Ko nepakęs normalus vyras

Kaprizai, kvailiojimas, keistenybės – patys mieliausi dalykėliai, kuriuos vyrai su džiaugsmu pakenčia, kai myli moterį. Tačiau yra subtili riba tarp to, į ką galima užmerkti akis ir to, ko pakęsti paprasčiausiai neįmanoma.

PIGIOS MANIPULIACIJOS

Neatleistinos manipuliacijos: pasitelkiant seksą ar ašaras, įtraukiant į dviejų žmonių santykius tėvus ar draugus.

TOTALŪS DRAUDIMAI

Vienas suaugęs pilnavertis žmogus neturi jokios moralinės ir etinės teisės kažką drausti kitam suaugusiam ir pilnaverčiui žmogui. Išmintinga moteris niekada nepradės nieko drausti vyrui, puikiai žinodama, kad kiekvienas draudimas anksčiau ar vėliau bus pažeistas, ir santykiai dėl to bus sugadinti.

IŠDAVYSTĖ IR MELAS

Tai du dalykai, kurių niekam neįmanoma atleisti. Netgi stiprūs jausmai – ne priežastis, kad pakęstum išdavystę.

NETAKTIŠKAS TIESMUKUMAS

Apie savo trūkumus ir ydas vyras žino ne blogiau už bet kurią moterį. O štai moteris kaip tik reikalinga tam, kad vyras pasijustų vertingesnis, o ne sunaikintų pasitikėjimą savimi galutinai. Pastabas dėl per mažo atlyginimo ar dar kažko moteris turi arba pasilikti sau, arba tiesiog nutraukti jos nepatenkinančius santykius.

LYGINIMAS SU KITAIS VYRAIS

Tai tiesiog moteriško kretinizmo viršūnė. Kiek gi reikia negerbti visų pirma savęs pačios, savo padaryto pasirinkimo ir savo vyriškio, kad nusmuktum iki jo palyginimo su buvusiuoju? Nė vienas vyras pasaulyje nepakęs, kai bus lyginamas su kažkuo sėkmingesniu ir įdomesniu. Jeigu moteris nusprendė tapti vyrui priešu, nėra efektyvesnės priemonės tam padaryti, kaip pasakyti kad „mano praeitas buvo kur kas geresnis lovoje“.

PAVERTIMAS IDIOTU

Niekam nepatiks, kai jį paverčia idiotu, juo labiau, pašalinių žmonių akivaizdoje. Jeigu moteriai nepakanka proto palaikyti ir paremti savo vyriškį kompanijoje ir visą savo nepasitenkinimą išsakyti tiktai likus dviese, tai joks vyras nepakęs tokio elgesio.

BEŠIRDIS DVIVEIDIŠKUMAS

Jeigu ji bučiuojasi su savo draugėmis, o už nugaros lieja ant jų purvą, tai ji ir su tavim taip pat elgsis.

PRETENZIJOS JO ŠEIMAI

Vyrai neatleidžia negatyvių pasisakymų savo šeimos adresu. Šeima – šventas dalykas. Tabu. Nė viena moteris neturi teisės kritikuoti tai, kas vyrui šventa.

NEDOVANOTINA NEPAGARBA

Moteris, trypianti vyro orumą ir nesiskaitanti su jo nuomone – pati sau priešas. Ir tavo priešas, savaime aišku, neįmanoma užmerkti akių į nepagarbą. Turi tapti jai etalonu ir turėti autoritetingą nuomonę, nes priešingu atveju kam jam apskritai visa tai?

NEIŠPASAKYTAS KVAILUMAS

Vaidinti kvailelę, kai jai tai patogu – atleistinas kaprizas. Tačiau visiškos kvailės negali sukelti absoliučiai jokio susidomėjimo, išskyrus seksualinį. Pakęsti santykius su kvaila moterimi – nepagarba pačiam sau.

BJAURUS MERKANTILIZMAS

Netgi sukriošęs oligarchas nori būti 100% įsitikinęs, kad jo jauna draugužė nuoširdžiai jį myli. Jeigu jauti, kad tavimi naudojasi ir melžia iš tavęs pinigus – bėk nesidairydamas.

TOTALUS PAVYDUMAS

Sveikas pavydas palankiai veikia santykius. Tačiau kai moteris pavydi tavęs kiekvienam gatvės žibintui ir pradeda isterijas už menkiausią neatsargų žvilgsnį – čia jau akivaizdi patologija. Ji neapsiribos isterijomis, ji pradės šnipinėti, kraustyti kišenes ir prikaišios visur slaptų kamerų. Tokių dalykų pakęsti neįmanoma.

JOKIŲ INTERESŲ

Niekas jos nedomina, niekuo neužsiima, nėra išsilavinimo, draugų, o gyvenime – visiškas chaosas. Viskas, ką ji turi savo gyvenime – tai tu. Būtent dėl to ji stengiasi tave totaliai kontroliuoti, skambinėja po 10 kartų per dieną, be jokios priežasties kelia isterijas ir pastoviai dėl visko įsižeidžia bei pyksta. Tokios moters pakęsti tu tikrai neprivalai.

PRADEDANTI ALKOHOLIKĖ

Jeigu ji geria tiek pat, kiek ir tu ar net daugiau – priežastis rimtai susimąstyti. Bet koks jūsų išėjimas į žmones, ar tai būtų susitikimas su draugais, ar romantiška vakarienė, gali pavirsti alko-maratonu. Kartais tai būna linksma ir smagu, gerokai dažniau – gėda ir praktiškai visada beviltiška – tu neturi to pakęsti.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti