Dienos pabaigos taisyklės norint išsilaisvinti nuo negatyvo

Ne kiekviena diena atneša mums laimės ir pozityvumo. Kad atsikratytumėte susikaupusio negatyvo, ekspertai pataria vadovautis toliau aprašytais paprastais patarimais.

Norėdami tinkamai pailsėti, kad miegas būtų ramus, gilus ir sveikas, turėtumėte teisingai užbaigti savo dieną. Čia labai pravers tam tikro režimo laikymasis. Tai jums padės maksimaliai išnaudoti poilsio galimybes.

Nepersivalgykite

Bent porą valandų prieš miegą verta nieko nevalgyti. Kai valgote prieš miegą, suaktyvinate vidaus organų darbą, o juk jiems naktį taip pat reikia pailsėti. Kai visas kūnas atsipalaidavęs ir pasiruošęs pailsėti, jis lengviau atsikrato neigiamų emocijų.

Prisiminkite visus gerus nutikusius įvykius

Paprastai kiekvienas žmogus, prieš eidamas miegoti, nesąmoningai galvoja apie visą savo praėjusią dieną. Deja, žmonių mąstysena yra tokia, kad mes dažnai sutelkiame dėmesį į neigiamus įvykius, o ne į kažką gero ir malonaus. Kiekvieną kartą prieš eidami miegoti prisiminkite malonius dalykus, kurie jums nutiko per šią dieną. Jei turite atminties problemų, užsirašykite juos ir perskaitykite prieš eidami miegoti. Poveikis bus iš tiesų nuostabus. Bus lengviau užmigti ir miegas bus stipresnis.

Medituokite

Meditacija išvalo protą nuo negatyvo. Kad pajustumėte efektą, jums visai nebūtina mokintis ir tapti medituotoju. Paprasčiausiai skirkite akimirką, kad atsinaujintumėte ir išvalytumėte savo mintis. Užtenka penkių minučių. Atsisėskite tyloje ant kėdės arba atsigulkite į lovą. Tomis akimirkomis stenkitės apie nieką negalvoti. Norėdami sustiprinti efektą, galite panaudoti gamtos garsus, kuriuos galite paleisti kaip tylų muzikinį foną.

Darykite tai, kas jums patinka

Prieš eidami miegoti pasistenkite daryti tai, kas jums patinka. Jūsų pomėgiai pakels jums nuotaiką ir padės greičiau užmigti. Svarbiausia – nepervargti ir nebūti pernelyg aktyviam. Baikite viską maždaug pusvalandį prieš miegą.

Nusiprauskite po dušu

Tik nesimaudykite po karštu ar šaltu dušu. Šaltas vanduo sužadina nervų sistemą ir gali išvesti iš pusiausvyros. Šiltas vanduo bus naudingiausias, todėl teikite jam pirmenybę. Tai nuramins jūsų čakras ir padės protui atsipalaiduoti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *