Norite ištekėti už „gatavo vyro“?

Pagalvokime realiai, be įsižeidinėjimų. Kodėl jus turėtų pasirinkti jau „gatavas“ vyras, turintis visą rinkinį vyriškų savybių?

Man buvo užduodama daugybė įvairių klausimų apie santuoką: noriu ištekėti už turtingo ir rūpestingo! Noriu lyderio, žymaus žmogaus! Noriu, kad būsimas vyras būtų stiprus, sėkmingas, klestintis! Noriu, kad būtų turtingas, tobulėjantis, vegetaras be blogų įpročių ir dvasingas! Ir taip be pabaigos.

Tada jau aš užduodu klausimą: „O kam tu reikalinga turtingam, sėkmingam, tobulėjančiam, neturinčiam blogų įpročių ir dvasiškai turtingam?“

Tai ne klausimas-provokacija. Aš nuoširdžiai viliuosi sulaukti atsakymo. Noriu išgirsti tvirtą atsakymą moters, kuri žino savo stipriąsias puses ir vertina save.

Santykiai – tai visada mainai. Jeigu vyras duoda jums pinigus, įžymumą, statusą, padėtį visuomenėje, dalinasi savo teigiamomis savybėmis, veda jus dvasingumo keliu, tai ką kaip moteris galite pasiūlyti jam?

Daugumą moterų piktina šis mano klausimas. O tos, kurios nepasipiktino, aiškina: aš graži, grakšti, protinga. Pas mane puikus išsilavinimas. Turiu butą. Turiu darbą, pinigų.

Ką gi, panagrinėkime, kiek išvardintos savybės yra unikalios.

Grožis? Gyvename gražių moterų šalyje, pas mus jų daug. Grožis neišskirs jus iš minios tokio vyro akyse.

Grakštumas? Grakščių irgi ne mažiau, jūs ir vėl neatlaikote konkurencijos.

Protinga? Tokių pas mus išvis nors vežimu vežk. Protingų, diplomuotų, mokslo daktarių su dviem ir daugiau išsilavinimais. Ir yra moterų, kurios išsilavinusios kelis kartus geriau nei jūs. Pavyzdžiui, turiu draugę, ji graži, protinga, grakšti, mokosi Harvarde, turi mokslinį laipsnį, ir vis tiek kukuoja vienatvėje.

Puiki meilužė? Tai, žinoma, pliusas, bet jeigu vertinsime tik pagal šitą skalę, tai bet kuri prostitutė jus „sudoros“. Atleiskite.

Realiai, be pykčio: kodėl jus turi pasirinkti „gatavas“ vyras su visu rinkiniu vyriškų privalumų?

Ką turite unikalaus? Nesidrovėkite, nenirškite, tiesiog išvardinkite savo stipriąsias puses.

Gal mokate išklausyti žmogų su nuoširdžiu susidomėjimu akyse?

O gal mokate įžvelgti vyro gerąsias savybes ir nuoširdžiai jomis pasidžiaugti?

Gal mokate įkvėpti žygdarbiams?

Galbūt mokate patylėti, kada reikia ir palikti galutinio sprendimo teisę vyrui?

Gal esate lengvutė būtybė, pas kurią visada puiki nuotaika?

O gal jūs stebuklinga šeimininkė ir mokate sukurti namuose tokią atmosferą, kur vyras gali totaliai atsipalaiduoti?

Gal mokate taip gaminti, kad visi, kurie tai valgo, aikčioja iš malonumo?

Galbūt mokate patirti malonumą iš visko, ką pateikia gyvenimas? Mokate suteikti malonumą ir jausti jį pati?

Gal mokate priimti vyrą su visais jo privalumais ir trūkumais?

Gal mokate būti dėkinga už viską, netgi už smulkmenas?

O gal mokate klausyti ir su pasitikėjimu sekti paskui vyrą?

Arba sugebate pasitarnauti, tuo pat metu išsaugodama savo orumą?

Jeigu surinkote bent 5 „taip“, tai jūs – be konkurencijos ir jūsų gyvenime būtinai atsiras jūsų vertas vyras, nes šie privalumai šiuolaikiniame pasaulyje paverčia moterį unikalia, labai pageidaujama retenybe.

Jeigu jūs vertinate savyje tiktai grožį, figūrą ir sugebėjimą seksualiai patenkinti vyrą, tai vyrai greičiausiai jumis tik naudosis. Su tokiomis vertybėmis rimtų santykių tikėtis neverta. Juk jeigu jūs laikote save tik kūnu, „mėsa“, tai kodėl kiti žmonės turėtų domėtis jūsų siela?

Jeigu vertinate tiktai protą, santykiai plėtosis lygiosiomis. Kaip pas gerus draugus, bendraminčius. Tačiau nesitikėkite jokio rūpestingumo, susižavėjimo, romantikos.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti