Ko nepakęs normalus vyras

Kaprizai, kvailiojimas, keistenybės – patys mieliausi dalykėliai, kuriuos vyrai su džiaugsmu pakenčia, kai myli moterį. Tačiau yra subtili riba tarp to, į ką galima užmerkti akis ir to, ko pakęsti paprasčiausiai neįmanoma.

PIGIOS MANIPULIACIJOS

Neatleistinos manipuliacijos: pasitelkiant seksą ar ašaras, įtraukiant į dviejų žmonių santykius tėvus ar draugus.

TOTALŪS DRAUDIMAI

Vienas suaugęs pilnavertis žmogus neturi jokios moralinės ir etinės teisės kažką drausti kitam suaugusiam ir pilnaverčiui žmogui. Išmintinga moteris niekada nepradės nieko drausti vyrui, puikiai žinodama, kad kiekvienas draudimas anksčiau ar vėliau bus pažeistas, ir santykiai dėl to bus sugadinti.

IŠDAVYSTĖ IR MELAS

Tai du dalykai, kurių niekam neįmanoma atleisti. Netgi stiprūs jausmai – ne priežastis, kad pakęstum išdavystę.

NETAKTIŠKAS TIESMUKUMAS

Savo trūkumus ir ydas vyras žino ne blogiau už moterį. O štai moteris kaip tik reikalinga tam, kad vyras pasijustų vertingesnis, o ne sunaikintų pasitikėjimą savimi galutinai. Pastabas dėl per mažo atlyginimo ar dar kažko moteris turi arba pasilikti sau, arba tiesiog nutraukti ją netenkinančius santykius.

LYGINIMAS SU KITAIS VYRAIS

Tai tiesiog moteriško kretinizmo viršūnė. Kiek gi reikia negerbti visų pirma savęs pačios, savo pasirinkimo ir savo vyriškio, kad nusmuktum iki jo lyginimo su buvusiuoju? Nė vienas vyras pasaulyje nepakęs lyginimo su sėkmingesniu ir įdomesniu. Jeigu moteris nusprendė tapti vyrui didžiausiu priešu, nėra efektyvesnės priemonės, kaip pasakyti kad „mano praeitas buvo kur kas geresnis lovoje“.

VERTIMAS IDIOTU

Niekam nepatiks, kai jį paverčia idiotu, juo labiau, pašalinių žmonių akivaizdoje. Jeigu moteriai nepakanka proto palaikyti savo vyriškį kompanijoje ir visą savo nepasitenkinimą išsakyti tiktai likus dviese, joks vyras nepakęs tokio elgesio.

BEŠIRDIS DVIVEIDIŠKUMAS

Jeigu ji bučiuojasi su savo draugėmis, o už nugaros lieja ant jų purvą, tai ji ir su tavim taip pat elgsis.

PRETENZIJOS JO ŠEIMAI

Vyrai neatleidžia negatyvių pasisakymų savo šeimos adresu. Šeima – šventas dalykas. Tabu. Nė viena moteris neturi teisės kritikuoti tai, kas vyrui šventa.

NEDOVANOTINA NEPAGARBA

Moteris, trypianti vyro orumą ir nesiskaitanti su jo nuomone – pati sau priešas. Ir tavo priešas, savaime aišku, nes neįmanoma užmerkti akių į nepagarbą. Turi tapti jai etalonu ir turėti autoritetingą nuomonę, nes priešingu atveju kam jam apskritai visa tai?

NEIŠPASAKYTAS KVAILUMAS

Vaidinti kvailelę, kai jai tai patogu – atleistinas kaprizas. Tačiau visiška kvailė negali sukelti absoliučiai jokio susidomėjimo, išskyrus seksualinį. Pakęsti santykius su kvaila moterimi – nepagarba pačiam sau.

MERKANTILIZMAS

Netgi sukriošęs oligarchas nori būti 100% įsitikinęs, kad jo jauna draugužė nuoširdžiai jį myli. Jeigu jauti, kad tavimi naudojasi ir melžia iš tavęs pinigus – bėk nesidairydamas.

TOTALUS PAVYDUMAS

Sveikas pavydas palankiai veikia santykius. Tačiau kai moteris pavydi tavęs kiekvienam gatvės žibintui ir pradeda isterijas už menkiausią neatsargų žvilgsnį – čia jau akivaizdi liga. Ji neapsiribos isterijomis, ji pradės šnipinėti, kraustyti kišenes ir prikaišios visur slaptų kamerų. Tokių dalykų pakęsti neįmanoma.

JOKIŲ INTERESŲ

Niekas jos nedomina, niekuo neužsiima, nėra išsilavinimo, draugų, o gyvenime – visiškas chaosas. Viskas, ką ji turi savo gyvenime – tai tu. Būtent dėl to ji stengiasi tave totaliai kontroliuoti, skambinėja po 10 kartų per dieną, be jokios priežasties kelia isterijas ir pastoviai dėl visko įsižeidžia bei pyksta. Tokios moters pakęsti tu tikrai neprivalai.

PRADEDANTI ALKOHOLIKĖ

Jeigu ji geria tiek pat, kiek ir tu ar net daugiau – priežastis rimtai susimąstyti. Bet koks jūsų išėjimas į žmones, ar tai būtų susitikimas su draugais, ar romantiška vakarienė, gali pavirsti alkomaratonu. Kartais būna linksma ir smagu, gerokai dažniau – gėda ir praktiškai visada beviltiška – tu neturi to pakęsti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Liaukitės kapstytis problemų priežastyse. Ieškokite sprendimų

30 metų stažą turintis psichiatras, knygos F*ck Feelings: One Shrink's Practical Advice for Managing All Life's Impossible Problems autorius Maiklas Benetas teigia, kad laimė slypi realybėje. Jis siūlo pažvelgti į gyvenimą blaiviu žvilgsniu: liautis be pabaigos kapstytis savyje ir kaltinti save dėl to, dėl ko esate visiškai nekalti. Šiame tekste…

Kam vaikams seneliai ir močiutės?

Ne, kalba eis ne apie nemokamas aukles! "Norint užauginti vaiką, reikalingas visas kaimas" - tai ne vien liaudiška išmintis, bet ir nuoroda į Niufeldo prisirišimo teoriją, tvirtinančią, jog kuo daugiau aplink vaiką juo besirūpinančių suaugusių, tuo ramesnis ir labai pasitikintis jis augs ir vystysis. Į "prisirišimų kaimą" psichologo nuomone, be…

Kaip sugyventi su neidealiu vyru?

Originalas Bet kokie romantiški santykiai pradiniame etape teikia tik džiaugsmą. Kaip kitaip? Juk jūs sutikote savo svajonių vyrą! Bet pamažu pradeda aiškėti, kad jūsų idealas visai nėra idealus. Jis čepsi prie stalo. Jo nagai nėra kruopščiai nukarpyti, o rytais iš burnos sklinda nemalonus kvapas. Be to, jis yra šykštokas ir…

Ar ne per rimtai žiūrite į gyvenimą?

Originalas Jūsų gyvenimas – vien pareigos ir jokių malonumų? Užstrigote kasdienybės karuselėje namai – darbas – namai ir jūsų gyvenimas tapo pilkas ir nuobodus? Baisiausia, kad tuomet nuobodūs tampame ir mes patys. Taigi metas išmokti praskaidrinti kasdienybę, nes juk žinote posakį, kad nuvarytus arklius paprasčiausiai... nušauna? Amerikiečiai teigia, kad jie…

Ką reiškia būti žodinio smurto auka

Originalas „Tu viską išsigalvoji“, „Tau vaidenasi“, „Tu įsikalbi“. Ar dažnai tenka girdėti tokius artimo žmogaus komentarus, kai paliečiate temą, kuri jus tikrai jaudina? Veikiausiai esate žodinio smurto – mažai žinomos, bet labai kenksmingos psichologinės prievartos formos – auka. Ką tai reiškia? Žodinis smurtas, angliškai vadinamas „gaslighting“, – tai tokia mentalinės…