Ženklai, kad netrukus sutiksite savo meilę

Nauja meilė ateina tada, kai žmogus viduje yra jai pasiruošęs. Tačiau yra tam tikri ženklai, kurie jums atskleis, kad lemtingas susitikimas jau visai šalia.

1. Paleidote praeitį ir patys nusprendėte, kad meilė nėra pagrindinė jūsų egzistavimo priežastis. Kai nustojate kažko siekti lyg apsėstas, tada tai ateina savaime.

2. Turite naujų pomėgių, kurie tapo ne mažiau svarbūs nei antros pusės paieška. Darykite tai, kas jums teikia malonumą, ir yra tikimybė, kad sutiksite naują meilę, su kuria turėsite bendrų pomėgių.

3. Nusprendėte būti savimi, o ne siekti kažkieno sugalvoto idealo. Supratote, kad reikia ieškoti žmogaus, kuris priimtų tikrąjį jus. Juk neturite visada prisitaikyti prie kito žmogaus reikalavimų ir nuolat tenkinti jo lūkesčius.

4. Atsisakėte ieškoti tobulo vyro ir nustojote ieškoti išskirtinio aukšto šviesiaplaukio su brangiu užsienietišku automobiliu. Supratote, kad žmoguje svarbiausia yra jo savybės, o ne išvaizda. Jums vis dar patinka aukštaūgiai blondinai, tačiau jei sutiksite vidutinio ūgio rudaplaukį, turintį humoro jausmą ir panašų į jūsų požiūriui į gyvenimą, tikrai laikysite jį kandidatu į partnerius.

5. Visur matote romantiką: nuolat sutinkate laimingų porų, draugų kanalai socialiniuose tinkluose pilni romantikos, automobilyje per radiją skamba tik meilės dainos. Tai dažnai išreiškia jus supančios meilės energijos padidėjimą.

6. Romantiški sapnai jus aplanko kone kiekvieną naktį. Per įvairias meilės istorijas pasąmonė ruošia jus naujam svaiginančiam romanui.

7. Jūs pradėjo jausti neįprastus kvapus. Pasak populiarių įsitikinimų, jei esate sveikas, bet staiga pradėjote jausti skanius aromatus, netrukus jūsų laukia nauja meilė.

8. Jaučiate energijos pakilimą: gerą nuotaiką ryte lemia naujų pažinčių ir įvykių laukimas. Pradėjote pozityviau suvokti tai, kas vyksta aplinkui, su dideliu malonumu bendraujate su naujais žmonėmis, kartais jaučiatės laiminga be jokios priežasties.

9. Išnaudojate kiekvieną galimybę susirasti naują meilę: jaučiate poreikį susipažinti su naujais žmonėmis, dalyvauti įvairiuose renginiuose. Jus aplankė jausmas, kad „sielos draugas“ gali laukti bet kur, tad stengiatės išnaudoti kiekvieną galimybę.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *