Kam moteriai gražiai rengtis?

Visais laikais moterys siekia būti gražios ir patraukliai atrodyti. Jų grožį apdainavo poetai ir rašytojai, jį piešė dailininkai, jam buvo kuriamos dainos. Ką ten bekalbėti, nuo neatmenamų laikų žmonija ieško grožio tarsi vaistų, taip jau sutvarkytas pasaulis. Kitas reikalas, jei pats savaime grožiui nepakanka paties savęs, tikriausiai dėl to pasaulyje atsiranda įvairių judėjimų, kurie bando atskirti vidinį ir išorinį patrauklumą, neretai netgi atmetant išorinį grožį kaip kažką nereikalingo, gundančio ir nuodėmingo.

Mano manymu, tai vyksta visų pirma dėl to, kad nesuprantama, jog grožis – tai netgi enciklopedijų požiūriu yra estetikos kategorija, kuri reiškia “harmoningą objekto aspektų derinį”. Vadinasi, visas klausimas susiveda į tai, kad už jūsų išoriško patrauklumo nesislėptų vidinė tuštuma. Tai visai nereiškia, kad noras atrodyti gražiai, atrodyti patraukliai ir nuostabiai yra kažkas nenatūralaus. Svarbiausia – kad būtų teisinga kryptis.

Taigi, grožis – tai vidinio sielos grožio ir išorinio grožio suma. Tai kam gi moteriai gražiai rengtis? Išsiaiškinkime priežastis. Jų nemažai ir jos nuostabios.

Priimti save

Mano manymu – tai svarbiausia priežastis, dar svarbesnė už norą patikti priešingai lyčiai.

Juk savo išvaizdos, kurią davė gamtą, priėmimas, dovanoja moteriai savo vertės, unikalumo pojūtį. Šitą priėmimą mes apvelkame tais apdarais, kurie pabrėžia mūsų nepanašumą ir mūsų grožį. Gražiai rengdamosis, rinkdamosis drabužius, tinkančius būtent mums, mes transliuojame savo vidinę būseną ir požiūrį į pačias save, savo norus ir poreikius. Drabužių kalba – tai mūsų pasaulio suvokimo kalba. Kartais pasitaiko, kad moterims trukdo priimti save ir žavėtis tuo, kad jos nepakartojamos, būtent nemokėjimas gražiai rengtis.

Gaila, bet tenka matyti gatvėse moteris, kurios iš naujo persipiešia veidus, persidažo plaukus ir mėgina įsprausti save į visiškai nesuprantamą idealą. Ne ką geriau atrodo moterys, kurios numojo į save ranka – su netinkančia šukuosena, apžėlusiais antakiais ir pilkais, maišus primenančiais drabužiais. Nuo ko jos slepiasi tuose maišuose? Ar tik ne nuo pačių savęs?

Artimų ir mylimų žmonių džiaugsmas

Tai didžiulis stimulas gerai atrodyti ir gražiai rengtis. Kartais mes nepakankamai vertiname, kokį džiaugsmą ir gerą nuotaiką galime padovanoti brangiems ir mylimiems žmonėms savo išvaizda. Didžiulis vyro pasididžiavimas, kai jo žmona skoningai apsirengusi. Vaikai džiaugiasi, kai mato mamą gražią ir puošnią, jiems malonu didžiuotis savo mama.

Gera nuotaika

Jūs tikriausiai pastebėdavote, kai kada moteris gražiai apsirengusi, atrodo estetiškai patraukli, moteriška, tai ir jos nuotaika puiki, ir šypsena džiugi. Ir jai malonu dovanoti savo puikią nuotaiką aplinkiniams. Jai patinka savo pačios atspindys veidrodyje. Ji gyvena harmonijoje su pati savimi, ji jaučiasi moteriška ir patrauklia. Gera nuotaika suteikia moteriai galios būti mylinčia žmona ir mama, kurti aplink save jaukumą ir grožį.

Vyrų simpatija

Natūrali priežastis, kurią moteriai užprogramavo gamta ir kuri verčia rengtis patraukliai.

Visi pamena liaudies išmintį “Vyras myli akimis”. Jeigu jūs ištekėjusi9 ar ieškote gyvenimo draugo, tai tikriausiai žinote, kad dauguma vyrų išties myli akimis, kitaip sakant, jiems labai svarbu, kad jų dėmesio objektas būtų malonus akiai.

Čia ne ta prasme, kad reikia būti iššaukiančia ar vulgaria, tačiau patraukliai ar moteriškai apsirengusiai – būtinai. Vyras nori kiekvieną dieną matyti greta savęs moterį – nuostabią gėlę, moterį mūzą, moterį fėją. Paprasčiau kalbant, patrauklią moterį, kuris džiaugiasi savo atspindžiu veidrodyje.

Tokiai moteriai vyras kalnus nuvers, pasaulį užkariaus ir dar nežinia ką padarys.

Sutinka pagal išvaizdą

Taip iš tiesų yra. Pirmojo įspūdžio pakartoti neįmanoma. Sociologai pažymi, kad patraukliai apsirengusiai moteriai (kaip ir gerai apsirengusiam vyrui) lengviau patikti žmonėms ir susirasti darbą. Žmonėms malonu turėti reikalą su gerai apsirengusia moterimi, juk jeigu ji moka prižiūrėti save kūniškame lygmenyje, tai šitą teiginį galima pritaikyti ir charakteriui. Žinoma, moterys, kurios pernelyg rūpinasi savo išvaizda, gali sukelti labai konkrečių klausimų. Tačiau mes kalbame apie harmoniją ir pagarbą savo pačios kūnui ir išvaizdai.

Jeigu netikite, atlikite eksperimentą: vieną dieną išeikite iš namų apsirengusi kaip pakliuvo ir nueikite į susitikimą ar kokį renginį, kur jums reikia pasiekti konkretų teigiamą rezultatą jūsų reikaluose. O kitą dieną apsirenkite skoningai, moteriškai ir pakartokite tą patį. Bus įdomu palyginti rezultatus.

Kūrybinio vystymosi troškimas

Šis noras užprogramuotas kiekviename žmoguje, nepriklausomai nuo lyties. Moteriška kūryba – tai savo pačios moteriškumo atskleidimas ir vystymas. Šis procesas – tai ne tik nauji skanūs receptai virtuvėje, bet ir savo patrauklumo, unikalumo tyrinėjimas: kaip pasirinkti tinkamus drabužius, apavą, aksesuarus. Taip pat tai yra žinojimas, kas pabrėžia įgimtą grožį, o kas, priešingai, jį gadina.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…