėje jiems stinga ryžto. Partnerio santuokai Žuvims reikia ieškoti nuo 25 metų, tačiau kartais daugelis sėkmingai susituokia gerokai anksčiau.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *