Zodiako ženklai, kuriems sunkiausia atverti savo širdį kitiems

Parodyti savo pažeidžiamumą? Ne, to tikrai nepasakysi apie šiuos zodiako ženklus. Jie slepia savo širdį po penkiais užraktais ir sunkiai atsiveria net prie artimiausių žmonių. Kas jie tokie?

Mergelė

Mergelė nebijo atsiverti. Tiesiog nori parodyti geriausią savo versiją. Ji taip pat nelabai supranta, ką reiškia būti atviram. Bendraudami ji visada išlaiko atstumą. Ji lengvai pasirodo ir dingsta iš kitų žmonių gyvenimo, tačiau ar tikrai atsiveria su jais bendraudama?

Mergelė taip nerimauja, kad žmonės pamatys jos trūkumus ir ją pasmerks, kad verčiau laikys savo namus uždarus. Ji net negalvos apie savo širdies atvėrimą, kol aplinkiniai žmonės neįrodys, kad yra to verti.

Skorpionas

Skorpionas nuoširdžiai norėtų leisti sau būti pažeidžiamam ir atviram, tačiau pati tokia mintis jį nervina. Jis puikiai supranta, kas yra aistra, ir pasižymi ryškiu temperamentu, tačiau būna gana skeptiškas kitų atžvilgiu.

Galbūt Skorpiono pasitikėjimas buvo pamintas praeityje ir jam teko susidurti su išdavyste. Todėl jis supranta, ką žmonės gali padaryti, jei parodys jiems savo pažeidžiamą vietą. Jis paprasčiausiai negali įsivaizduoti, kad kuo nors pasitikės, kol žmogus neįrodys, kad niekada neišduos. Tačiau niekas iki galo neišlaiko tokio išbandymo.

Vandenis

Vandenis bijo būti atviras. Jis nemato prasmės tai daryti. Jis žiūri į pasaulį kaip į nesuprantamą ir beribį. Vandenis dažnai paskęsta mintyse apie aplink į vykstančius įvykius, apie įvairias globalias idėjas ir teorijas.

Vandenis yra linkęs slėpti savo tikrąją asmenybę ir neneigia, kad jam labai patinka priversti kitus susimąstyti, koks jis yra iš tikrųjų. Vis dėlto jis gali atsiverti priešais tinkamą žmogų tiek, kad taptų pažeidžiamas, tačiau tai daugiau išimtis nei taisyklė.

Ožiaragis

Ožiaragis yra gana „dygliuotas“ žmogus ir santykiuose su kitais žmonėmis norėtų atsiriboti. Tačiau savo trūkumus jis gali atskleisti žmonėms, šalia kurių jaučiasi patogiai ir saugiai. Bet apskritai Ožiaragis atsiskleidžiate su dideliu neryžtingumu, abejodamas savimi.

Ožiaragis jaučia, kad leisdamas sau būti pažeidžiamas, bus priverstas atidėti savo tikslus ir parodys kitiems savo silpnybes. Jis atsisako paaukoti savo pasididžiavimą dėl emocinės saviraiškos ir tai verčia jį užsidaryti dažniau nei norėtų.

Jautis

Jautis yra labai rūpestingas, tvirtas zodiako ženklas, todėl atsiverti jam nėra problema. Tačiau tai įvyksta tik jo paties sąlygomis. Paprastai susitikęs jis iškart supranta, ar gali pasitikėti žmogumi, ar ne. Tačiau vis tiek suteikia jam laiko, kad jis galėtų įrodyti, jog yra to vertas.

Jautis tikrai vertina žmones, kuriuos įsileidžia į savo gyvenimą, tačiau atvirumo žaidimas su jais visada vyksta tik pagal jo taisykles. Jis gali būti pažeidžiamas ir atviras su kitais – svarbiausia, kad iniciatyva kiltų iš jo paties. Jei kas nors bandys Jautį pastūmėti ar pamėgins priversti tai padaryti, jis akimirksniu ir griežtai užvers šiam žmogui savo širdį.

Dvyniai

Dvyniai yra bendraujantis ir kalbus žmogus, todėl aplinkiniai žmonės juos dažnai laiko labai atvirais. Tačiau jie neatskleis giliausių savo asmenybės pusių kitiems. Dvyniai su dauguma žmonių bendrauja paviršutiniškai. Lengvai palaiko visus ryšius, bet net negalvoja apie tikrą atsivėrimą.

Bet, pasiekę aklavietę, kai nebeturi kito pasirinkimo, kaip tik atsiverti, Dvyniai iškart pabėga. Jiems be galo sunku aptarti su kitais tuos šventus dalykus, kuriuos nešiojasi savyje. Jiems lengviau susirasti kitą žmogų arba atsidurti tokioje situacijoje, kuri nereikalautų iš jų  parodyti pažeidžiamumo.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *