Save vertinančių moterų įpročiai

Niekas nemato pasaulio objektyviai. Kiekvienas mato tik tą dalį, kurią gali pamatyti, ir tai yra vienintelis objektyvus dalykas. „Pamatyti“ – tai tik suvokti per mąstymą, kūną, savo emocijas…

Bet jūs galite pamatyti ir galvoti apie pasaulį, žmones ir save taip, kad gyvenimas taptų geresnis. Jei mylite ir vertinate save, greičiausiai turite šiuos psichologinius įpročius:

1. Sąmoningumas daugeliu gyvenimo momentų.

Taip atsitinka, kad praėjo diena, o jūs jos nė neprisimenate. Tokią dieną atrodo, kad dirbate autopilotu ir, jei kas paprašytų jūsų papasakoti apie šią dieną po savaitės, vargu ar pavyktų. Save vertinanti ir mylinti moteris savo gyvenimą gyvena sąmoningai, jį kurdama, o ne sapnuodama. Turėdamas sąmoningumą, žmogus vargu ar pasakys „na, viskas buvo gerai, nieko ypatingo“. Sąmoningai gyvenant gyvenimas būna šviesesnis. Vertinkite save – gyvenkite sąmoningai!

2. Ramybė ir išmintis priimant sprendimus.

Moterys – emocingos būtybės, rėkia žiniasklaida iš skirtingų kampų! Tačiau save vertinanti ir mylinti Moteris sprendimus priima blaiviai ir išmintingai, o ne vadovaudamasi emocijomis. Jos sprendimai įvairiose gyvenimo srityse atitinka jos vertybes ir tikslus, nepažeidžia jos ir artimųjų gyvenimo ekologijos. Įvertinkite ir mylėkite save – priimdami sprendimus būkite ramūs ir viską gerai apmąstykite.

3. Savo vertybių suvokimas ir pagal tai pasirenkama aplinka.

Aplinka, kad ir kaip mes priešintumėmės, veikia mus, įskaitant tai, kuria kryptimi mąstysite. Toksiška aplinka sunaikina. Jei vertinate ir mylite save, rinkitės žmones, turinčius panašias vertybes.

4. Analizė per patirtį, be „lipimo ant grėblio“.

Moteris, kuri savęs negerbia ir nevertina, gali vėl ir vėl atleisti vyrui už blogus poelgius. Moteris, kuri vertina ir myli save, supranta iš pirmo karto, pasimoko ir keliauja toliau!

5. Atvirumas naujiems dalykams.

Kiekvieno iš mūsų pasaulis yra ribotas. Mylėkite ir vertinkite save – nuolat tobulėkite!

6. Pagarba savo ir kitų laikui.

Moteris, kuri savęs nevertina, nevertina visko, įskaitant ir savo gyvenimo laiką. Save mylinti ir vertinanti moteris moka mąstyti apie planus ir tikslus, apgalvotai ir nuosekliai kurti veiksmus. Gerbti ją supančių žmonių laiką taip pat įmanoma tik gerbiant savąjį!

7. Savarankiškas gyvenimo kelio pasirinkimas.

Save vertinanti ir mylinti moteris supranta, kad jos gyvenimo kelias priklauso nuo jos, ji juda, rizikuoja ir laimi. Savęs nevertinanti moteris laukia likimo, kitų malonės ir dėl to didžiąją laiko dalį praleidžia aukos vaidmenyje, nes pasaulis ir aplinkiniai nesugeba iki galo priimti jos tylios ir neveiklios.  Vertinkite save – prisiimkite atsakomybę už save!

8. Įprotis galvoti „Aš galiu!“

Save vertinanti ir mylinti moteris galvoja „Aš galiu!“, nes būtent šios mintys suteikia jėgų veikti! Ir, žinoma, jos daro ir numato maksimumą, kad pavyktų. Savęs nevertinanti moteris nuolat verkšlena „nepajėgiu, nepasiseks“ – ir gauna tai, ko laukia! Mylėk ir vertink save – įkvėpk save!

9. Pliusų paieška.

Net jei nepavyktų, save mylinti ir vertinanti Moteris visada ras tai, kodėl ta situacija buvo naudinga ir įdomi! Patirtis visada privalumas! Jei žinote, kaip ja naudotis!

10. Ramus požiūris į pinigus.

Pinigai yra įrankis, o ne tikslas. Pasaulis suteikia šio ištekliaus tiek, kiek esate pasirengęs priimti. Jeigu moteris savęs nevertina ir nemyli, vadinasi, taupo savo sąskaita. Jos garderobe rasite daug pigių, nederančių daiktų. Už tuos pačius pinigus save vertinanti moteris nusipirks vieną, bet geros kokybės daiktą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *