Kaip myli vyrai

Aš esu vyras. Ir dėl to žinau, kaip myliu. Ir žinau, kaip myli kiti vyrai. Aš paprasčiausiai labai gerai pažįstu save, aš save tyrinėju, stebiu savo reakcijas. Ir matau, kad kiti vyrai niekuo nuo manęs nesiskiria. Visi turime tą pačią prigimtį ir gali nusišauti tie psichologai, kurie tvirtins priešingai. Mes visi – viena didelė bendrija, gyvenanti pagal socialinius dėsnius. Ir dauguma kreipia dėmesį tik į socialinius meilės požymius.

O man norėtųsi, kad atkreiptumėte dėmesį į įgimtus, prigimtinius meilės dėsnius ir mūsų fiziologiją. Tuo ir grindžiamas šis tekstas – žmogaus prigimtimi.

Taigi, kokie požymiai būdingi vyrams, išties mylintiems moterį?

 • Jis visada greta;
 • Jis atvirai kalba apie meilę;
 • Jis moka atleisti;
 • Jis daug galvoja apie moterį;
 • Jis gerbia moterį;
 • Neskriaudžia, nežemina, neįžeidinėja ir t.t.
 • Rūpinasi;
 • Grožisi ir žavimi moterimi.
 • Vengia kitų moterų;
 • Nupučia nuo jų visas dulkeles…

Dar kartą atidžiai perskaitykite mylinčio vyro požymius. O, kaip puikiai skamba! Kaip norisi tikėti šita rožine pasaka, juk ji tokia nuostabi!

Tik iš tikrųjų visus šiuos požymius sugalvojo moterys. Aš tiesiog nusirašiau visa tai iš kelių tinklapių, kuriuose rašė merginos apie tai, kaip, jų nuomone, myli vyrai. Įkaliau į Google paiešką frazę „mylinčio vyro požymiai“ ir ekrane atsirado krūva rožinių straipsnių šia tema.

Specialistės atsirado!

Visi šie požymiai turi tik netiesioginį ryšį su vyro jausmais. Jų gali turėti ir išties mylintis vyras. Arba vyras, kuris paprasčiausiai paklūsta socialinėms normoms. Tai ne meilės rodikliai. Biologine prasme jie praktiškai nieko nereiškia.

Prie vyriškos meilės požymių mes dar sugrįšime. O dabar įkiškime nosį į vyrišką sielą ir pasižiūrėkime, kas ten vyksta.

Ką jaučia mylintis vyras?

Pradžiai panagrinėkime štai ką.

Jūsų klaida yra ta, kad mylinčio vyro jausmus sutapatinate su mylinčios moters jausmais ir laukiate tų jausmų iš vyrų. Dar daugiau – jūs ne tik laukiate ir tikitės. Jūs reikalaujate. Reikalaujate, kad vyras viską darytų taip, kaip turi daryti mylinti moteris. Ir pykstate, jei vyrai nesielgia, kaip jūs norite.

Tikrą vyrą jūs paverčiate boba. Ir pačios paskui su tuo skuduru kankinatės.

Štai tu myli. Ir galvoji, kad vyras privalo tave mylėti lygiai taip pat, kaip tu myli jį. Jis turi jausti lygiai tą patį, ką jauti tu. O vyras jaučia kitaip. Iš čia ir nesupratimas, iš čia visos problemos.

Tai ką gi jaučia mylintis vyras?

Mylintis vyras jaučia tik viena. Atsakomybę. Vyriška meilė – tai atsakomybė už moterį. Nėra atsakomybės – nėra meilės.

O kas yra atsakomybė?

Vyras atsakingas už:

 • Moters saugumą;
 • Moters išvaizdą ir sveikatą;
 • Giminės pratęsimą.

Štai tie trys tikros vyriškos meilės požymiai. Tai tikroji vyriška meilė. Gamtos užprogramuota. Evoliucijos suformuota.

Tai ne tos rožinės meilės-seilės, prie kurių esate pratusios. Arba žurnalų ir serialų pripratintos nuo mažens. Ne žodžiai apie meilę, ne pasėdėti greta už rankučių susiėmus, ne dulkeles nuo jos nupūsti. Tai ne nuolatinis galvojimas apie moterį, ne grožėjimasis ja ir ne melagingų komplimentų pliurpimas.

Tai – atsakomybė už moterį. Atsakomybė – tai ir yra meilė. Meilė – tai ir yra atsakomybė.

O dabar panagrinėkime detaliau. Tuojau viską išsiaiškinsime ir pati prigimtis jums pakuždės, kiek visa tai teisinga.

Moters saugumas

Biologine prasme kiekviena jauna moteris – būsima mama. Dėl to gamta instaliavo į vyrišką meilės programą svarbų elementą – saugoti savo moterį nuo pavojų.

Kas kelia pavojų mūsų biologiniame pasaulyje?

 • Likti be maisto;
 • Likti be stogo virš galvos;
 • Kiti vyrai;
 • Na, o plėšrūnai šiais laikais jau ir patys nuo mūsų slapstosi…

Kaip tai pasireiškia santykiuose?

Likti be maisto. Vyras maitina, duoda pinigų maistui ar bent jau neprieštarauja, kai moteris naudojasi jo pinigais. Mylinčiam vyrui jo uždirbti pinigai – tai bendri pinigai. O ne vien tik jo. Kai kurie vyrai gali traktuoti tai kaip silpnumą. Atseit, aš nesėdžiu po padu, kad viską bobai atiduočiau. Kiti atiduoda ne viską. Arba atidavimas jam – didelė problema. Visa tai proga susimąstyti apie tikrąją meilę.

Likti be stogo virš galvos. Mylintis vyras aprūpina moterį būstu. Su sąlyga, kad gali tai padaryti. Ne visi, deja, turi nuosavus namus ir butus. Tačiau mylintis vyras pajėgus užsidirbti.

Kiti vyrai pavojingi! Mylintis vyras pavydės. Tai nereiškia, kad seks ir tardys, bet jeigu suteiksi pretekstą, jam suveiks instinktai ir jis nebegalės nereaguoti.

Plėšrūnai. Mylintis vyras nevedžioja savo moters į zoologijos sodą. Tai žiauriai pavojinga! Juokauju, savaime suprantama.

Moters išvaizda ir sveikata

Atminkite! Mylintis vyras investuos į jūsų grožį ir sveikatą. Jis nespaus pinigų ir nesakys, kad štai ši palaidinukė per brangi, paieškok pigesnės. Priešingai. Vyras puoš savo moterį kaip Kalėdų eglutę, darys ja gražia. Pačia gražiausia. Ir galite neabejoti juo, kai pasakys, jog jam jūs pati gražiausia pasaulyje.

Sveikata. Mylintis vyras netemps į namus kalno tortų. Jis greičiau pasakys „Užteks ryti šitą mėšlą, tai kenksminga! Nuo rytojaus eisime drauge rytais bėgioti!“

Mylintis vyras stengsis priversti, prašyti, tartis, kad jo moteris save prižiūrėtų ir būtų patraukli. Nepersivalgytų, netinginiautų, jis su ja sportuos, privers ją mesti rūkyti ir gerti, padarys ją gražia ir sveika. Sveika ir gražia. Nes jis už ją atsakingas!

O dauguma vyrų paverčia savo moteris ligotomis ir baisiomis. Nes jiems nusispjauti. Jiems vienodai rodo, kad jos pūškuoja dūmais kaip garvežiai ir pampia alų. Jiems nusišvilpti, kad jos persiryja. Kad mažai juda ir pamiršo, kad per daiktas yra asmenybės ugdymas ir tobulėjimas. Kai matau nutukusią moterį, man iškart aišku, kad vyrui į ją nusispjauti. Jei būtų kitaip, jis išmestų velniop visus tortus ir majonezą, maitintų ją košėmis ir vaisiais, vietoje saldainių ir sausainių. Jis išspaustų jai visus riebalus sporto salėje. O ne degraduotų kartu su ja priešais televizorių. Kokia, po galais, meilė? Ja čia netgi nekvepia.

Giminės pratęsimas

Jei vyras tempia laiką – tai ne meilė. Taip, jis gali baimintis atsakomybės, jam gali būti baisu prarasti tam tikrą laisvę. Tačiau mylintis vyras pasąmoningai siekia susilaukti iš savo meilės objekto palikuonių.

Net jeigu moteris prieštaraus ar susiklostys kitos aplinkybės. Nusispjauti. Jeigu myli, tai sekso metu paims ją už plaukų ir pasakys „Noriu nuo tavęs vaikų“. Ir pabaigs savo darbą tiesiai į ją, ir neleis darytis aborto. Niekada ir nė už ką.

Kas aš pasakyčiau savo moteriai darytis abortą?!!!

O štai nemylimai – prašom! Jaučiate, kuo čia kvepia? Kiek nemeilės sklando ore mūsų nuodėmingame pasaulyje?

Idealus meilės variantas – vyras norės vaikų iš jos vėl ir vėl. Tu pagimdei, o jis jau galvoja apie sekantį. Štai tada jis tave tiksliai myli, bus pats geriausias vyras ir tėvas.

Kuo daugiau vaikų, tuo stipresnė meilė. Tai faktas.

Jeigu vyras padarė tau vaiką (ir tai – atsitiktinai, taip gavosi) ir daugiau vaikų jam nereikia, akivaizdu, kad ir tu pati jam nelabai reikalinga. Jis pagal visuomenės normas privalo būti šeimos žmogumi, jis priverstas auklėti vaiką, o jausmų tau jis nejaučia. Tiesiog įprotis, visi žmonės taip daro. Ir tas įprotis labai greitai jam įkyrės. Jis paklūsta visuotinai priimtoms normoms ir galbūt jau seniai būtų tave po velnių pasiuntęs, jeigu ne tasai „ką žmonės pasakys“.

Evoliucijos požiūriu, kai tu laukies nuo vieno vyro, tau nekelia grėsmės kiti. Kitaip sakant, tavęs niekas iš jo nepaims. Dėl to vyras pasąmonėje žiauriai trokšta vaikų nuo moters, kurią jis iš tiesų myli tikra meile. Biologija.

Vyriška meilė

Visi kiti elgesio modeliai – viso labo fonas. Jei visi trys išvardinti faktoriai egzistuoja, vyras tave tiksliai myli. Ir jis gali elgtis pačiais įvairiausiais būdais kitose sferose. Dėl ko tu gali klaidingai nutarti, kad jis tau abejingas. Arba kad jis egoistas.

 • Vyras gali kaifuoti nuo savo raumenų;
 • Vyras gali ištisas paras prakiurksoti darbe;
 • Jis gali pamiršti paskambinti;
 • Gali užmiršti tavo gimtadienį ar vestuvių datą;
 • Gali pamiršti malonius žodžius, kurių reikalauji;
 • Jis gali kažkurioje sferoje tau nepadėti;

Tačiau visa tai – fonas. Antras planas ir tavo susigalvoti lūkesčiai. Tikra meilė slypi atsakomybėje už savo moterį. Ir nieko daugiau. Patinka jums tai ar nepatinka – tokia vyriškos meilės esmė.

O dabar – „namų darbai“.

Kiek tavo vyras atsakingas už tavo saugumą, išvaizdą ir sveikatą, ar nori jis vaikų? Gerai apie tai pagalvok. Galbūt pagaliau prašviesės galvelėje.

Prisimink buvusius vaikinus. Kokios atsakomybės jie ėmėsi už tave? Ar buvo tarp jų tokių, kurie iš tiesų mylėjo? Kaip būtent tai pasireiškė?

Pagalvok apie tai, kai gulsies miegoti. Pajausk vyrišką meilę visuose proto ir pasąmonės lygmenyse.

Šaltinis


DAUGIAU ŠIA TEMA

Moters vaidmuo vyro gyvenime Daugybė šiuolaikinių moterų įsitikinusios, kad nuo jų visiškai nepriklauso, koks vyras bus greta, kaip jis išreikš savo vyriškas savybes, kiek jis bus...
Ar ne per daug reikalaujame iš vyrų? Įprastas "šovinizmas" labai greitai gavo papildomą patikslinimą - "vyriškas". Reikšmė, savaime, aišku, neigiama. Engti moteris pagal lyties požymį lab...
Santykiai – tai ne vergija Jeigu mokėtume laiku ir gražiai atsisveikinti, pasaulis būtų žymiai šviesesnis. Kiek daug žmonių nesėstų išgėrę ir įsiutę už vairo, neskaudintų ir neį...
Meilę griaunančios mąstymo klaidos Pranašystės ir minčių "materializacija" Žmogus mąsto klaidingai, sugalvoja mintį, o jau paskui, dažniausiai pasąmoningai, susirankioja faktus, kurie ...
Gali niekada nepamiršti savo pirmojo, tačiau pasku... Tu niekada nepamirši savo pirmojo, nes jis parodys tau, kas yra meilė. Tačiau paskutinis tau svarbesnis, nes jis privers tave meile patikėti. Tavo pi...
Namų jaukumas – ne išblizgintos grindys "Net jeigu tu negaminsi pietų, aš galiu su tuo susitaikyti. Tačiau nedaryk taip, kad man nesinorėtų grįžti namo dėl tavo nesibaigiančio ir nuolatinio ...
„Viską galiu pati!“ Tiktai kokia prasmė? Moterys viską gali pačios. Pačios apsiginti, pačios užsidirbti, aprūpinti šeimą. Tačiau tiesa slypi tame, kad jos negaus tikro džiaugsmo nuo tų veiksm...
Kas vyksta su moterimi, kai šeimoje nutyla kalbos Dabartinėje visuomenėje tai jau beveik tapo norma. Vyras ir žmona bendrauja su kuo tik norite, bet tik ne vienas su kitu. Apie priežastis nekalbėsime....
Šeimos scenarijaus įtaka asmeniniam gyvenimui Vaikas iš šeimos perima tradicijas, lūkesčius, šablonus, kuriuos naudoja visą savo gyvenimą ir perduoda saviems vaikams. Šiuose šablonuose iš anksto u...
Moteriškos klaidos, kurios „sugadina“ vyrus Jeigu paklausite vyro, ką jis galvoja apie moterį, išgirsite atsakymą, kad jis jos dažniausiai nesupranta. Vyrams labai sunku suprasti, kodėl moterys ...
Ar žemina moterį namų šeimininkės statusas Dažnai tai šen, tai ten girdžiu pasipiktinimo kupinus moterų šūksnius, jie netgi ne visada adresuojami būtent man. Apie tai, kad moters padėtis - žemi...
Santuoka ir vaikai naudingi vyrų sveikatai Tyrimai rodo, kad žmogaus hormoninė sistema palankesnė šeimos vyrams. Nevados Universiteto (JAV) mokslininkai tvirtina, kad vaikų auginimas ir kasdie...
Pagarba santykiuose Poreikių negalima vertinti kritiškai, negalima manyti, kad jūsų ar kito žmogaus poreikiai yra "neteisingi" ar kvaili. Jie visada teisingi. Ir žvelgti ...
Šeimos krizė – grėsmė ar šansas Skaitėte pasakas? Susitinka vaikinas ir mergina. Įsimyli vienas kitą, įveikia įvairiausias kliūtis ir susituokia. Prašmatnios vestuvės, visi laimingi,...
Neregima prievarta Prievarta santykiuose - skausminga tema. Tačiau kalbėti apie ją būtina. Smurtinis elgesys - tai ne tik fizinis smurtas, bet ir įvairiausios psicholog...
Aš žinau Aš žinau, kad tu svajoji tapti idealia. Net jei pati sau neprisipažįsti, tu šito labai nori, šito sieki. Stengiesi daryti viską teisingai, gauti aukšč...
Skirtumai tarp trumpalaikių ir ilgalaikių santykių... Aštuoni dalykai, kuriuos darome skirtingai, priklausomai nuo santykių ilgalaikiškumo ar trumpalaikiškumo. Teksto pranešimai. Trumpalaikiai santykiai:...
Ar atvirai bendraujate su partneriu? Jei norite susikurti sveikus ir ilgalaikius santykius, reikia išmokti efektyviai bendrauti: pora neatlaikys išbandymų, jei nesugebės išsakyti savo por...
Kaip viską gadiname Kaip manote, kokia pati didžiausia žmonių svajonė, susijusi su santykiais? Nelaužykite smegenų - pats pasakysiu. Pati didžiausia svajonė: susirasti žm...
Kas turi įgyvendinti mano svajones apie nuostabią ... Kai maža mergaitė tik pradeda augti, pasakos sužadina jos fantazijas ir svajones apie jos būsimą šeimą. Labai daug mergaičių buriasi, koks bus vyro va...
Ar lengva būti vyru? Mums, moterims, atrodo, kad būti vyru nieko sudėtingo - eini į darbą, iš ten atneši namo pinigų ir viskas. Deja, ne viskas. Toli gražu ne viskas. Juk ...
Rankdarbiai ir moterys Šiandien visame pasaulyje stebimas tikras rankdarbių bumas, ir tai nepaisant fakto, kad viską galima nusipirkti parduotuvėje. Tai - ne atsitiktinis da...
Penki žmonos vaidmenys Būti žmona - nelengvas uždavinys. Daug reikia visko žinoti, daug mokėti - tai tikras menas. Išgyventi drauge visą gyvenimą ir neįkyrėti vienas kitam -...
Norite ištekėti už „gatavo vyro“? Pagalvokime realiai, be įsižeidinėjimų. Kodėl jus turėtų pasirinkti jau "gatavas" vyras, turintis visą rinkinį vyriškų savybių? Man buvo užduodama da...
Kita gyvenimo su „tikru vyru“ pusė Tikrais vyrais mes dažniausiai vadiname vyriškį su tvirtu charakteriu. Stiprų, valingą, tokį, apie kurį sakoma "atėjo ir išgelbėjo", "pasakė - padarė"...