Ekspertai tvirtina, kad 90/90/1 ryto rutina padės jums pasiekti didžiausius tikslus

90/90/1 taisyklė, kurią žmonės dievina, yra bet kokio pagrindinio tikslo pasiekimo paslaptis. Sužinokite tai, kaip ji veikia ir kaip pradėti ją įgyvendinti dabar, kad įgyvendintumėte savo tikslus 2024 m.

Kas yra 90/90/1 taisyklė ir kaip ji veikia?

90/90/1 metodas, kurį sukūrė Robinas Sharma, geriausiai žinomas kaip bestselerių, tokių kaip „Vienuolis, kuris pardavė savo Ferrari“ ir „The 5AM Club“, autorius, yra vienas iš 10 pagrindinių jo legendinių atlikėjų ritualų. Pasirodo, tai taip pat gali būti paslaptis, kaip pasiekti bet kokią ryžtą ar tikslą, kurį norite pasiekti šiais metais. Taikydami šį metodą užsiimate vieno didelio tikslo – verslo pradžia ar maratono bėgimu – ir praleidžiate pirmąsias 90 minučių kiekvieną dieną 90 dienų siekdami šio tikslo.

Kodėl 90 yra stebuklingas skaičius? Sakoma, kad 90 minučių yra riba, leidžianti intensyviai susitelkti ties bet kokia užduotimi, kol neprarandame garo. Žinomas kaip ultradijos ritmas, ciklas, kuris vyksta ir miegant, ir budint, kaitailiojant aukšto dažnio smegenų veiklos periodus (apie 90 minučių), po kurio seka žemesnio dažnio smegenų veikla (apie 20 minučių).

Kalbant apie 90 dienų trukmę, ji nėra per ilgas ar per trumpa. Sausio 1 d. priimtos rezoliucijos gali būti nereikšmingos ateinantį gruodį ar net liepą. O gruodžio 31-oji jaučiasi taip toli, kad lengvai gali patekti į spąstus „pradėsiu rytoj“. 90 dienų yra pakankamai toli ateityje, kad skirtumėte sau laiko realiai pasiekti vieną tikslą, ir to pakanka, kad susikurtumėte įprotį. Pavyzdžiui, jei jūsų tikslas yra skaityti daugiau ir skaitote kiekvieną rytą, pasibaigus 90 dienų jums nereikės užsibrėžti tikslo skaityti – tai bus jūsų kasdienybės dalis. Be to, suskaidžius metus į 90 dienų žingsnius, galite realiai pasiekti viską, po vieną tikslą.

Svarbus raktas į 90/90/1 metodo sėkmę yra tai, kad tai yra pirmosios 90 dienos minučių (Sharma 5–9 val. laiko jūsų „vertingiausiomis valandomis“). Tyrimai tai patvirtina- Notingemo universiteto ir Singapūro Nacionalinio švietimo instituto mokslininkai peržiūrėjo 83 skirtingus savikontrolės tyrimus ir išsiaiškino, kad netrukus po pabudimo atsiranda savikontrolė (tai reiškia gebėjimą vengti blaškymosi ir iš tikrųjų atlikti užduotis) yra didžiausia, o vėliau lėtai išsenka per dieną.

Nors ir kyla pagunda miegoti iki paskutinės galimos sekundės ir skubėti pradėti darbą, Sharma pirmas kelias valandas ryte vadina „platinos valandomis“ dėl priežasties- jei tai pats veiksmingiausias jūsų dienos laikas, prasminga tam skirti laiko. pasiekti didžiausius tikslus ar aukščiausią tikslą. Sharma patvirtina, kad naudojant 90/90/1 metodą „sukursite eksponentinį produktyvumą“, suteikdami jums didžiulį konkurencinį pranašumą norint pasiekti bet kokį tikslą.

Kaip tai išbandyti patiems?

Paskirkite laiko savo kalendoriuje ir pasiruoškite

Pirmoji darbo užduotis yra suorganizuoti laiką kalendoriuje ir nustatyti 90 minučių laikmatį kitoms 90 dienų (arba imtis bet kokio metodo, kuris jums tinka, kad pasiruoštumėte), ir traktuoti tai kaip bet kokį darbo susitikimą, gydytojo paskyrimą arba Pilates užsiėmimą- pasiruoškite iš anksto ir iš tikrųjų tai darykite. Pašalinkite viską, kas gali trukdyti jūsų pirmas kelias dienos valandas.

Išjunkite telefoną, užsidėkite triukšmą slopinančias ausines, kelis kartus giliai įkvėpkite – viskas, ką jums reikia padaryti, kad išjungtumėte blaškymosi režimą. Galiausiai stebėkite savo pažangą naudodami žurnalą ar programą arba skirdami sau atlygį kiekvienam etapui pažymėti (maži laimėjimai taip pat verti šventės!).

Suplanuokite, kaip praleisite 90 minučių

Kaip tiksliai praleisite tas 90 minučių, priklauso nuo jūsų. Kai kurie tikslai gali būti akivaizdūs, pavyzdžiui, jei jūsų tikslas yra perskaityti daugiau ir norite per 90 dienų perskaityti penkias knygas, pabusite šiek tiek anksčiau nei įprastai, kad galėtumėte skaityti prieš ruošdamiesi į darbą. Tačiau jūs ne visada turite praleisti 90 minučių darydami tą patį- tikslas yra išleisti laiką siekiant savo tikslo, kad ir kaip tai atrodytų.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *