Kaip suprasti, kad jūsų poroje yra geras suderinamumas

Anaiptol ne visi turintys santykius ar sukūrę šeimas žino, kaip nustatyti, ar esama tarp jų gero suderinamumo. Suprantama, geriau tai išsiaiškinti pačioje pradžioje. Nusprendžiau išsakyti savo nuomonę šia svarbia tema.

Pirmas ir bene svarbiausias dalykas – atkreipti dėmesį į tuos dalykus, kurie jums yra labai svarbūs gyvenime. Pavyzdžiui, jums labai svarbi politika, religija arba sveikas gyvenimo būdas. Būtina, kad partneris priimtų jums svarbius dalykus, nebūtų prieš juos nusistatęs.

Pateiksiu savo pavyzdį. Aš tyrinėju hormonus. Išmanau pakankamai daug baziniame lygmenyje, žinau, kad tai labai svarbu. Ir jeigu moteris man sako, kad tai nesąmonė, reiškia, mums tikrai ne pakeliui. Juk pasitelkęs pavyzdžius iš sferos, kurią neblogai išmanau, aš galiu paaiškinti daugybę poelgių ir įvykių gyvenime, o moteris ims aiškinti, kad taip negali būti Neįmanoma taip gyventi.

Todėl suderinamumas yra geras tada, kai jums svarbūs dalykai, susiję su pasaulėžiūra, nesusikerta su kito žmogaus pasaulėžiūra.

Taip pat labai daug kas susiję su maistu ir polinkiais būtent šioje srityje. Esu tikras, kad jeigu žmonės turi daugmaž vienodus skonius šioje sferoje, jų suderinamumas, jei kiti dalykai nesusikirs, bus žymiai geresnis.

Taip yra todėl, kad žmonės valgo kartu. Jie dažnai valgo namuose. Ir labai komfortiška bei patogu, jei kitas žmogus turi panašų skonį. Be to, maistas yra didelė mūsų gyvenimo dalis. Ir panašūs skoniai sutvirtins ryšį, o skirtingi skoniai gali tapti ginčų ir kivirčų priežastimi.

Dar vienas labai įdomus dalykas, susijęs su suderinamumu. Jo esmė yra ta, kad egzistuoja psichologinis žmonių susiskirstymas į tris jų vaidinamus personažus – suaugusįjį, tėvą ir vaiką.

Suaugęs žmogus yra logiškas, gyvena faktais, praktiškai nepasikliauja emocijomis.

Tėvas – dažnai siekia kitus mokyti, rūpintis jais. Seka, stebi, prižiūri kitą žmogų.

Vaiką valdo norai ir emocijos. Kūrybiškumo čia irgi esama.

Tai štai, geras suderinamumas, mano nuomone – tai suaugęs+suaugęs. Taip pat – tėvas/mama+vaikas. Kiti variantai dirbs žymiai prasčiau..

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *