Jei buksuoja santykiai – ženklai, kad antroji pusė yra emociškai neprieinama

Tokie asmenys, nebūtinai tai sąmoningai suprasdami, atstumia žmones, kurie bando emociškai prie jų priartėti. Be to, dažniausiai net nesuvokia, kaip jų neprieinamumas paveikia kitus – tuos, kurie norėtų kurti ryšį.

Emocinis neprieinamumas – tai ne tas pats, kas artumo vengimas, tačiau kartais tam pačiam asmeniui gali būti būdingos abi šios savybės ir elgesio bruožai. Tad womenshealthmag.com panagrinėjo, kas būdinga emociškai neprieinamam asmeniui.

Pasitikrinkite, galbūt tai padės nuspręsti, ar toks santykis turi ateitį.

Nebuvo sukūręs rimtų santykių

Tai, kad asmuo nebuvo sukūręs rimtų santykių, atskleidžia, kad arba jų norėjo, tačiau nesąmoningai pasirinkdavo to nenorinčius ir netinkamus partnerius, arba kad pats nebuvo emociškai prieinamas, dėl ko tokie santykiai tapo neįmanomi.

Asmuo nėra linkęs kalbėtis apie rimtus dalykus

Emociškai neprieinamas asmuo nėra linkęs įsitraukti į rimtesnius pokalbius, gilesnes temas, netgi apie tai, kas susiję su jumis, jūsų asmenybe ir pomėgiais. Net jei to ir labai norite.

Asmuo nerodo didelio susižavėjimo jumis

Emociškai neprieinami asmenys privengia sakyti komplimentų, liesti kitą žmogų ar būti liečiami, tai netgi paveikia intymų gyvenimą – seksas nėra toks audringas, koks galėtų būti. Todėl santykiai su šiuo žmogumi labiau primena kambariokų ar draugų ryšį nei aistringų mylimųjų. Ir tai būdinga net šviežiems santykiams!

Jis neprieinamas tiesiogine to žodžio prasme

Su tokiu asmeniu komunikacija įprastai būna sunkoka. Jei patys parašote jam / jai žinutę, atsakymo galite pralaukti visą dieną. Kartais atsakymo gali ir nebūti. Arba gali atsirasti dažnų pasiteisinimų: „esu labai užsiėmęs(-usi)“. Girdėta frazė? Tai siekis sukurti ne tik emocinį, bet ir fizinį atstumą tarp jūsų.

Jūsų nesupažindina su savo draugais

Pradžioje leisti laiką dviese – išties smagu, tačiau jei susitikinėjate pusmetį ir vis dar jūsų nesupažindino su draugais, kolegomis, artimaisiais ar pan., nepanašu, kad žmogus pripažįsta jūsų santykius kaip rimtus. O gal ir su kitais asmenimis negeba palaikyti ryšio?..

Žinoma, nekalbame apie tuos atvejus, jeigu jis ar ji turi vaikų ir dar nesupažindino su jais – tokiam dalykui išties reikia pribręsti.

Jūsų emocijas vadina intensyviomis

Uždari žmonės kitų emocijas laiko per intensyviomis ir dramatiškomis. Tad į jūsų emocijas reaguoja taip pat, kaip ir į savąsias – ogi jas ignoruoja. Jei kalbate atvirai apie savo jausmus, greičiausiai pavadins jus silpnu(-a). Arba pamėgins negrabiai pajuokauti šia tema, siekiant išvengti tikrosios reakcijos.

Jus atstumia

Kuo labiau stengiatės priartėti prie tokio žmogaus ir sukurti su juo gilesnį ryšį ar kalbėtis apie bendrą ateitį, tuo jis labiau traukiasi. Artumas tokiam asmeniui yra nepatogus, bauginantis arba atstumiantis, todėl nuo jo bėga.

Nededa pastangų į santykį

Įprastai emociškai neprieinamas asmuo deda labai mažai pastangų į santykių kūrimą – viską su kaupu padaro ta kita pusė. Tačiau kai vienas iš poros narių nesistengia dėl santykių kūrimo, tik laiko klausimas, kada jie baigsis.

Jūsų pasimatymai – labai specifiniai

Jei jaučiate, kad jūsų santykyje nėra spontaniškumo, jei partneris ar partnerė labai konkrečiai nurodo, kur, kada ir kaip susitiksite, o gal net šis įprotis kartojasi, tai irgi ženklas, kad pastangos kurti santykius nededamos.

Gynybos mechanizmas

Galiausiai, jei bandote apie tai, kas jus neramina šiame santykyje, pasikalbėti, emociškai neprieinamas asmuo automatiškai užima gynybinę poziciją arba dėl visko kaltina jus. Tad jokia kokybiška diskusija ir problemos sprendimo būdai nėra galimi.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *