Dvi taisyklės, kurios visiems laikams pakeis jūsų asmeninį gyvenimą

Yra tik dvi taisyklės, kurios iš tikrųjų veikia jūsų asmeniniame gyvenime. Jos tinka ir vyrams, ir moterims. O tie, kurie jų nežino, yra pasmerkti švaistyti laiką ir nervus netinkamiems žmonėms.

Pirmoji taisyklė. Santykiai turi būti lengvi.

Nuo pat pradžių turėtų būti lengva. Nuo pirmųjų akimirkų. Žmogus, kurį iš karto pajusite kaip seną pažįstamą, jums tiks labiau nei tas, kurį teks vilioti daugelį metų. Vaikinas, su kuriuo po penkiolikos minučių bendravimo būsite pasiruošusi pasimylėti prekybos centro tualete, bus geresnis nei tas, kuriam jau septynerius metus rašote laiškus be atsakymo. Mergina, kuri iš karto parodo susidomėjimą jumis, yra geriau nei neprieinama gražuolė, kurią reikėtų išsivežti į Bahamų salas. Paprastas bendravimas yra gerai. Sudėtingas – blogai.

Tai aksioma. Jums nereikia jos įrodinėti. Santykiuose nereikia nieko įrodinėti savo sąskaita.

Jums nereikia nieko siekti, niekam pataikauti ar ką nors persekioti. Jei tai padarysite vieną kartą, darysite tai kasdien, o viskas, ką visą tą laiką matysite, bus irzlus ir nepatenkintas veidas. Jei iš karto nepavyko, neįsižiebė liepsnelė – netampykite katės už uodegos. Tai reiškia, kad tai nėra jūsų žmogus. Sudėtingi santykiai tinka tik tiems, kurie nuobodžiauja ir turi daug laisvo laiko. Visiems kitiems išgyvenimai tik gadina nervus.

Neįklimpkite į sudėtingus santykius. Santykiai yra žeminantys, jei pastoviai šokate pagal kieno nors dūdelę. Anksčiau ar vėliau jūsų kantrybės riba bus peržengta. Todėl neleiskite sau net mintimis įsitraukti į sudėtingus santykius.

Antroji taisyklė, bet ne mažiau svarbi. Santykiai turi būti džiaugsmingi.

Šio teiginio taip pat nereikia niekam įrodinėti. Kai tik santykiai nebeteikia džiaugsmo ir ima kelti pasibjaurėjimą, nutraukite juos iš pagrindų.

Neįpraskite kovoti, verkti ir daužyti indus. Nustokite ilgai aiškintis, smerkti ir kaltinti vienas kitą. Tai nenormalu! Tai kelias į pragarą! Kai tik džiaugsmas dingsta iš abiejų žmonių santykių, jie tampa nenaudingi. Galima manyti, kad tai bus lengva.

Tačiau daugelis žmonių daugelį metų nešioja skaudulį širdyje! Jie užima savo smegenis nereikalingomis rietenomis! Jums to daryti nebūtina! Kai tik suvoksite, kad jūsų žodžiai atima džiaugsmą, užčiaupkite burną. Prasideda konfliktas – eikite šalin. Šis asmuo nori tik kaltinti ir priekaištauti – neleiskite, kad jis jums įpirštų kaltę. Išeikite! Santykiai reikalingi tam, kad teiktų džiaugsmą. Visus kitus santykius „dėl vaikų“, „nes taip gyvena visi kiti“, „iš įpročio“, „nes be jo dar blogiau“ galima tiesiog išmesti į šiukšlių dėžę.

Todėl yra tik dvi pagrindinės taisyklės. Ar sutinkate su jomis?Naujienos iš interneto

2 thoughts on “Dvi taisyklės, kurios visiems laikams pakeis jūsų asmeninį gyvenimą”

  1. Šis straiptis man patiko ir atrodo teisingas mastymas ištikrūjų aš net susimasciau ir stiprei susimasciau šio straipsnio mano būsenai reikejo. Dzuaugiuosiu jy perskaiciu s ir dabar jy pasjaitysiu dazniau kaip nebesuprasiu kas dedasi su mano santykeis kad suprasciau sau kad tai ne mano zmogus🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.