Dalykai, kurių niekas neprivalo daryti

Kad ir kaip stengtumėtės, negalite visiems patikti. Siekdami padaryti gerą įspūdį, dažnai darome keistus dalykus. Štai keli dalykai, kurių niekas neprivalo daryti:

1. Niekas neprivalo gyventi taip, kaip primeta aplinkiniai

Kiekvienas iš mūsų turi savo gyvenimą. Ir mes turime teisę gyventi taip, kaip norime. Nereikia elgtis taip, kad patiktume kitiems, ar elgtis taip, kaip visi kiti. Neleiskite kitiems diktuoti, kas turite būti ir ką daryti. Jūs nusprendžiate, kaip gyventi.

2. Niekas neprivalo atitikti išgalvotų grožio standartų

Mada yra nepastovus dalykas, vieną kartą populiarus gali būti nesveikas lieknumas, o kitą kartą – apvalios formos kaip Kardashian. Kvaila bandyti gyventi pagal išgalvotus grožio standartus. Kiekvienas žmogus yra unikalus. Svarbu išmokti priimti save ir mylėti. Tačiau tai nereiškia, kad reikia visiškai nustoti rūpintis savimi. Svarbu daryti tai, kas padeda jaustis sveikesniam ir laimingesniam. Ir pradėkite nuo savo jausmų, o ne nuo išgalvotų idealų. Prisiminkite, kad jūs jau esate graži.

3. Niekas neprivalo sutikti su tuo, kas nepatinka, ir taikstytis su tuo, kas nemalonu

Jūs pats esate atsakingas už savo gerovę. Nesitenkinkite tais dalykais, kurie jums nepatinka. Nei kasdieniame gyvenime, nei darbe, nei santykiuose. Nereikia kęsti visų nemalonių dalykų. Keiskite tai, ką galite pakeisti. Ir ieškokite to, kas jums tinka.

4. Niekas neprivalo su visais sutikti

Svarbu mokėti pasakyti „ne“. Atsisakykite to, ko jums nereikia arba kas jums neįdomu. Ir nesistenkite įtikti visiems. Jūs turite teisę į savo nuomonę ir privatumą. Neleiskite kitiems, siekiantiems savo tikslų, manipuliuoti jumis.

5. Niekas neprivalo atsisakyti savo norų

Nereikia vaidinti aukos ir atsisakyti savo norų. Nesvarbu dėl ko – dėl sutuoktinių, vaikų, dėl karjeros ar dėl kokių nors kitų priežasčių. Niekas vis tiek neįvertins jūsų aukos. Jūs tik padarysite nelaimingais save ir savo artimuosius. Darykite tai, kas jums patinka. Jūsų norai neturėtų būti paskutinėje vietoje.

6. Niekas neturi aiškintis ar teisintis dėl savo skonio.

Visi žmonės skirtingi. Kažkam patinka vienas dalykas, kitam – kitas. Kiekvienas turi savo pageidavimus ir svajones. Jūs neprivalote žmonėms aiškinti savo simpatijų priežasčių. Nėra nieko kvailesnio, kaip ginčytis, kas geriau: ledai ar pyragas, limonadas ar sultys, Apple ar Samsung. Tai skonio reikalas. Tegul kiekvienas pasirenka, kas jam mieliau. Ir nėra čia apie ką kalbėti.

7. Niekas neturi būti tobulas.

Jūs nebūsite malonus visiems. Vienaip ar kitaip, atsiras žmonių, kurie pasiruošę mesti akmenį į jūsų daržą. Todėl niekam nieko įrodinėti nereikia. Ir nesistenkite apsimesti tuo, kuo nesate. Idealai nepasiekiami. Likite savimi. Su savo žavesiu ir mielais trūkumais. Jei esate sukurtas toks, koks esate, vadinasi taip ir turi būti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *