Pelėsis mano vonios kambario nepuola, nes naudoju vieną produktą

Drėgmė vonios kambaryje yra daugelio namų, kuriuose nėra tinkamo vėdinimo, problema, todėl artimiausiu metu gali išsivystyti pelėsis. Tai labai kenkia sveikatai, todėl nuo sienų paviršių reikia greitai pašalinti net mažiausius jo požymius. Tam padės gerai žinomas ir pigus produktas.

Vėdinti vonios kambarį yra labai sunku, jei nėra lango, o taip dažnai būna daugiabučiuose. Susikaupusi drėgmė nusėda ant sienų ir sudaro palankias sąlygas pelėsiui augti. Galite nusipirkti specialų absorberį, tačiau yra daug pigesnis triukas.

Drėgmė vonioje nebebus problema

Pradėsite pastebėti pirmuosius drėgmės požymius lubų kampuose. Čia atsiranda tamsios pelėsių dėmės. Kad jis neatsirastų, tiesiog naudokite bekvapę baltą žvakę. Tiesiog vašku patrinkite visas siūles ir lubų kampus. Jie bus padengti nematoma danga, kuria vanduo tekės žemyn. Tai neleis prasiskverbti drėgmei ir susidaryti grybeliui.

Laikykite šiuos augalus vonios kambaryje

Jei sienų tepimas vašku jūsų neįtikina, su drėgme susitvarkykite kitu, ekologiškesniu būdu. Daugelis kambarinių augalų sugeria vandens garus iš oro, tad kodėl jų nepanaudojus? Pirma, jūsų vonios kambarys taps jaukesnis, kai ten padėsite gyvus augalus, antra, neturėsite problemų dėl drėgmės. Kokias gėles verta padėti į vonią? Paparčiai, hiacintai ir žoliniai augalai tam puikiai tiks. Verta atkreipti dėmesį į samanas, tai augalas, nereikalaujantis jokios žmogaus priežiūros. Galite klijuoti jas prie sienų ar rėmų ir kurti įvairias menines kompozicijas. Jos sugers drėgmės perteklių iš oro ir taps nuostabiai žalios.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *