Idealūs santykiai – kai du neidealūs žmonės priima vienas kitą, nežiūrint į trūkumus

Idealių santykių nebūna. Priešingu atveju gyventi būtų žiauriai nuobodu, argi ne taip?

Santykiai turi mesti mums kokį nors iššūkį. Juk tai, kas nesivysto ir nejuda į priekį – pasmerkta mirčiai. O kad išvengtume apverktino finalo, reikia dviejų emociškai atsparių ir brandžių žmonių, sugebančių įveikti savo kelyje sutiktas kliūtis.

Dviejų širdžių, kurios niekada neatsisakys nei santykių, nei viena kitos.

Santykiai negali būti idealūs, nes šiame pasaulyje žmogus nieko negauna be pastangų. Tame tarpe ir meilės. Jeigu kažką mylite, turite būti visada pasirengę pakovoti už meilę ir už santykius be jokių abejonių ar pasiteisinimų. Visus jūsų veiksmus turi skatinti išimtinai meilė.

Tvirčiausi santykiai tampa tvirtais tik dėl to, kad abu partneriai stengiasi spręsti iškylančias problemas, o ne kenkti santykiams savo abejingumu.

Jie žino, kad visi sprendimai eina iš santykių vidaus, o ne iš išorinio pasaulio.

Į santykius visiems mums reikėtų žvelgti su tam tikra realizmo dalimi. Meilės be audrų nebūna. Santykiai reikalauja nuolatinio darbo, abi pusės poroje turi būti pasiruošusios išlikti stipriomis ir ištverti sunkumus. Kiekvieną kartą, kai drauge įveiksite naują problemą, santykiai dar labiau sutvirtės.

Santykiai sudėtingi dar ir dėl to, kad patys žmonės sudėtingi. Kartais mums labai sunku rasti bendrą kalbą, visi mes skirtingi, turime skirtingas vertybes, įsitikinimus, nuomones. O dar visi turime savų trūkumų, nors tai visai nereiškia, kad tame netobulume nėra savotiško šarmo.

Nuostabiausia santykiuose tai, kad du neidealūs žmonės daro viską, ką tik gali, kad sukurtų idealią meilę. Jie iš visų jėgų stengiasi likti kartu, drauge tobulėti ir drauge kurti bendrą gyvenimą.

Būtent tai daro santykius įdomiais ir dinamiškais – kai du netobuli žmonės pasirengę atsisakyti savo egoizmo, pakeitę jį pasiaukojimu.

Kai abu pasirengę ieškoti kompromiso. Kai prašo atleisti, net jeigu nepadarė nieko blogo, o vien todėl, kad mylimo žmogaus būsena jiems svarbesnė už nuosavą Ego.

Kai abu partneriai sąmoningai nusprendžia būti kartu, nežiūrint į nieką. Ir lieka ištikimi šiam savo sprendimui.

Galų gale bet kokie trūkumai praranda reikšmę, jei tik išties mylite vienas kitą. Šiuo atveju meilė išties gili ir visaapimanti. Be jokių išimčių.

O trūkumai – kaip tik tas dalykas, kuris paverčia jus idealiais jūsų meilėje.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…